Egzio

Pogaduszki (Egzio)

135 postów w tym temacie

Klara została sama, w sensie bez towarzyszy, w karczmie?

I szkoda, że syn Gerwina nie uczestniczy w okazaniu. :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
32 minut temu, Nadia napisał:

Klara została sama, w sensie bez towarzyszy, w karczmie?

I szkoda, że syn Gerwina nie uczestniczy w okazaniu. :P

Została z Reigmundem. :P Zresztą pozostali też są w gospodzie, tylko że w innym pomieszczeniu. Odległość nie jest tak duża, gdyby coś poważnego i głośnego miało się wydarzyć, usłyszeliby wszyscy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zakładam, że Johann ma sztylet od Svena.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
43 minut temu, Ufeu napisał:

Zakładam, że Johann ma sztylet od Svena.

Skoro Sven mu go przekazał, to jasne że ma :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmmm, odpis poleciał, ale nie  jestem pewna na co ewentualnie turlać. Spostrzegawczość i przekonywanie, czy Mistrz widzi to inaczej?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 godzin temu, Vadeanaine napisał:

Hmmm, odpis poleciał, ale nie  jestem pewna na co ewentualnie turlać. Spostrzegawczość i przekonywanie, czy Mistrz widzi to inaczej?

W tej sytuacji powinnaś wykonać rzut na przekonywanie :D Narzędzia, sztućce, noże i ewentualne przybory kuchenne są na widoku. Nie potrzeba tu spostrzegawczości. 

Edytowane przez Egzio

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przypominam że czas macie do północy, a jak do tej pory brakuje mi aż czterech odpisów :)

@EDIT

@Nadia @Smalauk @Vadeanaine @franekfrog @Rrr @Ufeu

Z przykrością piszę, że straciłem chęci i wenę do prowadzenia tej sesji, a nie chcę też ciągnąć niczego na siłę ku uciesze tej garstki osób, które rzeczywiście wykazują odrobinę zainteresowania. Zastanawiałem się nad tym już od grudnia, a dzisiaj - godzinę przed dedlinem, kiedy brakuje mi 3 odpisów, podjąłem ostateczną decyzję.

Widzę że zaangażowanie powoli wygasa, a jeśli to ma się toczyć w takim tempie jak do tej pory, to do końca tego roku nie zrealizowalibyśmy nawet połowy fabuły. W komentarzach też nie udziela się prawie nikt. Nie widzi mi się stanie nad wami i upierdliwe upominanie się co chwila o odpis. Skoro nie odpisujecie sami z siebie, to i ja nie zamierzam was do tego zmuszać.  RPG mają sprawiać przyjemność,  a jeśli hobby zamienia się w obowiązek, to lepiej sobie odpuścić.  

Może mój scenariusz był niewystarczająco interesujący, a może nie. Nie będę tego teraz roztrząsać. Po prostu coś nie pykło.  

Z tej sesji rezygnuję, ale postacie zostawiam przy życiu. Jeśli ta część z was, którzy w Warhammera grać chcą, a i będą skłonne angażować się na bieżąco i zgłaszać nieobecności, zdecydują się wziąć udział w mojej kolejnej rekrutacji - chętnie przyjmę wasze postacie ponownie. Tym samym zamykam tę sesję, choć nie twierdzę że do pomysłu nie wrócę, rodzina Pfisterów ma jeszcze wiele za uszami, co warto byłoby w przyszłości kiedyś poruszyć :D 

Żeby nie zostawiać was z niczym, przygotowałem krótką fabularną notkę, dotyczącą tego, co wydarzyło się z waszymi postaciami.

I tym akcentem żegnam się z wami :) Do przeczytania kolejnym razem! 

Edytowane przez Egzio

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No cóż... leniom  kopniak w zadnią część ciała i trochę szkoda, ale epilog zacny i jeśli będzie jakaś  nowa przygoda, pewnie przypomnę sobie o postaci :) Do następnego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trudno, acz rozumiem. Jak gracze zamulają to nie przeskoczysz (chyba, żeby wywalić leni ;) )

Tak myślę: może dodaj ten epilog w przygodzie, tak by jak ktoś czytał tą sesję w Cieniu zobaczył jaki jest fabularny koniec, bo w komentarzach raczej nie będzie szukał. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 godzin temu, Nadia napisał:

Trudno, acz rozumiem. Jak gracze zamulają to nie przeskoczysz (chyba, żeby wywalić leni ;) )

Tak myślę: może dodaj ten epilog w przygodzie, tak by jak ktoś czytał tą sesję w Cieniu zobaczył jaki jest fabularny koniec, bo w komentarzach raczej nie będzie szukał. 

Faktycznie, mogłem o tym pomyśleć wcześniej :D Już dodałem. Dzięki za sugestię. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz