Egzio

Pogaduszki (Egzio)

135 postów w tym temacie

Ech... a weź spójrz jeszcze raz na kartę. Masz tam taki fajny punkt wytłuszczony co się nazywa "zdolności i umiejętności". Przestudiuj go ponownie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A i przypominam o darmowym rozwinięcie, jakie przysługuję dla każdej postać z swojej profesji. Ale rzeczywiście wdał się chochlik Informatyczny XD i z 3 zrobiła się 4 XD

Edytowane przez Smalauk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakie darmowe rozwinięcie?

Hmm, a przy okazji mam pytanie, bo widzę, że nie tylko ja nie wpisałam ekwipunku, a zapomniałam o to pytać.  Ekwipunek ma być z profesji tylko, czy można sobie coś kupić?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, Ufeu napisał:

Ech... a weź spójrz jeszcze raz na kartę. Masz tam taki fajny punkt wytłuszczony co się nazywa "zdolności i umiejętności". Przestudiuj go ponownie.

Sorry. Ta 10 z języka mi się do charyzmatyczności dodała :P

2 godziny temu, Vadeanaine napisał:

Hmm, a przy okazji mam pytanie, bo widzę, że nie tylko ja nie wpisałam ekwipunku, a zapomniałam o to pytać.  Ekwipunek ma być z profesji tylko, czy można sobie coś kupić?

Możesz sobie rozwinąć pojedyńczy atrybut, z ścieżki rozwoju profesji. Ja dałem sobie punkt magii za te darmowe rozwinięcie. Ty możesz na pewno charyzmę rozwinąć o 5 i wszystko inne co masz w schemacie rozwoju. (str. 21)

A informacje o ekwipunku znajdziesz na stronie 20, pod nagłówkiem Profesja Początkowa, w prawej kolumnie. Zakładam, że wylosowane tam złoto można od razu wydać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
7 godzin temu, franekfrog napisał:

Możesz sobie rozwinąć pojedyńczy atrybut, z ścieżki rozwoju profesji. Ja dałem sobie punkt magii za te darmowe rozwinięcie. Ty możesz na pewno charyzmę rozwinąć o 5 i wszystko inne co masz w schemacie rozwoju. (str. 21)

A informacje o ekwipunku znajdziesz na stronie 20, pod nagłówkiem Profesja Początkowa, w prawej kolumnie. Zakładam, że wylosowane tam złoto można od razu wydać.

Dzięki ^^ Zapomniałam o tym na śmierć, znaczy o tym rozwinięciu, a na pewno dodatkowe 5 punkcików może się przydać. A z ekwipunkiem to z profesji widziałam,  ciężko przegapić, ale przegapiłam właśnie  ekwipunek startowy  i stąd nie turlnęłam też na  złocisze :)

Edytowane przez Vadeanaine

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
12 godzin temu, Vadeanaine napisał:

Widzę że z rozwinięciami ubiegł mnie Franek, w takim razie ja nie mam nic do dodania.

Ekwipunek oczywiście możesz sobie jeszcze dokupić. Możesz też sprzedać przedmioty z aktualnego ekwipunku, i kupić sobie za tę kwotę coś innego. 

Edytowane przez Egzio

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 minuty temu, Egzio napisał:

Ekwipunek oczywiście możesz sobie jeszcze dokupić. Możesz też sprzedać przedmioty z aktualnego ekwipunku, i kupić sobie za tę kwotę coś innego. 

Za wyturlane złocisze dokupiłam ze spisu procę :) Wieczorem jak  będę mieć więcej czasu to jeszcze  przejrzę dokładniej, czy coś dokupić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziewczyny będą się kłócić o kamyki pod nogami. :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oj tam kamyków zawsze dość wszędzie :D

Proca dobra broń, łatwo ją ukryć :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wracam do domu o 16:00, i od razu zabieram się za pisanie :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wrzuciłem już pierwszy post :)

Ma on służyć przede wszystkim zapoznaniu się waszych postaci ze sobą, i dania czasu rodzeństwu na odpowiednie zareagowanie na to, że cała trójka przyjęła to samo zgłoszenie. 

Mam nadzieję że uda wam się odpisać trochę wcześniej, niż do przyszłej soboty. Wówczas przejdę od razu do konkretów :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ślicznie ^^  Aż już się chce obstawiać co spotka naszego uroczego dowódcę ;):mwahaha:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Coś gorszego niż nasza siódemka? :ogien:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak rozumiem wszyscy jesteśmy zgodni w stwierdzeniu "wypadki chodzą po ludziach"?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie no, kazali chronić to Klara będzie chronić. Składać i leczyć. Chociaż wiele wdzięczności za to się nie spodziewa. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No jasne, murem stoimy za naszym oficerem. Murem :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A mury runą, runą, runą...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wczoraj napisałem do Thereka na PW z prośba o wrzucenie karty postaci  :) Jeszcze nie otrzymałem odpowiedzi, więc jeśli do jutra karta nie pojawi się w odpowiednim temacie - wrzucę opis jej wyglądu i avatar sam, tak żebyście mieli jakiś punkt odniesienia przy opisach. 

Edytowane przez Egzio

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem :D W czwartek mi się parę rzeczy życiowo-bytowo-zdrowotnych zwaliło na głowę i musiałem ogarnąć i odpuścić na chwilę forum, ale już jestem i nadrabiam. ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Osom, to ja jeśli nie macie nic przeciwko zrobię edita, gdzie chekoutuję też Reginmunda skoro już wiem jak wygląda :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Śmiało, daj znać jak skończysz ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Okk, środkowy akapit~
Dobrze, że już wszysto u ciebie w porządku :)

Sorki w ogóle, że też zniknęłam, ale ympra u mnie w weekend była i sami rozumiecie :D Dopiero teraz wszystko ogarniam i zapytuję, czy w końcu piszemy tu, czy w docu, czy i tu i tam i jak to ma w sumie wyglądać?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakieś dłuższe akcje (jakieś granie w kości) to zmawiamy na docu i jedna osoba wrzuca w jednym odpisie żeby spamu nie było. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz