Thorongil

Przy kufelku (Thorongil)

416 postów w tym temacie

Jeśli gdzieś tak do 16 dostanę komplet deklaracji, to postaram się wam jeszcze odpisać przed wyjazdem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gratulacje z okazji ubicia swojego pierwszego potwora. :)

Co prawda zapowiadałem opisanie walki zbiorczo w poście w temacie fabularnym, ale chyba to pominiemy. Możecie odpisywać w przygodzie, doprowadzić się do porządku, ustalić co dalej, its. :)

A niedługo wasza drużyną powinna się powiększyć. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
6 minut temu, Thorongil napisał:

Jej! 

No to chwila świętowania i dalej w drogę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 1.10.2017 o 20:02, Thorongil napisał:

Co prawda zapowiadałem opisanie walki zbiorczo w poście w temacie fabularnym, ale chyba to pominiemy. Możecie odpisywać w przygodzie, doprowadzić się do porządku, ustalić co dalej, its. :)

Hurra!

No właśnie nie jestem pewna, jak chcecie, żeby to teraz wyglądało. Nawiązywać do walki, czy nie? Pierwszy raz spotykam się z tym, że walkę rozpisuje się tylko mechanicznie, nie chcę  czymkolwiek nabruździć. Nie pcham się więc zaczynać kolejkę ;)

Ciekawe jakiego  kolejnego awanturnika powita nasze wielorasowe zgromadzenie :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myślałam, że odpiszemy jak było wedle kolejki inicjatywy, ale już za długo zwlekaliśmy. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oby robalowi tylko raz - może on tak śmierdzi bo powstał z martwych? :D Ale nie wstanie teraz, Skierka śpiewa kołysankę XD 

A tak na serio, Venhana pierwszy raz otarła się o śmierć nie przez własną głupotę (okej, chyba, że uznać zgłoszenie się). Znacz oczywiście walczyła, ale z tym co żyje w pobliżu traktów czy wiosek, z niczym tak nienaturalnym.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O 1.10.2017 o 20:41, Vadeanaine napisał:

To tak można określić, nie losowo? To dawaj mu po całości :D

To tyczy się tylko nakładania rąk, inne zdolności leczące są losowe. Zastrzegam jednak, że jeżeli użyjesz pełnej puli 15 punktów, nie będziesz w stanie uleczyć nikogo dopóki nie zakończysz długiego odpoczynku (przynajmniej 8 godzin). Zastanów się więc czyn a pewno chcesz wykorzystać całą pulę od razu. ;)

14 godzin temu, Vadeanaine napisał:

No właśnie nie jestem pewna, jak chcecie, żeby to teraz wyglądało. Nawiązywać do walki, czy nie? Pierwszy raz spotykam się z tym, że walkę rozpisuje się tylko mechanicznie, nie chcę  czymkolwiek nabruździć. Nie pcham się więc zaczynać kolejkę ;)

Jak najbardziej można nawiązywać do potyczki. Co do rozpisania walki tylko mechanicznie, to muszę to zobaczymy jak to wyjdzie w przyszłości. Możliwe, że coś pozmieniam, ale muszę to sobie przemyśleć. ;)

Edit:

@Paranormal na przyszłość jak będziesz chciała dodać jakieś wstawki, tak jak teraz piosenkę, to zamiast wstawiać jako czysty link, dodaj to jako odnośnik wpleciony w tekst. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 godziny temu, Thorongil napisał:

To tyczy się tylko nakładania rąk, inne zdolności leczące są losowe. Zastrzegam jednak, że jeżeli użyjesz pełnej puli 15 punktów, nie będziesz w stanie uleczyć nikogo dopóki nie zakończysz długiego odpoczynku (przynajmniej 8 godzin). Zastanów się więc czyn a pewno chcesz wykorzystać całą pulę od razu. ;)

A widzisz, to ja źle zrozumiałam opis podręcznikowy, bo myślałam, że w ogóle można tę akcję użyć raz na odpoczynek. Cóż, słowo się rzekło, ładuj mu  teraz całą pulę, następnym razem będę wiedzieć i już dumać odpowiednio do sytuacji :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak tylko daję znać, że dopóki ie dostanę od was informacji co robicie dalej, trochę ciężko będzie mi pchnąć was dalej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wybaczcie, że wstrzymuję, ale jak w nieobecnościach, choroba mnie bardziej rozłożyła niż się zapowiadało i nie mam siły siedzieć przy kompie. Do jutra wszystko nadrobię. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W porządku, czekam. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 hour ago, Lunatyczka said:

Jednak jest źle ;/ Posty dopiero po weekendzie. Antybiotyk poszedł w ruch, więc potem powinno być lepiej. 

Zdrowiej!

Edytowane przez Mhelkir

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Póki co widzę, że jesteście w dialogu. Jak już między sobą ustalić id co i jak, to odpiszę wam dalej. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Znaczy... by ustalić czy robimy postój czy idziemy dalej musimy wiedzieć w jakim stanie jest teraz Philip i Riclan...

Riclan ma 4 pkt obrażeń, Philip 6... Utrudnia im to mocno życie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie. To tylko jakieś drobne obrażenia, jak otarcia, ewentualnie płytkie rany. Phillip był mocno poturbowany, ale dzięki pomocy Riclana jest teraz w dużo lepszym stanie.

Edit:

Macie jeszcze krótką deklarację od Phillipa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli zgrabnie ogarniecie się z ustaleniami, powiedzmy jutro do wieczora, to powinienem wam jeszcze odpisać przed wyłączeniem Strefy. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pozostaje to, jaką drogą idziemy. @Thorongil czy elfki/palek są w stanie dostrzec coś zwracającego uwagę w którymś? Chyba nie ma sensu tworzyć postów tylko by napisać, że się przyglądamy. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla Riclana i Argusa i L'nayli te korytarze nie różnią się specjalnie niczym ani od siebie, ani od wielu innych. Skierka zauważyła za to, że choć korytarze znajdują się z grubsza na tej samej ścianie, to ten bliższy krawędzi, przy którym się znajdowali skręca lekko w lewo, a drugi, biegnący względnie bardziej prosto zdaje się delikatnie wznosić. Dodatkowo elfka zaobserwowała, że na po tej stronie szybu niemal nie widzieli korytarzy.

Skierka przysięgłaby jeszcze, że dostrzega w oddali jakiś delikatny błysk, który zaraz zniknął. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 minuty temu, Thorongil napisał:

Skierka przysięgłaby jeszcze, że dostrzega w oddali jakiś delikatny błysk, który zaraz zniknął. 

W oddali gdzie? W drugim z korytarzy? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak, w drugim z korytarzy. Skierka jest niemal pewna, że coś na sekundę błysło delikatnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ktoś jeszcze chce coś dodać? Jeśli nie to mój post najpewniej jutro wieczorem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nic do dodania prócz nieszczęśliwej miny Venhany na chłód elfki XD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
7 minut temu, Paranormal napisał:

Nic do dodania prócz nieszczęśliwej miny Venhany na chłód elfki XD

Ho ho, chętnie bym to zobaczył. :D Gęba szczerzy mi się na samą myśl. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz