Zell

All that crawls at night (Zell)

73 postów w tym temacie

On 26.11.2017 at 7:17 PM, GreK said:

i po co mnie palmy... żeby mnie odbiły?

Za późno...

8 hours ago, Therek said:

EDIT: A co z avatarkami? :D Jak idą? :D 

PSDka znalazłam. :P 

8 hours ago, Therek said:

EDIT2: A swoją drogą mamy nie czytać postów innych, czy można? :D 

Można, można, o cierpieniu są. No i Caitiff... :P

To, co nie będzie można się tam w tych podforach schowa!

(nie marudzić o to!)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, Zell napisał:
O 26.11.2017 o 19:17, GreK napisał:

i po co mnie palmy... żeby mnie odbiły?

Za późno...

Wasza Dyplomatyczność cos sugeruje? (Łypie podejrzliwie...)

9 godzin temu, Therek napisał:

Mówiłem,  że w poniedziałek będzie... :P Ale nie mówiłem w który

Się ceni się, że słowa danego dotrzymuje... kto twierdzi inaczej ten obskurant....

...a pościk zacny. Мне очень нравится.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
6 minut temu, GreK napisał:

Się ceni się, że słowa danego dotrzymuje... kto twierdzi inaczej ten obskurant....

...a pościk zacny. Мне очень нравится.

Jeju... trzeba odświeżyć cyrylicę, bo jej na oczy od 10 lat nie widziałem :D i dziękuję za słowa uznania ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W końcu są wszystkie posty! Mogę napisać coś organizacyjnie!

Już mi tu GreKu i Sir podesłali, ale od was też chcę. Niech każdy założy dla siebie doca (bo dialog mi tak niefajnie forumem pisać, nie lubiem) i tak dialogi się zrobi. Co do reszty (na razie o tych prologach mowa), będziemy działać na zasadzie postów dla DUŻYCH akcji lub waszej inwencji w tworzeniu posta z moimi wskazówkami co do treści., a dialog i krótkie cosie - doc czy coś. A, no i po tym waszym wysiłku ofc mój postowy, ma się rozumieć, ale także zaufam w wasze umiejętności literackie! A przynajmniej w strach przede mną...

Nie chcę mieć całej gromady na jeden dzień, bo już wiem, że nie odzyskałam jeszcze pełni moich mocy przerobowych. Już was sobie ustawię po prostu, ale patrząc na deadline'y, to niech każdy, kto jeszcze nie dał posta, ma czas na zapostowanie 4 dni od momentu wrzucenia mojego posta w waszych tematach. Oczywiście terminy do ugadania w kwestiach osobistych.

@Sirion dziś zacznę cię na docu torturować, bo Simon zbyt radosnym Księciem jest, a i tak będziesz musiał dodać jakiś ładny tekst przed dialogiem :D 

@Wisienki podeślij mi doca, gdzie zrobimy dialogi, i jak w w przypadku Sira - ładny tekst przed dialogiem = jakaś fabularka z tego co tuż przed moim postem było z Torką-to-be.

@Lord Melkor kilka słów przyda się rozmówić z panem rycerzem, nim cię wyśle się do więźnia, więc i doca dla ciebie chcę. Dorzucisz treść do swojego posta już wrzuconego, a ja będę miała wolną drogę na dalsze dręczenie w moim następnym poście.

@Ferr-kon doc na dialog. I przygotuj się na wspomnianą fabularkę stworzoną samemu. Rzeźnik wie tylko, że ma robić za głos potępienia skazanej... co bez wyjaśnienia może wszystko znaczyć.

@Therek dla ciebie dam posta, za dzień/dwa, ale załóż doca na późniejsze dialogi

@GreK patrz wyżej, odejmując tego doca, bo już masz i krwią ochrzciłeś

Tak, będę unikać króciutkich postów. Nie, nie będę w 100% każdej akcji na docu robić. Tak, będziecie też tworzyć sami, ale patrząc po tym co już wrzucił Therek, Melkor i nawet GreK - jestem bardzo zadowolona i pełna nadziei. :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, Zell napisał:

po tym co już wrzucił Therek, Melkor i nawet GreK - jestem bardzo zadowolona i pełna nadziei.

...ronię łzy wzruszenia...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Link do Doca wysłałem wczoraj wieczorem. Jestem  w sumie zwolennikiem opierania odpisów bardziej na akcji i dialogach niż wewnętrznych przeżyciach postaci.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Post dla Thereka jest, będzie dla marudy po tym, jak wstanę, bo już śpię. Ach, i zjem. Bez pełnego brzuszka nie da się spać.

Na docach pojawią się treści ode mnie po wrzuceniu posta dla tej greckiej marudy, co wali łbem o drewno, aby mu pić dali. W innej kolejności mnie zamęczy.

On 29.11.2017 at 11:39 PM, Lord Melkor said:

Link do Doca wysłałem wczoraj wieczorem. Jestem  w sumie zwolennikiem opierania odpisów bardziej na akcji i dialogach niż wewnętrznych przeżyciach postaci.

Mam już link ofc. :) A dialogi to ja lubię, ukazują sporo właśnie z wewnętrznych przeżyć i tak.

On 28.11.2017 at 5:08 PM, GreK said:

...ronię łzy wzruszenia...

Widzisz. Nie jestem taka niemiła kreatura.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
29 minut temu, Zell napisał:

Na docach pojawią się treści ode mnie po wrzuceniu posta dla tej greckiej marudy, co wali łbem o drewno, aby mu pić dali. W innej kolejności mnie zamęczy.

Wasza Spolegliwość...

i tak Targowica i zdrada bom pierwszy był, i pierwszym się posta spodziewał. Zatem krzyczeć będę Zdrada! Zdrada i zaprzaństwo!

I żadne wraże siły mnie nie przekonają że białe jest białe a czarne czarne...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powróciłam na net, już siedzę na docu. Najłatwiej pisać do mnie przez komunikator, bo GG, FB i Gmail mam podłączone do AQQ wciąż uruchomionego. :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hai! Przybyłam z prezentami! Pamiętacie, że miałam wam ramki zrobić?!

vincenzo.png

@Therek zasłużył miłym w modyfikacji zdjęciem w dobrym stylu oraz miłością do brata.

zygfryd.png

@Lord Melkor, jako parszywy Ventrue, wybrał sobie godło pasujące tu chyba tylko jako korona, ale zdjęcie ma zacne to przebaczyłam.

(czemu ja wcześniej nie zobaczyłam co dokładnie te dwa lwy trzymają i co to oznacza...)

godwin.png

@Ferr-kon wybrał zdjęcie z dziwnym ziarnem, ale przebaczamy, bo ten wzrok...

luba.png \

Zdjęcie, które wybrała @Wisienki stawiało opór próbom zmiany na styl reszty, ale wraz z PSem dałam radę!

michail.png

...a @GreK to pozer, ale przynajmniej za gębą nie będzie płakał.

A co z Caitiffem? Cóż... Niech @Sirion nie myśli, że zapomniałam!

Grafiki leżą na moim serwerze w mojej domenie, więc z sieci nie znikną, i z tych adresów korzystajcie sobie, bo to wygodne dla was... i dla mnie, w razie potrzeb zmian. :D 

I bonus, jako że część używa tych grafik do postów co i ja, to tutaj one są, poprawione jakościowo:

Na początek

rosetop.png

oraz na koniec

rosebot.png

Have fun!

CYRYLICA I VENTRUSIOWE MIANO SĄ PRZESUNIĘTE ZA BARDZO W PRAWO, A LUBY NAPIS W LEWO! Jak wstanę to poprawię, patrzeć się nie da. Przegrałam życie! ;( 

Edytowane przez Zell
Bezsenność

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pedantyczności, śliczny Ci on... prawda?

Wzmiankę o pozerze puszczam mimo uszu - jeszcze się na nim nie poznałaś...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięęęęęęękuuuuuuuuujeeeeeeeeeemyyyyyyyyyy :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trza bylo mowic, bo to efekt zmniejszania, zdjęcie jest w bardzo duzej rozdzielczości oryginalnie :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 hour ago, Ferr-kon said:

Trza bylo mowic, bo to efekt zmniejszania, zdjęcie jest w bardzo duzej rozdzielczości oryginalnie :D

Zauważyłam to dopiero, jak zaczęłam zmieniać różne parametry zdjęcia, a to było późno w nocy. Jak zaczynam grafikować/pisać/rysować, to nie dam się niczemu odciągnąć. :P I tak mi się efekt spodobał.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kurcze, mamy ponad 1k viewsów? Ciekawe kto lubi to F5... :eee?: 

Dobra, @Sirion, @GreK i @Wisienki mają stuff odpisany na docach. Ten pierwszy ma przestać mi płakać, bo nie pora, i pisać grzecznie. :spider:

@Ferr-kon, @Therek i @Lord Melkor dostaną posty do... no... dostaną. W kolejności subiektywnej MG, ale do końca tygodnia będzie. I tak Therek leniuchuje w weekendy, to mu nie trzeba wcześniej. :D

Dla wyjaśnienia: Sirionowy Simon (S.B., nie pytajcie jak to działa), czyli nasza caitiffowa zabawka do kopania, pewnie szybciej wampirkiem zostanie. Będzie w końcu musiał sam dojść do prawd, jakie wy poznacie od waszych Rodziców, więc to wymaga więcej bólu, czyli czasu. :ciach:

A, i Sir ma mi zdjęcie znaleźć.

Nigdy mi się te emotki nie znudzą.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

NIGDY nie sądź, że przez weekend na pewno dokończysz MG posty... bo to się nie zdarzy. Nie wiem jak to działa, ale tak jest...

Więc dokończę teraz. Świetna ja.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rzeźnik - nie zazdroszczę sytuacji.

Ładna scenka Miszczu.

Edit: z komórki mi się to poniżej nie chce usunąć..

Edytowane przez Zell
A mnie się udało!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Udało się usunąć na komórce po przytrzymaniu backspace na tym spoilerze. :3

Co do świąt: Otóż... Jestem w domu! Na Boże Narodzenie siedzę w domu z mamą i mężem, na Nowy Rok robię to samo. :3 Jak kto chce mi znikać - niech mi da znać przed faktem. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hm, rozumiem, że rozmowę z poganką może na Docu zrobić?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, Zell napisał:

Udało się usunąć na komórce po przytrzymaniu backspace na tym spoilerze. :3

Podziękować.

Będę. Może bardziej niż teraz. Domykam projekt i czasu brak na zamknięcie posta. 

Proszę o trochę cierpliwości.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Lord Melkor

Tak, toto nawet ciężko byłoby inaczej. :) A jak pisałam - dialogi to doc.

@GreK

Nie ma sprawy, kochany! *jest miła, bo była wazelinka :wub:*

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.