Zell

All that crawls at night (Zell)

96 postów w tym temacie

Nie no, nie przekimałam... tylko zlagowałam. :D Podobne, ale inne. :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jako że @Sirion odważył się skończyć pierwszego posta... :>

Powitajcie nowego Księcia Burgundii, który już niedługo stanie się jednym z wampirzego rodzaju! Oto szlachetny i nieoceniony...

simon.png

...Bezklanowy kundel, abominacja kainickiej krwi i zwiastun Gehenny!

Prawda, że ma smutną minkę? Starałam się to ukazać odpowiednio. ^_^

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jako w nieobecnościach napisałam - wracam do domu w poniedziałek i od wtorku działam. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, GreK napisał:

@Ferr-kon- cymesik :)

To komplement jeśli dobrze rozumiem, więc dziękuję :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
6 godzin temu, Ferr-kon napisał:

To komplement jeśli dobrze rozumiem, więc dziękuję :D

Taki był zamiar aczkolwiek słowo, którego użyłem jest mi obce. ;)

Edytowane przez GreK
Słowo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Się wkurzyłam to kazałam lapa przynieść i net z karty SIM. Mam więc na czym działać. ^_^ Kolejna wersja powrotu to czwartek. Yeah.

Hai wam! :grouphugs:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wróciłam do domu. Żyję jeszcze. Nadrabiam posty. Dla @Wisienki @GreKa pojawią się do końca tygodnia. Czyli mam dziś i jutro.

Edytowane przez Zell

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wszyscy kochani moi! 

Odpowiedź GreKa już mam, dziś każdego zapytam o preferowany sposób rozgrywki - abyśmy się sensownie z prologami własnymi uporali. :) Wasza odpowiedź będzie dotyczyła tylko was samych. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kryzys własny mam za sobą. Wyśpię się i robię co trzeba. Wisienki i GreK, jak i miałam.

ps. nowe okulary mam, to szczęśliwam! Lepiej astygmatyzm morduje, to i literki dobrze rozróżniam. :D 

Edytowane przez Zell

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Doc Sira czeka,  aż ten cholernk wróci, pff. Doc GreKa jutro pewnie skończymy. Na Wisienki czekam jeszcze, ale tak to zostaje mi posty pisać. I nie ruszać się mocno z domu, dla pewności. :)

Się obudzę. Se wam popiszę. Za x godzin. 

I tym razem nie stracę pisaniny przez nieuwage w klikaniu...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i tego...

Kiedyś też posiadałem tytuł. Kiedyś byłem sir GreK ale na skutek pewnych perturbacji, o których nie chciałbym tutaj pisać, tytuł ów utraciłem. 

W każdym bądź razie gdy Jej Klikalność pisze do 'Sira', zastanawiam się niezmiernie; to do mnie? To Ona wie? I skąd?

No i tak...

A poza tym jak byłem młody to też byłem murzynem i grałem w kosza... 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki za odpis! Możemy dalej w moim Docu?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
On 7.02.2018 at 6:51 AM, GreK said:

Kiedyś też posiadałem tytuł. Kiedyś byłem sir GreK ale na skutek pewnych perturbacji, o których nie chciałbym tutaj pisać, tytuł ów utraciłem. 

W każdym bądź razie gdy Jej Klikalność pisze do 'Sira', zastanawiam się niezmiernie; to do mnie? To Ona wie? I skąd?

Niestety, to o @Siriona mi chodziło. Przepraszam. :(

5 hours ago, Lord Melkor said:

Dzięki za odpis! Możemy dalej w moim Docu?

Oczywiście, pisz w docu. :) Powinnam dostać powiadomienie o zmianach, jako że zainstalowałam miły dodatek do przeglądarki od doców. :3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ogłoszenie:

@Wisienki @GreK @Therek @Ferr-kon @Lord Melkor @Sirion

Spodziewam się, że skończymy te prologowe cosie do kwietnia, ale nie obiecuję. Po tym, gdy zacznie się prawdziwa część sesji ze zwykłymi turami, zacznie się działać regularnie, a nie skokami. W tym tygodniu coś mnie dorwało (nawet głos zabrało na ten czas). 4 z was jest już o krok prawie do zwamprzenia, tak że powiem, :) Co będzie po zwampirzeniu i czemu sądzę, że łatwiej dla mnie jeszcze przed początkiem sesji jako takiej - dowiecie się jak pierwszy z was umrze (jak to brzmi o_o). Siriona nie liczę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to czekamy na śmierć ;) Odpisałem w Docu jak coś.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Doca widziałam, jak i u Wisienki. :D Się zajmę wami dnia jutrzejszego!

ps. Zaczynam uczyć się time managementu!

ps2. A śmiercią to ty się tak nie ciesz, królewiczu! Ładne to nie będzie. :kosiarz:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Wisienki @GreK @Therek @Ferr-kon @Lord Melkor @Sirion

W kwestii wyjaśnienia: Czuję się paskudnym MG w stosunku do was. Mówię, że zrobię coś jakiegoś dnia i... nie robię tego. Nie jest to podyktowane lenistwem, znudzeniem sesją czy niechęcią do was. To były szczere chęci, które nie dochodziły do skutku z powodów braku sił, nagłego shut down systemu. Uzupełniam dramatyczne braki w witaminach, jakie spowodowały moją styczniową hospitalizację, naprawiam organizm. Coraz lepiej sobie radzę, od trzech dni nie mam shut downów. Jak dużo piję, mam troszeczkę wysiłku fizycznego oraz lodówkę w wywietrzonym pokoju - jest świetnie. Innymi słowy...

Nie chcę już dawać obietnic na 100%, bo nie mam zamiaru ich możliwie zawalać, a nie ufam sobie jeszcze tyle, żeby być pewna, iż kryzys zażegnany. Jesteście moimi kochanymi graczami, dla których pisanie już teraz jest dalekie od przykrego obowiązku. Mam nadzieję, że mój aktualny stan się już nie będzie zmieniał na gorsze, więc i doce uzupełnię, dla trójki skazańców będę tworzyła... ale nie podam wam już konkretnych terminów dopóki nie będę pewna końca kryzysu.

Mam nadzieję, że nie macie mi tego za złą wolę i złośliwość. Nie jestem mietkim okazem, ale najwyraźniej czasem sama siebie potrafię rozłożyć. :<

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cóż można powiedzieć. Życie ma to do siebie że jest... Hmmm... Skomplikowane. Wiem że masz problemy ze zdrowiem i kim bym był jeżeli miałbym jakieś pretensje o tempo skoro znam przyczynę? Dojdź więc do siebie a my sobie spokojnie poczekamy. Co nie ekipa? :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

MG mnie kocha... chlip... wzruszyłem się...

Milość Ci wszystko wybaczy...

Dla mnie tutaj się nie musisz tłumaczyć (co innego jak będziesz zawalać terminy w mojej sesji :-/ ). To ślimacze tempo mi odpowiada.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiesz dobrze Zell, że ja za Tobą skoczę w ogień (nie, nie testujmy) - mną się nie przejmuj (u mnie ostatnio i tak różnie z dostępnością i ciężko mnie złapać). A więc zdrowiej sobie spokojnie i później ruszymy z kopyta znowu :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz