Egzio

Pogaduszki (Egzio)

135 postów w tym temacie

Ja jestem chętny jak najbardziej. A co do doca, to jest on świetnym narzędziem do prowadzenia akcji grupowych, gdzie pojawia się mnóstwo interakcji między graczami. Jednak do interakcji gracze-świat, posty są jednak pewniejszą metodą.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Okej, to teraz proszę żebyście zareagowali w docu, i od razu wrzucili to co do tej pory napisaliśmy na forum :) Na razie wrócimy klasycznie do pisania co tygodniowych postów, a jeśli będzie trzeba przeprowadzić jakiś dialog - to zrobimy to tutaj, na forum.

Rrr urwał się na razie wszelki kontakt, postać Gwido sprowadzę do roli NPC'ta. Jeśli do przyszłego tygodnia nie da żadnego znaku życia, zostanie nas już tylko piątka :P

Edytowane przez Egzio

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Melduję się na posterunku! :D Teraz już sytuacja u mnie się unormowała i powinnam być regularnie! Przepraszam za wszystkie kłopoty i dziękuję wam za cierpliwość i wyrozumiałość <3

Aww, szkoda, że Therek zrezygnował :C Jeśli o mnie chodzi to sesja mi się jak najbardziej podoba i naprawdę gdyby nie to że mi się wszyscy pochorowali, byłabym regularnie. Już jednak jest ok, i zdecydowanie chcę kontynuować! :D

I wesołych świąt Nadia! :)

Edytowane przez Rrr

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
7 godzin temu, Rrr napisał:

Melduję się na posterunku! :D Teraz już sytuacja u mnie się unormowała i powinnam być regularnie! Przepraszam za wszystkie kłopoty i dziękuję wam za cierpliwość i wyrozumiałość <3

Aww, szkoda, że Therek zrezygnował :C Jeśli o mnie chodzi to sesja mi się jak najbardziej podoba i naprawdę gdyby nie to że mi się wszyscy pochorowali, byłabym regularnie. Już jednak jest ok, i zdecydowanie chcę kontynuować! :D

I wesołych świąt Nadia! :)

Super!:) Już byłem pewien że wyparowałaś nam bez śladu. 

Możesz skrobnąć parę zdań w docu, czekam jeszcze na deklarację pozostałych, czy zamierzają zawinąć się z Gerwinem, czy obejrzeć zdobycz gospodarzy.

Potem przechodzimy do postów na forum.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Odpisałam w privowej konwersacji w stajni, bo Gwido jeszcze tam siedzi chwilowo. Może uda się szybko czasowo nadrobić i wrócę do reszty i mam nadzieję, że może jeszcze załapię się na oglądanie XD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 20.12.2017 o 13:31, franekfrog napisał:

Mój odpis pojawi się najpewniej jutro rano.

I jak, kiedy mogę się spodziewać twojego odpisu? :) Czekam tylko na deklarację. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wesołych Świąt, dużo zdrowia, szczęścia i radości, spełnienia marzeń, samych crit sucessów na kościach i zaje przygód tak w realu jak w erpegach! <3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 24.12.2017 o 16:44, Rrr napisał:

Wesołych Świąt, dużo zdrowia, szczęścia i radości, spełnienia marzeń, samych crit sucessów na kościach i zaje przygód tak w realu jak w erpegach! <3

Odpisuje trochę za późno, bo już po świętach, ale bez okazji też można sobie dobrze życzyć... nawzajem! :)

Czekałem jeszcze na Franka, ale po profilu widzę, że od jakiegoś czasu jest nieobecny. Nie ma co przedłużać. Wrzućcie to co macie na forum, i z doca już całkowicie rezygnujemy. Przechodzimy na forumowe posty :)

Edytowane przez Egzio

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jutro o 6 rano wyjeżdżam na krótki urlop noworoczny. Z dostępem do komputera, więc może moja nieobecność nie będzie permanentna, ale na pewno aktywność ograniczona.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, Vadeanaine napisał:

Jutro o 6 rano wyjeżdżam na krótki urlop noworoczny. Z dostępem do komputera, więc może moja nieobecność nie będzie permanentna, ale na pewno aktywność ograniczona.

Nie ma sprawy. Na razie do nowego roku będzie pewnie lekki zastój :D Nadia i Franek też są nieobecni. Zaczniemy regularnie postować, mam nadzieję, w styczniu :)

Edytowane przez Egzio

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja powoli wracam już do aktywności. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja też już jestem. Sorry tylko, że nie dałem znać wcześniej że znikam :P

Edit: Mam odpisywać na docu? Czy jak?

Edytowane przez franekfrog

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
13 minut temu, franekfrog napisał:

Ja też już jestem. Sorry tylko, że nie dałem znać wcześniej że znikam :P

Edit: Mam odpisywać na docu? Czy jak?

Zdeklaruj czy decydujesz się ruszyć z Guntherem, czy jednak wolisz opuścić gospodę z Gerwinem :)

Potem jeśli możesz wrzuć tutaj to co napisaliście do tej pory na docu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Egzio A ja czekam na twój odpis w stajni na privie, żeby móc wrócić do reszty ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 godzin temu, Rrr napisał:

@Egzio A ja czekam na twój odpis w stajni na privie, żeby móc wrócić do reszty ;)

Póki co, nie odpisuje, bo chcę wrzucić odpowiedź już w poście i nie zaburzyć chronologii wydarzeń. Ale Franka znowu wywiało :D 

Jeśli nie odpisze do 1 stycznia, podejmę decyzje za niego. 

Edytowane przez Egzio

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W najbliższym czasie (do 3 stycznia) nie ma co się spodziewać odpisu od Svena i Johanna bo ich właściciele chleją spirytus.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chyba się wyrobiłem z odpisem :P Po za tym, od teraz nie powinno być już żadnych dodatkowych poślizgów z mojej strony.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To ja raz jeszcze apeluję z prośbą o wrzucenie tekstu z doca na forum :) A potem od razu zabieram się za odpis.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja wrócę do domu dopiero wieczorem. Późnym. Wtedy mogę wrzucać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jasne :) Czekam, bez tego nie mam jak ruszyć z odpisem. 

Edytowane przez Egzio

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobra, wróciłem z chlania zwarty i gotowy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Super :D

Odpiszę jutro, standardowo w godzinach wieczornych. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na kolejny post czekam standardowo do kolejnego piątku :) To jest 12.01.2018

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto