Witaj na Strefie Forumowych RPG!

Witaj na Strefie Forumowych RPG!
To miejsce, w którym zagrasz w RPG prowadzone na forum (PBF), zanurzysz się w niezwykłych przygodach i porozmawiasz z ludźmi, którzy mają podobne zainteresowania jak Ty! Wystarczy się zarejestrować, by stać się członkiem naszej społeczności. Spokojnie, to prosta rzecz i będzie wymagać od Ciebie podania niewielu informacji.
Dzięki rejestracji będziesz mógł:

  •  Zaczynać nowe tematy i dodawać odpowiedzi do już istniejących.
  •  Otrzymywać powiadomienia o nowych treściach.
  •  Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.
  •  Założyć bloga, pisać artykuły, dodawać pliki i obrazy do galerii.

Dołącz do nas!


nebiroth

Ultima Online - MoonGate : polski serwer gry MMORPG - www.ultimaonline.pl

1 post w tym temacie

Napisano (edytowane)

 

MGBanner2.png

 

 

Jest mi niezmiernie miło zaprosić Was Wszystkich - Drodzy Forumowicze - do wkroczenia w progi świata UO Moongate: Perilous  - polskiego, darmowego  serwera gry Ultima Online, wspaniałej sieciówki - jednej z prekursorek gatunku MMORPG. Pozycji, która potrafiła zjednać sobie miliony wiernych fanów na całym świecie. 

 

Serwer Moongate (adres http://www.ultimaonline.pl ) - który w swojej pierwszej odsłonie powstał na przełomie 2000/2001 roku - uznawany jest do chwili obecnej za shard, który w historii polskiej społeczności UO - cieszył się największym zainteresowaniem graczy. Jego pierwotne założenia - zbudowanie wirtualnego świata o zasadach oddających jak najbardziej realia serwerów oficjalnych - zdobyły sobie dużą rzeszę fanów, którzy przeżywali na pierwszym Moongate, przez szereg lat, wspaniałe przygody. Żaden późniejszy polski shard nie zgromadził tak dużej społeczności - której członkowie, mimo upływu lat, do chwili obecnej wracają z sentymentem do tamtych czasów.

 

Nowa odsłona świata Moongate - jest miejscem bardzo niebezpiecznym, gdzie zasady gry są zgodne z regułami oficjalnego serwera Siege Perilous. Tak, Moongate stał się miejscem gdzie zło i mrok przenika świat w stopniu znacznie większym, niż ma to miejsce na serwerach regularnych. To świat, w którym pojedynki graczy (PvP)  wzbudzą w Was pokłady prawdziwej adrenaliny, gdzie na wszystkich kontynentach obowiązują  zasady  pełnej zła Felucci, gdzie nie będzie tak krytykowanego Trammel, gdzie wykwalifikowani rzemieślnicy są cennym nabytkiem dla każdej Gildii i Frakcji.

 

Prace nad nowym serwerem zostały juz zakończone (włącznie z obsługą najnowszej wersji gry 3D) , nasz serwis internetowy z każdym dniem wzbogaca się o nowe moduły i opcje, wróciliśmy również do obsługi domeny www.ultimaonline.pl . Na potrzeby naszego projektu uruchomiono dedykowany, serwer sieciowy podpięty do szybkiego łącza w profesjonalnej serwerowni.

 

Wierzymy, że wspólnie z Wami stworzymy nowy, wspaniały świat i wielką społeczność, gdzie wzajemne relacje wzniosą się do poziomu zlotów jak miało to miejsce w czasach Pierwszego Moongate.

 

Nowy Moongate: Perilous czeka na Was. Stańcie się jego częścią - serdecznie zapraszamy !

Edytowane przez nebiroth

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz