Marass

Pub Hound Pits (Marass)

2420 postów w tym temacie

30 minut temu, Deckard napisał:

Osobiście propsuję posty o takim metrażu :D. Wkręciłem się jak w zacne opowiadanie! <3 No i pandyzjańskie tajemnice! <3

CSI: TAJEMNICE PANDYZJI :D:D

I dziękuję :D 

I Corvo nic za uszami nie ma, jest niewinny, jak można go o winę posądzać! :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
10 minut temu, Deckard napisał:

To znaczy ja zrozumiałem - i chyba tak wytłumaczono sprawę naszym pamperkom - że ktoś podrzucił tajemniczą przesyłkę Emily. Inna sprawa, że Maksim nie łudzi się, że Corvo jest w tej sprawie w pełni szczery :D.

Co nie zmienia faktu, że wszystko się kręciło wokół Corvo. Myślałam, że to musiało jakoś bezpośrednio go dotyczyć

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Well, ciągle nie wiecie kto podłożył przesyłkę Emily ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ano, nie wiemy :) I po co skrzynka jest potrzebna Kalebowi ;)

Cudowny post <3 <3 <3

I uwielbiam Odmieńca  :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję <3 :D 

Chociaż pewnie Alva ciągle nie podziela miłości do Odmieńca :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy coś bardzo ze mną nie tak, jeżeli współczuję Odmieńcowi? 

PS, Marass, przepraszam, że znów zaśmiecę Ci inspiracje, ale Odmieniec też mi się z kimś skojarzył :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
12 minut temu, Marass napisał:

Dziękuję <3 :D 

Chociaż pewnie Alva ciągle nie podziela miłości do Odmieńca :D 

Ha, właśnie myślałam jak w odpisie ująć chęć zamachu ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
6 minut temu, Paranormal napisał:

PS, Marass, przepraszam, że znów zaśmiecę Ci inspiracje, ale Odmieniec też mi się z kimś skojarzył :)

Ależ proszę bardzo, uwielbiam spam w inspiracjach :D

6 minut temu, Vadeanaine napisał:

Ha, właśnie myślałam jak w odpisie ująć chęć zamachu ;)

Zamach na Odmieńca to by było coś! :D 

8 minut temu, Paranormal napisał:

Czy coś bardzo ze mną nie tak, jeżeli współczuję Odmieńcowi?

Ja myślę, że on się mimo wszystko dobrze w swojej piaskownicy bawi :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, Marass napisał:

Ja myślę, że on się mimo wszystko dobrze w swojej piaskownicy bawi :D 

A mi jego egzystencja wydaje się tragiczna. Znaczy jasne, bawi się, ale to takie... puste. 

A po przeczytaniu o nim na wiki, zwłaszcza o jego przeszłości... tym bardziej mi go szkoda. 

Chociaż pewnie moje współczucie tylko by go rozbawiło :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No, tę historię to ma smutną, to prawda! 

Ja bym go chyba jednak traktowała ze świadomością, że to nie jest człowiek, nie żyje w świecie realnym i nie ma do niego prawa wstępu, tylko sobie podgląda. Dla mnie on jest trochę takim widzem, który ogląda sobie co się w Cesarstwie dzieje, jakby miał wielki telewizor z programami na żywo :D A poza tym, to to jest postać mega tragiczna, ze wszystkimi wadami i zaletami postaci tragicznych :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
14 minut temu, Marass napisał:

to nie jest człowiek, nie żyje w świecie realnym i nie ma do niego prawa wstępu, tylko sobie podgląda.

I to jest smutne. Zwłaszcza, że był człowiekiem, który nie zdołał sam pożyć. Odebrano mu własne wybory i wciąż prezentuje ludziom ich wybory i żyje obserwując co zrobią. Niezdolność do zrozumienia własnej tragedii nie czyni jej mniejszą. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
6 minut temu, Paranormal napisał:

Odebrano mu własne wybory i wciąż prezentuje ludziom ich wybory i żyje obserwując co zrobią.

W moim odczuciu to nie jest takie proste, bo jednak sam wybiera ludzi, których wybory chce obserwować. To już jest jednak niejednoznaczne moralnie, bo nie za bardzo interesują go przeciętne jednostki - on się bawi w swoją grę tam, gdzie dużo się dzieje. Nie sądzę też, że można go nazwać istotą, która ludziom pomaga/wspiera/daje szanse, on jednak jest w tym sensie cudownym hipokrytą, działającym na zasadzie: hej, pokażę wam coś co zmieni na zawsze wasze życie, zamieszam wam tak, że nic już nie będzie takie samo, ale dalej wam nie pomagam, znikam, żeby was pooglądać :D 

I o to mi chodziło w sformułowaniu o wadach i zaletach postaci tragicznej - Odmieniec wpływa na kształt świata, ale też, jednocześnie umywa ręce. Ja go za to kocham, bo kocham takie niejednoznaczne postaci :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale ja nie mówię, że on pomaga. Ja mówię, że on nie miał swojego ludzkiego życia i możliwości w nim i "żyje" cudzymi. Złymi, dobrymi... Nie jest dobrą postacią. Jest tragiczny i budzi współczucie. Również przez to jaką rolę przyjął jako Odmieniec. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Melduję, że do około godziny dwudziestej - kiedy tylko uporam się z upierdliwą kwestią transferu plików - wpadnie pościk!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja się zabiorę do klecenia posta dopiero jak młode pójdzie spać, bo takie piekło razem z psem czynią, że własnych myśli nie słyszę ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powodzenia w takim razie, mam nadzieję, że piekło zostanie zażegnane i oczywiście z niecieprliwością czekam na Wasze posty :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Piekło się uspokoiło, ale pozostał krajobraz jak po przejściu miniaturowego cyklonu ;)

A Kruki jak zwykle w diametralnie różny sposób podchodzą do sprawy. Drużyna przeciwieństw :D

Teraz tylko czekać co dalej :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

btw... Czy mogłabyś poprawić kolor czcionki w poście? Podejrzewam, że obecna jest dostosowana do jaśniejszej skórki forum :D.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zmieniłam. Chyba już wiem na czym polega problem, znaczy, że przy przeklejaniu z worda trzeba "usunąć formatowanie" nawet jeśli z czcionką wszystko wydaje się ok. Bo tak się zastanawiałam czemu raz mi normalnie zapisuje post w formacie automatycznego koloru a raz nie, chociaż nic nie ruszam w ustawieniach forumowych.

Przy okazji - także nieraz się trafia, ze ja mam przy jasnej skórce część Waszych postów np na brązowym tle, a część nieczytelną.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, Vadeanaine napisał:

Przy okazji - także nieraz się trafia, ze ja mam przy jasnej skórce część Waszych postów np na brązowym tle, a część nieczytelną.

No to formatowanie jest na Strefie meh :( Dawaj znać jakby trzeba było zmienić kolor!

A tymczasem, jest post. W tym miejscu chciałam oficjalnie pożegnać @LuniLan. Dziękuję za Alice, którą uwielbiam całym sercem i jedyne, co mogę powiedzieć to bardzo żałuję, że tak to się kończy po miesiącach wspólnej gry.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
9 minut temu, Marass napisał:

W tym miejscu chciałam oficjalnie pożegnać @LuniLan. Dziękuję za Alice, którą uwielbiam całym sercem i jedyne, co mogę powiedzieć to bardzo żałuję, że tak to się kończy po miesiącach wspólnej gry.

Szkoda, ale rozumiem i akceptuję decyzję MG. Właściwie mam nawet drobny żal do Luni, że po tylu miesiącach wspólnej gry nie zechciała napisać nawet jednego zdania wyjaśnienia. Wiadomo, że nikt nie oczekuje mówienia o swoich prywatnych sprawach, ale taki dział jak "Nieobecności" istnieje jednak w konkretnym celu. Ba, nawet bym zrozumiał odejście Luni wskutek utraty chęci do gry - wszystko jest bardziej ok od takiego lekceważącego milczenia.

Niemniej, dzięki LuniLan za wspólną grę! Było naprawdę ciekawie i angażująco, a dużo frajdy sprawiały mi nie tylko interakcje z postacią Alice i śledzenie jej poczynań - przecież równie mega były np. wszystkie stworzone przez Ciebie materiały w Inspiracjach :). Stąd tym bardziej dzięki. I tym bardziej przykro.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Marass cudowny post. <3 Taki nieoczekiwany zwrot akcji. Nie wszyscy widać dali radę przejść próbę nieodmienieni.

Szkoda Luni i Alice, ale z ciekawością czekam na dalszy rozwój wydarzeń.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję :D <3 i ja też jestem ciekawa jak to się dalej potoczy!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
12 minut temu, Marass napisał:

Dziękuję :D <3 i ja też jestem ciekawa jak to się dalej potoczy!

Mega pościk! <3 Widzę kilka całkiem, a nawet bardzo całkiem, interesujących możliwości :D.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mega pościk, to prawda <3

I mega perfidna sytuacja dla Alvy - to druga prawda. ;)

Troszkę przykro, że tak a nie inaczej wyszło ze względu na zniknięcie @LuniLan, a nie przez interakcję, którą zapewne czytałoby się z zapartym tchem, ale takoż tylko wypada podziękować za wspólną grę.

No...To będzie się chyba działo na sam koniec ;) Z przytupem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz