Zell

All that crawls at night (Zell)

73 postów w tym temacie

Hai, dear Night Fellows!

Witam w sesji jaka została przeznaczona dla tych nieszczęsnych jednostek, pogrążonych w błogiej niewiedzy, przeświadczonych o limitach niegodziwości, nałożonych przez sumienie innego MG, tudzież gracza. Zgłosiliście chęć grania u mnie, więc na limity liczyć nie możecie, skoro MG sumienia nie posiada.

I wy niedługo też je stracicie.

1472218939359.jpg

Sesja jest jedną z trzech, jakie tworzą całość poprzez wieki - od tych Mrocznych do czasów Maskarady, więc okazji dla mnie będzie aż nadto. Jeżeli postać przeżyje jedną, to automatem zostaje wpisana na drugą. Jeżeli nie... Cóż. Zobaczymy w razie takiej możliwości.

Stworzony zostanie oddzielny temat na sprawy techniczne, gdzie opiszę co chcę, abyście zawarli w karcie postaci... a tworzyć na dzień dobry będziecie zwykłego, smutnego mortala, ale o tym już tam. Jako że mam tu dużą możliwość zabawy z forum, tako każde z was dostało własne podforum, na sprawki dotyczące tylko waszych postaci, a ponieważ nie mam jeszcze imion tych milusińskich... to nazwy są jakie są. Później najwyżej będę prosić o ich zmianę tych z uprawnieniami. :D 

To, co wszyscy, prócz Siriona i Ferra, musicie wpierw zrobić, to nie licząc oczywiście założenia konta na forum, każde musi napisać minimum jednego posta, abym mogła was dodać do spisu graczy. Inaczej nie działa. Może być tu (bo chyba mogą ci nie z sesji?), możecie w FAQ powiedzieć "cześć". 

Jest jeszcze wiele spraw do przekazania, ale zostawię to na razie tak, oczekując na waszą inicjatywę ciekawości. Ten temat będzie służył za komentarze, na razie za miejsce do pytań ogólnych, nie w sprawie samej KP, bo to w innym się umieści.

Więc...

edouard-noisette-ventrue-castle.jpg?1488

Hope you'll beg woefully. I tend to be bored these days.

Edytowane przez Zell

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć czołem pozwólcie, że się przywitam w nowym miejscu i spełnię równocześnie swój obywatelski obowiązek ;).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Wisienki Cię dorzuciłam do graczy, ale to forum zostawmy na sesjowe rzeczy, w komentarzach piszmy. :D

edit: o, dokładnie tu, dzięki Nyx!

Edytowane przez Zell

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

//Poprzenosiłam wam posty! Bawcie się dobrze!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć, witam wszystkich.

No i się zaczęło....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć, witam wszystkich! Jakieś wskazówki co do tworzenia postaci, np. miejsce gdzie toczy się gra?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hah, mam już wszystkich wpisanych, gooood.

3 minutes ago, Lord Melkor said:

Cześć, witam wszystkich! Jakieś wskazówki co do tworzenia postaci, np. miejsce gdzie toczy się gra?

W sobotę lub niedzielę (zależy jak długo mi zajmie poszczenie do Changelingowej sesji) wrzucę tutaj temat z wytycznymi co do postaci i tego, co chcę zobaczyć jako... kartę? Na teraz powiem, że będzie to XIII wiek na terenie Europy, bez specyficznego ustalenia dla wszystkich. Każdy będzie mógł wybrać sobie miejsce i rok (byle początek stulecia), w jakim zacznie swoją solówkę (czyli Embrace będzie odgrywany). Dopiero po pobawianiu się każdym z was na osobności, się was już stłoczy na terenie Rusi, ale nie zabraniam, abyście pochodzili innych części Europy i tamże zaczynali.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czyli gramy jeszcze przez inwazją Mongołów na Ruś i przybyciem Krzyżaków na ziemie polskie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To nie do końca tak. Historia postaci mortala może się kończyć od około 1190 do 1215, przy czym żadne z was nie musi mieć tego samego roku co inny gracz. Wtedy też nastąpi Embrace podczas mojej zabawy (z) wami, a sama sesja, taka już po odstawieniu was od butelki trzymanej przez Stwórcę (a raczej puszczenia was samopas), zacznie się około (pamięć nie ta, musiałabym zapisane daty znaleźć) 1240 roku.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jest pierwszy temat. Nie bać się tylko za bardzo, mnie też przeraża ta treść. x)

Have fun!

Odnośnie kreacji postaci kolejny pojawi się jutro lub w sytuacjach cięższych - we wtorek.

:3

Edytowane przez Zell

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mlask...

Feed me my Master...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czekamy aż nasza kochana MG się ozdrowieje!

Cześć Wam :D wreszcie się przywitam porządnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wasza MG powoli tworzy, w momentach w których akurat nie śpi. Dobre jest, że Strefa daje podforum dla każdej sesji co tak, dla mnie robi różnicę w elemencie planowania odpisu. Można inaczej wszystko rozłożyć, gdy jest więcej tematów sesyjnych. Tak czy inaczej kroczę do przodu zastanawiając się czemu znowu się cieplej zrobiło no. <_< Chciałabym powiedzieć, że dziś będzie ten temat, bo to tylko trochę zostało, ale dla spokoju ducha załóżmy nawet sobotę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cieplej się zrobiło? Gdzie? Wiem jak brutalnie to może zabrzmieć ale ja tęsknię już za cieplej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@GreK Znowu mogę chodzić bez tej cienkiej kurtki, więc jest cieplej, a kaloryfery grzeją jak głupie. Dla was lepiej będzie, jak będę mogła chociaż myśleć, a nie spać całe dnie. :grouphugs:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Śmierć kaloryferom! U mnie nie grzeją, może dlatego zimno. Zapraszam do siebie :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żyję, don't worry. Szukam dobrej metody na zmniejszenie częstotliwości niespodziewanego wyłączenia systemu (pomijając kawę, nie wiem jak można ją pić bez nudności) i na razie na jakiś czas daje radę herbata. Anyway, nie ustaję w poszukiwaniach.

Dobrze, że sobotę określiłam jako możliwą. Teraz dokończyłam jedną kwestię i jutro będzie jak tylko zakończę pisać ostatni z tekstów. Tak, to grafomaństwo, ale nic nie poradzę, uzależnionam jest także od tego. Zależy od tego kiedy procesor ruszy, ram podłączy odpowiednio, a grafika powróci do standardu w jakim można rozróżnić jeden szlaczek zwany literką od drugiego, ale jestem dobrej myśli. Aż tak pechowi być nie możecie, prawda? :3

Zupełnie bym zapomniała! Wolę jak jest nieparzyście, ale tutaj uznałam, że mogę przystać na dołączenie kolejnej ofiary (która sama się zgłosiła do mnie! :kekeke:). Dam radę (tylko na więcej szans już nie ma), to wy się martwcie, zaś teraz...

Kolejna ofiaro, przywitaj się z resztą skazańców!

A GreKa trzeba pokarać przykładnie, o tak. "-D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
7 godzin temu, Zell napisał:

A GreKa trzeba pokarać przykładnie, o tak. "-D

:D czuję się wyróżniony.

Sponiewieraj mnie fabularnie! 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
8 godzin temu, Zell napisał:

Kolejna ofiaro, przywitaj się z resztą skazańców!

Czołem koterio. ;) Dużo nowych nicków widzę.  Nowe osoby do poznania. :D No i siema Ferr ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Proszę bardzo, temat siedzi w Stuffie. Pytania odnośnie jego treści proszę zadawać w nim. W sumie jak na moje zbyt skrótowo poszło (i nie przeczytałam jeszcze drugi raz ;( ), ale zmieściłam się w sobocie. Win.

Ach, GreKu. Zaczęło się...

Edytowane przez Zell

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
12 godzin temu, GreK napisał:

Sponiewieraj mnie fabularnie! 

<3 takie podejście rozumiem.

11 godzin temu, Therek napisał:

Czołem koterio. ;) Dużo nowych nicków widzę.  Nowe osoby do poznania. :D No i siema Ferr ;)

Siema Therek :D mam nadzieję, że nie przyniesiemy strefowej klątwy wampira :D

POST! AAAA IDĘ CZYTAĆ.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
33 minutes ago, Ferr-kon said:

mam nadzieję, że nie przyniesiemy strefowej klątwy wampira :D

Po coś tych tam innych za włosy tu przytargałam.

EDIT: Mała zmiana w tekście z jednego Klanu jaki wybierzecie, na kilka jakie wam pasują do konceptu. Polecam obgadać ze mną kwestię nim zaczniecie nad śmiertelnikiem kombinować.

Edytowane przez Zell

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czekam jeszcze na 2 karty. Maszyna ruszy gdzieś po weekendzie i wtedy zacznie was wieźć ku pewnej śmierci. :D Już kombinuję nad końcami śmiertelnych egzystencji...

...wraz z tymi, co mają was zwampirzyć ofc!

Spoiler

tumblr_n77kcjhNl41t9sksvo1_500.gif

Miła gromadka. :3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak możecie zauważyć trochę się tutaj zmieniło, dzięki pomocy Thorongila! :D

1. Nazwa sesji to połączenie tytułu części z nazwą tej sagi/kroniki/whatever.
  2. To, co zmieniłam w panelu, czyli opis, także jest już widoczne.
  3. Hasła dla waszych podfór są założone i nazwane te podfora zostały po postaciach.
  4. Therek też swoje ma, ofc.
  5. A owe hasła roześlę jak napiszę co chcę. :3

Mam już wszystko, będę się usilnie starała, aby dla każdego było w środę. Środa skończy się nawet i o 8 rano dnia następnego, bo mogę wtedy jeszcze pisać.

Będą to widoczne tematy, dla każdego po jednym, a w nich będzie odgrywana końcówka waszego życia, śmierć i potępienie w niej, pierwsze wasze kroki i reakcje na nową egzystencję, powitanie radością i czułością... I więcej pluszu.

:tanczy:

Edytowane przez Zell

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.