Egzio

Pogaduszki (Egzio)

135 postów w tym temacie

To czekam jeszcze na posty rodzeństwa Dunkelów :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ode mnie odpis jutro. Myślałam, że dam rade napisać wszystko dzisiaj, ale niestety oczy mi się już zamykają :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Odpis zapewne jutro, 3 godziny basketu zrobiły swoje. Mam dość.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, Ufeu napisał:

Odpis zapewne jutro, 3 godziny basketu zrobiły swoje. Mam dość.

Nie ma pośpiechu :) Czekam na wasze posty do piątku. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Posta wrzucę jutro w okolicach godziny 18-20 ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O, to zdążę się jeszcze wyrobić do 13 z odpisem. XD 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Smalauk - prosiłbym żebyś zanim zacznę pisać, zdeklarował mi się na PW czy zamierzasz wykonywać rzut ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kilka osób wykonało rzuty - ale w pobliżu nie dzieje się absolutnie nic dziwnego. Nie występuje też żadna magia, wszystko łącznie z tajemniczymi gospodarzami, z wyjątkiem ich zachowania, wydaje się być w porządku. Na nic się więc tu zdały na razie testy. 

Znaczącym rzutem mógł być rzut Johanna, ale niestety był nieudany ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przypominam że czekam na posty do piątku, później chciałbym przeskoczyć tymczasowo na google doca. :)

Edytowane przez Egzio

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przy okazji, wie ktoś może co się dzieje ze Smalaukiem? Od zeszłego piątku nie było go na forum. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żyje, pracuje, gram, czytam i trenuję XD i jestem i tu zaglądam odpis jutro. Choć zwichnięty nadgarstek trochę wszystko utrudnia

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
15 godzin temu, Smalauk napisał:

Żyje, pracuje, gram, czytam i trenuję XD i jestem i tu zaglądam odpis jutro. Choć zwichnięty nadgarstek trochę wszystko utrudnia

Super :D Trochę się zaniepokoiłem, że nam gdzieś wyparowałeś.

Post pewnie wrzucę tak jak ostatnio, w okolicach 18-20.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rzuciłem Klarze w turlaczu na przekonywanie, wypadło 19, + poziom trudności: łatwy.

Podobnie z rzutami Arveina, również na poziomie łatwym. Rzut na spostrzegawczość był niepotrzebny, bo wieśniacy są całkowicie nieuzbrojeni, ale na plotkowanie już jak najbardziej. Oboje wyciągnęliście kilka informacji :)

Tymczasem ja sugeruję przenieść się na doca, co by przyśpieszyć całą tę sytuację :)

Edytowane przez Egzio

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Egzio. Dzięki, że mówisz że są nieuzbrojeni, ale ogólnie mów mi tylko po prostu to co moja postać zobaczyła. Teraz wiem, że wieśniacy są nieuzbrojeni, a tak tylko Arvein na podstawie swoich obserwacji zakładałby, że wieśniacy są nieuzbrojeni. Różnica niewielka, ale jednak.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ktoś może ma jakiś kontakt poza strefowy z  Rrr?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, Nadia napisał:

Ktoś może ma jakiś kontakt poza strefowy z  Rrr?

Ja nie mam. Jeśli Rrr do środy nie odczyta PW, po prostu piszmy dalej. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wow, trafiłam tu w ostatnim momencie :D Przepraszam, że ostatnio nie sprawdzam strefy regularnie. Moja rodzina w licznie 3 postanowiła się niestety dość poważnie rozchorować i teraz robię za dyżurną pielęgniarkę 24/7 ganiając od jednego do drugiego z zastrzykami, kropelkami, pastylkami i bóg wie czym, a  w międzyczasie próbuję jeszcze nadgonić z robotą. Postaram się co parę dni zaglądać, ale do przyszłej środy na pewno będę miała taki kołowrót więc mogę być do tego czasu trochę w kratkę. Postaram się jednak częściej niż przez ostatni tydzień. Już nabrałam wprawy w ogarnianiu tej sytuacji, to powinno być łatwiej  ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ooo, fajnie, że jesteś. I współczuje ciężkiej sytuacji tak bardzo! W razie czego myślę, że bez problemu poczekamy. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej ;) Therek zrezygnował z gry, więc postać Reigmunda zostanie sprowadzona do roli NPC'ta.  Gracza na zastępstwo nie szukam, bo i tak jest nas wystarczająco dużo.

Przypominam też, że cały czas czekam na wasze odpisy na gdocu. I Rrr na pw.

Edytowane przez Egzio

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam nieodparte wrażenie, że kilku osobom brakuje chęci albo czasu na pisanie. Napisałem pw z zapytaniem, kiedy mogę spodziewać się odpisów, odpowiedzi jeszcze nie dostałem. Na gdocu czekam już parę dni. Podobnie z pw. 

Dodatkowo posty na forum są wrzucane przez niektórych na kilkanaście minut przed moim. Nic tak nie działa na mnie demotywująco jak gracze którzy wydają się nie być zainteresowani sesją. A odpowiadanie po ponagleniach, czy na ostatnią chwilę , odbieram jako brak zainteresowania właśnie.

Mam na myśli, że cała ta sesja wygląda jakby powoli konała. A ja poważnie zastanawiam się, czy jest sens to dalej prowadzić. 

Jedyne osoby które wykazują się inicjatywą to @Nadia @franekfrog I @Vadeanaine - dlatego chętnie pociągnę wątki ich postaci dalej. 

Pytanie moje brzmi. Co dalej? Prowadzimy to tak jak do tej pory? Mogę oczekiwać od was jakiegoś większego zainteresowania? 

Nieobecności czy poślizgi jak najbardziej rozumiem, pod warunkiem że zostanę o tym uprzedzony. 

Edytowane przez Egzio

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja chętnie gram dalej i nie mam nic przeciwko pełnemu jak i ograniczonemu składowi. 

Acz mam jedną uwagę: naprawdę wydaje mi się, że doci trochę mordują tempo. Jak jest do napisania post to jest i dedlajn, a w docu wszystko się rozmywa. 

A i od wtorku wyjeżdżam na święta bez netu, wrócę dopiero w okolicach nowego roku. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, Nadia napisał:

mam jedną uwagę: naprawdę wydaje mi się, że doci trochę mordują tempo. Jak jest do napisania post to jest i dedlajn, a w docu wszystko się rozmywa. 

Zastanawiałem się nad tym, i rzeczywiście zrobię tak, że z doca tymczasowo zrezygnuję. 

Wówczas gołym okiem będzie widać, kto trzyma się deadlinów a kto nie, dopiero ewentualnie będziemy likwidować graczy nie wykazujących żadnej inicjatywy. Teraz wyciąganie konsekwencji byłoby niesprawiedliwe, bo żadnego ustalonego deadline'u nie było. Zresztą, chcę wierzyć że dotrwamy do końca w pełnym składzie. 

1 godzinę temu, Nadia napisał:

A i od wtorku wyjeżdżam na święta bez netu, wrócę dopiero w okolicach nowego roku. 

Wesołych świąt, do przeczytania za jakiś czas! :)

Edytowane przez Egzio

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja również chęci do grania mam, trochę gorzej z czasem ostatnio, ale po świętach powinno się poprawić.

Co do składu, to już Ty wiesz najlepiej @Egzio, ile osób potrzebnych Ci jest jako minimum.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz