Marass

Pub Hound Pits (Marass)

4738 postów w tym temacie

Teraz, Deckard napisał:

@Gatzky, no muszę przyznać, że doktorek ostro zaszarżował ze sprzedawaniem infa Elise :D. Ciekawe czy jest ona z natury plotkarką xD.

Sokołow, Gregor i Hans założą klub plotkarek :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W sumie Maksim z chęcią robiłby za wolnego słuchacza w takich obradach :D.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, Paranormal napisał:

Sokołow, Gregor i Hans założą klub plotkarek :D 

Sami faceci ;) No ciekawe. Ale Gregor sieje chaos w  straszno-uroczym stylu :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
6 minut temu, Vadeanaine napisał:

Sami faceci ;) No ciekawe. Ale Gregor sieje chaos w  straszno-uroczym stylu :D

Hans i Gregor mogą zaprosić swoje kobiety, ale już wiemy kto się wygaduje łatwiej :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hansa bym nie winiła. Sharon i tak widziała dość, żeby był powód jej powiedzieć. A Gregor to wariat XD 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie przesadzacie aby? :P O zaginięciu Sokołowa i tamtej dwójki wiedzieli wszyscy. Co do Iviette, to Gregor nie wiedział co się działo w toaletce i prostu postawił na niej krzyżyk, spodziewał się, że ją porwali i za dzień, czy dwa to wszystko pójdzie w świat. Jedyne takie istotne sprzedane info to o tym, że ktoś zginął, ale też bez jakichkolwiek szczegółów.

Edytowane przez Gatzky

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Biedna Ivette. Ile będzie o niej plotek :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, Gatzky napisał:

Nie przesadzacie aby? :P O zaginięciu Sokołowa i tamtej dwójki wiedzieli wszyscy. Co do Iviette, to Gregor nie wiedział co się działo w toaletce i prostu postawił na niej krzyżyk, spodziewał się, że ją porwali i za dzień, czy dwa to wszystko pójdzie w świat. Jedyne takie istotne sprzedane info to o tym, że ktoś zginął, ale też bez jakichkolwiek szczegółów.

Wcześniej wygadał, że pracują dla Corvo. 

A z Ivette założył, że porwali i wygadał. Nie mówiąc już o zabójstwie :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z drugiej strony Alva też się trochę odsłoniła przed Artemem, a przecież i Maks sprzeda co nieco swoim ludziom, aby wydać skuteczne dyrektywy :D.

1 godzinę temu, Vadeanaine napisał:

Szczęście, że Esma przebiła ją w skandalizowaniu xD.

Edytowane przez Deckard

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Drodzy, ja Wam odpiszę dopiero wieczorem ;) I chciałam powiedzieć, że Hans dostanie burę :D 

A Gregor się trochę odsłonił, ale imo to cudownie pasuje do charakteru postaci <3<3<3

1 godzinę temu, Vadeanaine napisał:

Ona jest teraz szczęśliwa - Maksim wysyła ją na wakacje! :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, Marass napisał:

Ona jest teraz szczęśliwa - Maksim wysyła ją na wakacje! :D 

Niech się cieszy zawczasu, bo  przy naszych agentach nie wiadomo czy jak wróci to nie będzie sam chaos i zgliszcza XD

3 godziny temu, Deckard napisał:

Z drugiej strony Alva też się trochę odsłoniła przed Artemem, a przecież i Maks sprzeda co nieco swoim ludziom, aby wydać skuteczne dyrektywy :D.

Ba, ciężko byłoby udawać, że wilk był przywidzeniem, a Kirka pogryzła chupacabra   :lol:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam wrażenie, że mój odpis jest jakiś taki gorszy niż chciałbym żeby był, ale jak nie dam go dzisiaj, to mógłbym nie dać go aż do poniedziałku, a tego bym nie chciał :C

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Skoro doktor wywołał kolejno do raportu Maksa, to ja na razie czekam ze swoim, chyba że @Deckard, masz inne plany?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najchętniej dzisiaj ogarnąłbym docka oraz posta, ale podejrzewam, że przez zmęczenie zwieńczę jedynie bezeceństwa Maksima w docu, zaś posta napisałbym jutro (najprawdopodobniej w okolicach wieczornych). Czy nie masz nic przeciwko takiemu czekaniu? Myślę, że w razie czego Alva śmiało może się wypowiedzieć pierwsza :).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja postaram się odpisać Wam w docach ale jeśli mi sie uda to pozno, bo padam z nog totalnie :( Posta natomiast wrzucilabym w piateczek :)

O 18.04.2018 o 19:21, Deckard napisał:

Najchętniej dzisiaj ogarnąłbym docka oraz posta, ale podejrzewam, że przez zmęczenie zwieńczę jedynie bezeceństwa Maksima w docu, zaś posta napisałbym jutro (najprawdopodobniej w okolicach wieczornych). Czy nie masz nic przeciwko takiemu czekaniu? Myślę, że w razie czego Alva śmiało może się wypowiedzieć pierwsza :).

Co do bezecenstw to powinienes dostac acziwmenta za pierwsze seksy w przygodzie :D cos w stylu "easy lover" plus dwa do testow na Ducha do podrywu biednych, naiwnych dam :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
8 minut temu, Marass napisał:

Co do bezecenstw to powinienes dostac acziwmenta za pierwsze seksy w przygodzie :D cos w stylu "easy lover" plus dwa do testow na Ducha do podrywu biednych, naiwnych dam :D

A ja dostanę jakieś "first blood", czy śmierć Jaedena nie liczy się jako mój frag? :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
19 minut temu, Deckard napisał:

Ja mogę spokojnie poczekać, pytam dlatego, bo pomyślałam czy  knuj Maks chce wiedzieć jak najwięcej zanim się wypowie i by jeszcze odwlekał,  czy woli dyplomatycznie wyjaśnić zaraz po tym jak jednak Hans i doktor zawiesili sprawę strzelaniny w saloniku w... ciszy ;)

@Gatzky to może jeszcze dostaniemy acziwka za sianie chaosu? ;) Chociaż nie wiem czy by to wyszło na dobre drużynie XD 

Edytowane przez Vadeanaine

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
9 minut temu, Vadeanaine napisał:

Ja mogę spokojnie poczekać, pytam dlatego, bo pomyślałam czy  knuj Maks chce wiedzieć jak najwięcej zanim się wypowie i by jeszcze odwlekał,  czy woli dyplomatycznie wyjaśnić zaraz po tym jak jednak Hans i doktor zawiesili sprawę strzelaniny w saloniku w... ciszy ;)

Faktycznie najchętniej, gdyby nie był w jakiś sposób mobilizowany do włączenia się w relację, poczekałby na sam koniec, jednak w obecnej sytuacji nie ma większego wyjścia :D.

20 minut temu, Marass napisał:

Ach, Maksim mógłby zbierać takie acziwmenty jak Ash odznaki w Pokedeksie xD.

Edytowane przez Deckard

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
21 minut temu, Marass napisał:

Ja postaram się odpisać Wam w docach ale jeśli mi sie uda to pozno, bo padam z nog totalnie :( Posta natomiast wrzucilabym w piateczek :)

Rakela dostanie za sumienie drużyny? Dodatkowy punkt w rzutach do akcji, które mają komuś pomóc? :D 

Jestem ciekawa co Maks powie w sesji :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
15 minut temu, Gatzky napisał:

A ja dostanę jakieś "first blood", czy śmierć Jaedena nie liczy się jako mój frag? :D 

W sumie powinieneś dostać :D Ale to by było takie +2 do szansy na zabicie, kiedy się tego nie planuje :D 

Rakela jeszcze nie miała szans pokazać niesumiena i niemoralności, to na pewno dlatego! :D Ale w ogóle kuszą mnie te acziwmenty dla Was, musze o tym pomyslec :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, Paranormal napisał:

Rakela dostanie za sumienie drużyny? Dodatkowy punkt w rzutach do akcji, które mają komuś pomóc? :D

To Alva by miała taki punkt wtedy jak chce komuś zaszkodzić? ;)

1 minutę temu, Paranormal napisał:

Jestem ciekawa co Maks powie w sesji :) 

Ano :) Największy knuj drużyny XD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 minuty temu, Marass napisał:

Rakela jeszcze nie miała szans pokazać niesumiena i niemoralności, to na pewno dlatego! :D 

!:)

Rakela na tle prawdziwie dobrych ludzi wypada... źle. Ale na tle Kruków, czy ogólnego świata Dishonored... dajcie kobiecie medal :D 

4 minuty temu, Marass napisał:

Ale w ogóle kuszą mnie te acziwmenty dla Was, musze o tym pomyslec :D

Taaak :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 18.04.2018 o 19:54, Paranormal napisał:

!:)

Rakela na tle prawdziwie dobrych ludzi wypada... źle. Ale na tle Kruków, czy ogólnego świata Dishonored... dajcie kobiecie medal :D 

True, naprawdę zgadzam się, to jest mega pesymistyczny świat :D To takie połączenie mroków epoki wiktoriańskiej z ciężkim noirem - dlatego ten świat tak lubię :D I póki co Rakela na tle tego wszystkiego to Wasz drużynowy aniołek <3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak sobie ułożyłam  kolejność raportu Alvy, to... kurczę, akcje wyglądają jak nie przymierzając rozbójnika jakiegoś, a nie praworządnego agenta  o.O  To nie wyglądało tak źle póki nie zostało zebrane do kupy ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
9 minut temu, Vadeanaine napisał:

Jak sobie ułożyłam  kolejność raportu Alvy, to... kurczę, akcje wyglądają jak nie przymierzając rozbójnika jakiegoś, a nie praworządnego agenta  o.O  To nie wyglądało tak źle póki nie zostało zebrane do kupy ;) 

PAMIĘTAJ ŻE CORVO CIĘ KOCHA XD 

Anyway, Vad, @Fingard i @Deckard (jeśli będzie trzeba) - odpiszę Wam jutro rano, bo dzisiaj totalnie nie mam mózgu :) 

I przypominam, że ja chcę od Was feedback drodzy chłopcy (Fin, @Gatzky i @BigbysHand) - nie wywiniecie się tak łatwo :P Bardzo proszę o podzielenie się wrażeniami z aktu I i życzeniami odnośnie tego, co chcielibyście w drugim, bo naprawdę na tym etapie może mi się udać niektóre marzenia spełnić :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz