Obi

Pod Mrocznym Ogniem(Obi)

14 postów w tym temacie

Hej Astaroth :) 

Zakładam nam temat na pogaduchy i drobne ustalenia, ale jak dobrze wiemy, mamy komunikację poza forum. 

Mój styl już znasz, moje wymagania również. Wspomnę tylko, że na chwilę obecną tempo 7 dni dla gracza i 7 dnia dla MG mi odpowiada, ale możemy je zmienić na 5 dni dla gracza i 5 dni dla MG :)

Jak wstępnie ustaliliśmy piszę dla ciebie w drugiej formie liczby pojedynczej, a Ty w pierwszej formie ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzień dobry, panie prowadzący.

Wszystko jasne i klarowne, zobaczymy jak to będzie nam wychodzić w praniu (Początek mamy jak zwykle bombowo-wystrzałowy z przytupem jeśli chodzi o tempo :D)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To chyba twoje tempo jest takie bombowe, a moja cierpliwość robi się legendarna 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może kiedyś dościgniesz moją... po tylu momentach bezwenia jaką widziałem :P

Tak czy siak nie zmienia to faktu że po powrocie mam zamiar przysiąść, chociaż ostatni miesiąc wakacji. Może jakaś szybka akcja? Odpisowy maraton jeśli taka byłaby wola...? ;>

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak, tak! Chce czytac te wasze przygody, a ty sie Ash obijasz.... Nie dobrze...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Odpisowy maraton? Gdybym był młodszy o te 5 lat to może bym i się skusił, ale uwaga przyjęta i zobaczymy co da się zrobić. 

Witamy oficjalnie naszego czytacza :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Astaroth, przez gorący okres wypadających nadgodzin, chwilowo muszę zawiesić sesję na czas nieokreślony. Przepraszam. Postaram się wrócić po tym okresie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Odwieszam sesję! Wracamy do wspólnej gry :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gorrrący sezon, młyn w pracy itd, więc tymczasowo będzie przerwa w emisji z mojej strony.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Post typu "lepszy taki post niż ten, którego nie ma" czyli wyjątkowo niska jakość.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobry wieczór kochani

To nie jest z tych postów, które łatwo się pisze, ale to jeden z tych wpisów, które niosą za sobą ciężkie decyzje. Ta nie będzie łatwa. Jak dobrze wiedzie od kilku dni mam gorący okres w pracy. Trwa on już drugi tydzień i zakończy się wstępnie przed samymi świętami. Nie wiem co będzie później. Te obowiązki zmuszają mnie do podjęcia kroku, który myślałem, że nie będzie konieczny i zdołam go jakoś uniknąć.

Postanowiłem na pewien czas odesłać moje sesje do cienia i zawiesić moją działalność MG oraz gracza na strefie. Powód zamknięcia: Brak czasu na zrobienie odpisów. Nie spodziewałem się, że trafię na taką sytuację, ale praca mnie do tego zmusiła. Jestem pewny jednego. Powrócę do PBFów i wznowię stare sesje. Może przyszły rok dobrze się rozpocznie. Mam taką nadzieję.

@manfret, @BigbysHand @Astaroth dziękuję wam za grę i przepraszam, że tak wyszło :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem w stanie to w pełni zrozumieć.

W pełni też akceptuje te przerwę, jednak liczę, że przygoda Inkuba w mieście grzechu kiedyś zostanie kontynuowana.

Teraz życzę powodzenia w pracy. Oby gorący okres cię nie pokonał.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oficjalnie znów wracamy do gry :) Witam was ponownie. Mam nadzieję, że tym razem uda nam się pograć bez większych i trudniejszych przerw.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kochani, ode mnie odpis leci najpóźniej w czwartek. Przepraszam za drobne opóźnienie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz