Shartan

[R] Mass Effect: Ostatni z nich (Shartan)

30 postów w tym temacie

4PaH5hL.jpg

"Żniwiarz? To nazwa nadana nam przez Protean. Nieważne jak nas nazywacie. My po prostu jesteśmy."

Witajcie w mojej pierwszej rekrutacji na Strefie. Zdecydowałem się jednak, że sesja będzie odbywała się formule storytellingu ze szczątkową mechaniką. Być może w mojej kolejnej sesji mechanika odegra większa rolę, ale wracajmy do ME. Jak już pisałem w temacie przed rekrutacyjnym akcja sesji odbywać się będzie parę lat po zakończeniu ME3.

Uwaga, bo teraz będą spoilery z gier. Jakby jeszcze ktoś nie grał, to dalej czyta na własną odpowiedzialność.

Teraz czas poznać wydarzenia, które kształtowały obecną galaktykę.

1.) Shepard jest kobietą pochodzi z Przestrzeni i dowodziła atakiem na Torfanie.

2.) Shepard jest biotykiem, a konkretnie szturmowcem.

3.) Komandor Shepard ocaliła królową raknii jak i kolnistów z Feros wszystkich jak naukowca, który chciał pozabijać kolonistów.

4.) Stara Rada przetrwała. Radnym został Kapitan Anderson.

5.) Kaidan Alenko zginął na Virmierze.

6.) Balak zdołał uciec, ale zakładnicy przeżyli, a kolonia została ocalona.

7.) Wrex przeżył misję na Virmirze.

8.) Tali dostała dane.

9.) Doktor Serce został zastrzelony, a Garrus uczestniczył w tej misji.

10.) Anoleis został aresztowany. Gianna Parasini przeżyła.

11.) Dane Maelona zostały zachowane.

12. ) Heretyckie gethy zniszczone.

13.) Statek więzienny "Czyściec" został zniszczony.

14.) Komandor Shepard wraz z całą załogą przeżyła misję samobójcza.

15.) Udina zastąpił Andersona na stanowisku radnego ludzkości po czym zginął parę miesięcy później. Ostatecznie został uznany za zindoktrynowanego.

16.) Komandor Shepard wysadziła przekaźnik masy w systemie Bahak doprowadzając do śmierci 300 tysięcy batarian okrywając się na ten czas niesławą.

17.) Krótko po wybuchu wojny ze Żniwiarzami, genofagium zostało wyleczone.

18.) Przymierze odnalazło jakiegoś pradawnego inteligentnego potwora (Lewiatana).

19.) Shepard doprowadziła do pokoju między quarianami, a gethami.

20.) Atak Żniwiarzy na rasę batarian doprowadził ich na skaj unicestwienia.

21.) Ojczysta planeta hanarów nie ucierpiała zbytnio w wojnie ze Żniwiarzami.

22.) Częściowo wyszło na jaw, że asari ukrywały część proteańskiej wiedzy

23.) Raknii wzięły udział w wojnie ze Żniwiarzami

23.) Cerberus został zniszczony.

24.) Żniwiarze zostali zniszczeni dzięki aktywacji tygla, ale również gethy zostały zniszczone.

Powyższe wydarzenia doprowadziły do szeregu innych zmian w galaktyce, które nastąpiły po wojnie ze Żniwiarzami.

Były, to następujące zmiany:

- kroganie otworzyli ambasadę na Cytadeli i przydzielono im kilka planet do kolonizacji.

- ponownie ambasadę na Cytadeli otworzyli również quarianie

- to samo zrobili również batarianie, ale ponieważ ich rasa znalazła się na skraju zagłady tym co co zostało z rządu Hegemonii zarządza obecnie Rada Cytadeli.

- w wyniku ukrywania wiedzy przez asari, stanowisko przewodniczącego rady stało się stanowiskiem rotacyjnym. Kadencja przewodniczącego Rady wynosi 10 lat.

- komandor Shepard przeżyła wojnę ze Żniwiarzami. Doznała jednak bardzo licznych obrażeń i do dnia dzisiejszego przechodzi rehabilitacje, a po jej odnalezieniu przez wojska Przymierza cierpiała na amnezję pourazową. Jednak, to właśnie komandor Jenny Shepard zajęła miejsce przedstawiciela ludzkości w Radzie Cytadeli zostając jej nową przewodniczącą.

- cerberus został zniszczony pod koniec wojny i obecnie uważany jest za hańbę ludzkości. Jednak niektórzy próbują go bronić twierdząc, że pod koniec istnienia organizacji główne dowództwo Cerberusa zostało zindoktrynowane.

- salarianie jako, że najmniej ucierpieli podczas wojny znacznie się wzmocnili. Choć wiele innych ras ma im za złe ich mały udział w ostatecznej konfrontacji ze Żniwiarzami. To jednak nikt nie mówi tego głośno, bo odbudowa zniszczonej galaktyki jest możliwa w znacznym stopniu dzięki salariańskim kredytom.

- oficjalnie badania nad SI zakazano, ale nieoficjalnie wszystkie rasy rzuciły na badania wraków Żniwiarzy.

- raloi nie odnowili kontaktu z Cytadelą.

- planeta na której zamieszkują Lewiatany  jest w pewien sposób odcięta od reszty galaktyki z powodu zdolności indoktrynacji tej rasy.  Jest ona badana przez naukowców z zachowaniem najwyższej ostrożności.

- raknii zniknęły po wojnie ze Żniwiarzami, ale co jakiś czas widziana są ich statki.

- rasa Virtualna zniknęła. Mówi się, że być może padli ofiarą tygla jak gethy.

- prototypowe wynalazki, które trafiły na pokłady arek kolonizacyjnych weszły do trwałego użytku. Niektóre z nich znacznie ułatwiają odbudowanie galaktyki.

- naprawiano uszkodzone przekaźniki masy, które prowadziły do najważniejszych planet w galaktyce. Jednak sporo część przekaźników nie została jeszcze naprawiona, choć pracę cały czas trwają. 

- cytadela wróciła do mgławicy węża.

- Aria podczas wojny ze Żniwiarzami odbiła stacje Omega z rąk Cerberusa i rządzi nią do dziś.

- tak Żniwiarzy spowodował zaniknięcie państw na Ziemi. Zniszczenia były tak duże, że żadne państwo nie było w stanie samodzielnie się odbudować. W skutek czego Przymierze przekształciło się całkiem w organizacje cywilno - wojskową. W demokratycznych wyborach wybrano pierwszego Prezydenta Przymierza. Zwycięzcą okazał się były wojskowy.

- książka "Podróże z proteaninem" okazała się międzygalaktycznym bestsellerem na wszystkich planetach z którymi udało się odnowić kontakt.

I, to były na tyle jeśli chodzi o najważniejsze informacje.  

Czas przejść do tworzenia kart.

Karta postaci:

Imię i Nazwisko: 

Wiek: Minimalny 18 dla ludzi i reszty ras obcych z wyłączeniem asari dla, których wiek minimalny to 35 lat.

Rasa: człowiek, asari, turianin, salarianin, kroganin, quarianin, drell, batarianin, volus, hanar

Rodzima planeta: Gdzie Wasza postać przyszła na świat. Rodzinna planeta Waszej postaci musi istnieć w świecie ME, ale z tym mogę pomóc jakby ktoś miał problem.

Profesja: Żołnierz, Agent, Najemnik, Komandos, Komandos asari, Krogański Czempion, Zabójca, Naukowiec, Wolny strzelec, Złodziejka/Złodziej, Egzekutorka asari, Łowca Nagród, Mechanik, Inżynier, Pilot i itd.

Klasa postaci: Adept, Szturmowiec, Strażnik, Żołnierz, Szpieg, Inżynier. 

Implant: L2, L3, L4, L5x i L5n. Dotyczy tylko ludzikich postaci z potencjałem biotycznym. Inne posctai wstawią tu znak -.

Ranga: Sierżant, Porucznik, Komandor itd. Dotyczy tylko postaci wojskowych i pracowników SOC. Inne postaci wpisują tu Cywil.

Wygląd: 

Charakter:

Historia: 

Ekwipunek: 

I na koniec taki krótki prolog, a po nim pojawią się wszystkie szczegóły dotyczące sesji.

"Ostatni z nich"

Mike stał sam na pokładzie obserwacyjnym, a z oddali dochodziła głośna muzyka oraz śmiech gości "Seranada". Mike trochę zazdrościł pasażerem statku tak dobrego humoru, bo sam był dziś w nastroju kontemplacyjnym. Czuł jakby właśnie dziś miało się wydarzyć w jego życiu coś niezwykłego, ale nie miała pojęcia co to może być. Przeszło mu przez myśl, że zamiast się zastanawiać nad rzeczami na, które kompletnie nie ma wpływy, to lepiej dołączyłby do zabawy. Zwłaszcza, że jak tutaj szedł do jedna asari uśmiechała się do niego. Przemyślenia Mike`a przerwało jednak uderzenie czegoś w statek, a odgłosy dochodzące z zewnątrz ze śmiechu szczęśliwych ludzi zmieniły się krzyk przerażonych ludzi. Po chwili Mike dostał informacje by zameldować się natychmiast na mostku. Ruszył biegiem przedzierając się przez spanikowany tłum. Jego kolega Eric, który miała go dziś zastępować na stanowisku pilota leżał na podłodze nieprzytomny, a kapitan wydała mu rozkaz by natychmiast zasiadł za sterami "Serenady" . Dwa razy nie trzeba było mu powtarzać wykonał rozkaz natychmiast. Po chwili zobaczył coś czego nie spodziewał się zobaczyć już nigdy w życiu. Chciał uciec, ale wiedział, że "Serenada" nie jest na tyle szybkim statkiem by mogło się jej, to udać. Zarządził zatem ewakuacje do kapsuł ratunkowych i wysłał prośbę o pomoc. Była, to ostatnia rzecz jaką zrobił, bo dokładnie w tej chwili statek został zniszczony.

--------------------------

Jak się pewnie domyślacie wydarzenie z prologu miało wpływ na, to co wydarzy się w sesji, ale o tym dowiecie się więcej już w samej grze.

Teraz czas przejść konkretów. Oficjalnie stworzycie załogę statku naukowego, który będzie zajmował się badaniem kosmosu, a nieoficjalnie będzie załogą statku naukowo - militarnego, który będzie podlegał bezpośrednio Radzie Cytadeli i zajmował się wyjaśnieniem między innymi sprawy "Serenady".

Do sesji chce od 4 do 8 graczy i przyjmuje na zasadzie, kto pierwszy ten lepszy. Przy czym wpłynięcie karty nie oznacza od razu zajęcia miejsca w sesji. Jeśli karta będzie wymagać poprawek, to zostanie ona zaakceptowana dopiero kiedy zostaną ona wprowadzone i dopiero wtedy gracz zajmuje miejsce w sesji. Wiem, że większość osób na strefie stosuje konkurs kart czy też teraz konceptów, ale to moja pierwsza sesja na Strefie i jako nowa osoba nie chce zbytnio odstraszać potencjalnych graczy. I nie spodziewam też by przyszło więcej niż kilka zgłoszeń. A jeśli zainteresowanie okazałoby się większe niż sądziłem, to może zwiększę liczbę graczy o jedną lud dwie osoby. Zwłaszcza, że możliwe, iż w tej sesji trup będzie słał się często. Chociaż, to zależy głównie do drużyny jaką stworzą gracze.

Do sesji chciałbym postacie, które potrafią ze sobą współpracować. Mogą mieć różne uprzedzenia jeśli macie taki pomysł na postać. Byle postacie potrafiły nad nimi zapanować. Nie wiem, która rasa będzie się cieszyła największym zainteresowaniem, ale przydałby się choć jeden człowiek. Aha i jeśli chcielibyście by Wasza postać była z kimś spokrewniona z kimś z ME, to napiszcie mi wcześniej, bo nie każde pokrewieństwo przejdzie. 

I bardzo ważne, proszę byście skończyli historię Waszej postaci na końcu wojny ze Żniwiarzami lub na jej początku.

I na koniec zasady sesji.

1.) Długość postów tak jak tu - http://www.forum.gamewalk.pl/viewtopic.php?f=308&t=5472&start=10 (to jedna z moich poprzednich sesji)

2.) Odpisujecie na zasadzie "kto pierwszy ten lepszy"

3.) Stosujemy zasadę "Jeden post gracza na turę" co oznacza, iż na każdy post mistrza gry przypada jeden post gracza, ale ta zasada nie ma zastosowania przy prowadzeniu rozmów między bohaterami.

4.) Od napisania przeze mnie posta macie 84 godzin na odpisanie w sesji. Po upływie tego czasu odpisuje niezależnie od tego czy ktoś odpisał czy nie. Chyba, iż gracz mnie uprzedzi, iż nie może odpisać wtedy poczekam dłużej z odpisem (wliczając w nie już te 84 godzin), ale jeżeli nikt z graczy mi nie zgłosi, iż nie da rady odpisać, to po upływie 84 godzin odpisuje.

5.) Odpisuje w ciągu 84 godzin od napisania posta ostatniego gracza, który wziął udział w turze. Nie ostatniego posta w sesji, ale ostatniego, który wziął udział w turze (posty graczy w których gracze rozmawiają nie zaliczają się do tury w sesji).

To by było na tyle. Na karty czekam do 24.11.17. Myślę, że tyle czasu wystarczy wszystkim zainteresowanym na stworzenie kart. 

Rekrutacja przedłużona do 28.11.17.

To wszystko. Jeśli są jakieś pytania, to proszę śmiało pytać.

Edytowane przez Shartan

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
6 godzin temu, Shartan napisał:

Do sesji chce od 4 do 8 graczy i przyjmuje na zasadzie, kto pierwszy ten lepszy. (...) Wiem, że większość osób na strefie stosuje konkurs kart czy też teraz konceptów, ale to moja pierwsza sesja na Strefie i jako nowa osoba nie chce zbytnio odstraszać potencjalnych graczy.

Hmmm... mam wrażenie, że odniesiesz wręcz odwrotny skutek. Swojego czasu była dyskusja o rekrutacjach o tu:

No i tam ludzie o tym dyskutowali i z tego co pamiętam to nie zostawiali suchej nitki na tym sposobie rekrutacji mówiąc, że nic gorszego być nie może, to przepis na katastrofę i nieudaną sesję itp. itd. ;) Acz to wciąż jest zdanie jakiejś części forum, a nie całości, ale myślę, że ten sposób niestety odstraszy sporą część osób.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zglosiłbym się, ale nie przy takiej formie rekrutacji. Jak Therek wspomniał, to jest recepta na katastrofę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

//Panowie, skoro już występujecie w roli nieproszonych ekspertów na temat tego, co jest ogólnie przyjętym zwyczajem na Strefie w kwestii rekrutacji, to przypominam, że równie ogólnie przyjętym na forum i bardzo kulturalnym zwyczajem jest zwyczaj "Nie odpowiadają mi warunki rekrutacji, więc się po prostu nie zgłaszam",a nie "Nie odpowiadają mi warunki rekrutacji, więc marudzę jak bardzo mi one nie odpowiadają i jak bardzo ja zrobiłbym to lepiej". Dlatego bardzo proszę o zakończenie tej dyskusji w tym miejscu i pozwolenie na to, by temat spełniał swoją rolę - poszukiwania graczy. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przepraszam za niesportową postawę w takim razie. Powinienem sformułować swoje myśli lepiej. 

Życzę sesji jak najlepiej i będę poczytywał z przyjemnością bo @Shartan, znasz swoje mass effecty :) to na pewno.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Postać posłana. W końcu coś ciekawego się trafia :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zgłaszam się KP wyślę na dniach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmmm... mam wrażenie, że odniesiesz wręcz odwrotny skutek. Swojego czasu była dyskusja o rekrutacjach o tu:

Liczę, że jednak się takiego sposobu rekrutacji wiele osób się nie przestraszy. Jednak jestem lekko zaskoczony tym, że taki sposób rekrutacji może odstraszyć co niektóre osoby.

No i tam ludzie o tym dyskutowali i z tego co pamiętam to nie zostawiali suchej nitki na tym sposobie rekrutacji mówiąc, że nic gorszego być nie może, to przepis na katastrofę i nieudaną sesję itp. itd. ;) Acz to wciąż jest zdanie jakiejś części forum, a nie całości, ale myślę, że ten sposób niestety odstraszy sporą część osób.

Może by się przydałoby się znów ożywić tamten temat.

Zglosiłbym się, ale nie przy takiej formie rekrutacji. Jak Therek wspomniał, to jest recepta na katastrofę.

Aż bym się chętnie założył, że katastrofy nie będzie. W sumie gdyby z sesją wszystko było OK i szczęśliwe dotrwałaby do zakończenia, to może zapoczątkowałbym nowy trend na forum.

Przepraszam za niesportową postawę w takim razie. Powinienem sformułować swoje myśli lepiej. 

Nie szkodzi. Nie odebrałem tego jako formy ataku.

Życzę sesji jak najlepiej i będę poczytywał z przyjemnością bo @Shartan, znasz swoje mass effecty :) to na pewno.

Dzięki. Miło będzie mieć czytacza.

Postać posłana. W końcu coś ciekawego się trafia :)

Mam nadzieję, że sesja będzie ciekawa do samego końca.

Zgłaszam się KP wyślę na dniach.

Świetnie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem rozdarty pomiędzy "Tak, chcę wziąć udział w rekrutacji" a pomiędzy "Rekrutacja na zasadzie kto pierwszy ten lepszy nie za bardzo mi odpowiada" Będę walczył z tym wewnętrznym konfliktem i spróbuję stworzyć postać. Mam trzy pomysły: asari Naukowiec, asari łowczyni przygód i asari egzekutorka lub może człowiek mechanik czy coś w tym guście. Jako osoba pracująca(stety lub niestety) podejrzewam, że powinienem wyrobić się pod zbliżający się termin. Może w drugim tygodniu uda mi się podesłać pełną postać.

Zarzucisz listą umiejętności dla poszczególnych klas/profesji? I jakie postacie robi konkurencja lub zdołała wysłać? :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem rozdarty pomiędzy "Tak, chcę wziąć udział w rekrutacji" a pomiędzy "Rekrutacja na zasadzie kto pierwszy ten lepszy nie za bardzo mi odpowiada" Będę walczył z tym wewnętrznym konfliktem i spróbuję stworzyć postać.

To dobrze, że mimo wszystko wygrała opcja numer 1.

Mam trzy pomysły: asari Naukowiec, asari łowczyni przygód i asari egzekutorka lub może człowiek mechanik czy coś w tym guście.

Całkiem interesujące pomysły. Dla mnie najciekawsza wydaje się łowczyni przygód i ludzki mechanik, bo jeszcze takich postaci nie prowadziłem w moim poprzednich ME sesjach.

Jako osoba pracująca(stety lub niestety) podejrzewam, że powinienem wyrobić się pod zbliżający się termin. Może w drugim tygodniu uda mi się podesłać pełną postać.

OK.

Zarzucisz listą umiejętności dla poszczególnych klas/profesji?

Planuje się tym zająć jak już będę miała komplet graczy do sesji. Na razie nie musisz podawać umiejętności. Jak chcesz, to możesz podać w karcie moc klasową postaci.

I jakie postacie robi konkurencja lub zdołała wysłać? :)

Na razie jest kroganin sztuk 1 od Dhagara.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niedawno znowu zaczęłam ME, więc pewnie się zgłoszę. Chyba zdążę napisać kartę do 24. Ilość kart się zwiększyła, czy nadal jest tylko jedna?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ilość kart się zwiększyła, czy nadal jest tylko jedna?

Na razie jest jedna, ale do zakończenia rekrutacji jest jeszcze trochę czasu. I nie licząc osób zainteresowanych wypowiadających się w temacie, wzięciem udziału w sesji jest tez jedna osoba z poza forum, ale jeszcze nie wie czy dałaby radę wyrobić się w terminie. 

Niedawno znowu zaczęłam ME, więc pewnie się zgłoszę.

No, to czekam na zgłoszenie. Może ja też sobie odświeżę całą trylogię.

Chyba zdążę napisać kartę do 24. 

W razie czego jestem gotów o kilka dni przedłużyć rekrutacje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moja karta się pisze, ale bardzo, bardzo powoli, ponieważ mam młyn w pracy i jak wracam do domu to wszystkie chęci opadają. Mam nadzieję, że nieco się uspokoi. Spróbuję coś do tego 24 wysłać :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rozumiem. Czasem po powrocie domu się nic nie chce zwłaszcza jak się ma nawał pracy poza domem.  

W razie czego przedłużę o kilka dni rekrutacje. Chciałbym by wszyscy zainteresowani udziałem w sesji wzięli w niej udział.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Muszę przyznać z bólem, że nie wyrobię się z KP z powodu natłoku nowych obowiązków w pracy i dodatkowych po pracy(na szczęście płatnych) do końca grudnia szykuje mi się taki okres, że nie znalazłbym czasu na odpisywanie. Jeżeli będziesz robił kiedyś dorekrutację albo potrzebował NPC to może się wtedy zgłoszę, jak moja sytuacja się nieco uspokoi.

Powodzenia z przygodą!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szkoda Obi, że tak nam się terminy nie zgrały. Dziękuje. Zobaczymy jak będzie z tą przygodą.

Możliwe, że nie uda mi zebrać 4 graczy, ale mogę poprowadzić sesje dla mniejszej grupy, ale muszę wiedzieć kto dalej jest zainteresowany udziałem w sesji. Adealine odpowiadałem na pytanie dotyczące sesji i od razu spytałem, ale wysłałem mu PW dopiero przed chwilą. Nie miał zatem okazji jeszcze odpowiedzieć.

@Dziubasinsky, a Ty dalej jesteś zainteresowana udziałem w sesji?

W przypadku jeśli nie uda zebrać przynajmniej 3 osób, to niestety będę musiał w piątek zamknąć rekrutacje.

Edytowane przez Shartan

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zainteresowana, pomysł już mam - turiańska pani inżynier, jeno muszę zebrać się w sobie i sklecić kartę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Świetnie i dostałem też kartę asari od Adeline`a. Dasz radę wyrobić się w terminie ze stworzeniem karty czy potrzebujesz trochę więcej czasu?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak mogę mieć trochę więcej czasu, to sobota. Pewno wyślę koło 18/19.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W porządku, ale akurat w sobotę mogę nie być na forum. Dlatego przedłużam rekrutacje do wtorku (28.11.17}. Będziesz mieć zatem trochę więcej czasu na stworzenie karty i być może jeszcze ktoś się zdecyduje dołączyć do naszej sesji.

Podam jeszcze informacje o kartach. Aktualnie mam już dwie oficjalnie zaakceptowane karty:

Kroganin (Dhagara}

Asari lekarz wojskowy (Adaline)

Edytowane przez Shartan

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam już trzecią kartę zatem sesja na pewno wystartuje.

Oficjalnie zaakceptowane karty:

Kroganin (Dhagara)

Asari lekarz wojskowy (Adaline)

Człowiek komandor Przymierza (Egzio)

Możliwe, że do sesji dołączy jeszcze paru graczy lub jeden. Dlatego rekrutacja zostanie przedłużona o parę dni. W późniejszych godzinach podam o ile dni rekrutacja zostanie przedłużona, ale nie będzie ich więcej niż kilka. Nie mniej tym razem naprawdę będzie, to termin końcowy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Matko, kartę mam zrobioną od soboty. Myślałam, że jak poczekam do wtorku, to posiedzę i ją dopracuję, a nie, że zapomnę o tym przez nagły natłok obowiązków. Mam ją na kompie, teraz nie chcę budzić domowników, więc wyślę ją jutro od razu, jak wrócę ze szkoły(jakąś 17.00-17.30). Chyba nastawię sobie jakiś alarm, żebym przypadkiem znowu nie zapomniała XD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W porządku. W takim razie czekam na kartę.

Rekrutacja jest przedłużona do końca tygodnia czyli do niedzieli. I jest, to już termin ostateczny więcej nie będzie już przesuwany.

Przypuszczam, że od razu wtedy po dwunastej w nocy lub ewentualnie pierwszej podam pełny już skład naszej drużyny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zauważyłem, że w rekrutacji zapomniałem napisać o kilku informacjach. Wkleję je do pierwszego postu, ale byście nie musieli ich specjalnie szukać, to napisze je jeszcze w tym.

Aria podczas wojny ze Żniwiarzami odbiła stacje Omega z rąk Cerberusa i rządzi nią do dziś.

Atak Żniwiarzy spowodował zaniknięcie państw na Ziemi. Zniszczenia były tak duże, że żadne państwo nie było w stanie samodzielnie się odbudować. W skutek czego Przymierze przekształciło się całkiem w organizacje cywilno - wojskową. W demokratycznych wyborach wybrano pierwszego Prezydenta Przymierza. Zwycięzcą okazał się były wojskowy.

Książka "Podróże z proteaninem" okazała się międzygalaktycznym bestsellerem na wszystkich planetach z którymi udało się odnowić kontakt.

To wszystko na teraz czas na karty. 

Oficjalne zaakceptowane karty:

Kroganin ( @Dhagar)

Asari lekarz wojskowy (@Adaline)

Człowiek komandor Przymierza (@Egzio)

Człowiek najemnik (@PoloxDisc)

Turianka inżynier (@Dziubasinsky)

Egzekutorka asari (@SzafirowaNoc)

To już jest ostateczny skład drużyny, która weźmie udział w sesji. Rekrutacja zostanie zakończona w ciągu najbliższych dwóch godzin. Także jak chcecie coś jeszcze napisać w temacie rekrutacyjnym, to macie teraz ostatnią szansę.

Edytowane przez Shartan

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz