Ferr-kon

Bar (Ferr-kon)

27 postów w tym temacie

Na razie macie i cieszcie się :D

Ja czekam aż się wyśpię (pojutrze).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nareszcie mamy podforum! :D

Myślę,  że przydałoby się dodać jeszcze jakiś temat na KP i będzie wszystko. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No właśnie - KP. Wklejamy wogóle? I co wklejamy? Całość, koncept, czy tylko zdjęcia? Jak dla mnie może być całość, ale jak ktoś woli nie ujawniać zdolności swojej postaci to zrozumiem :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej :D słuchajcie, zaraz stworzę dodatkowe fora, głównie związane z setupem do gry. Chce dać Wam czas do tego żebyście porządnie poogarniali swoje mechaniki, żeby każdy miał pełna mechaniczną kartę na start gry. Zaczniemy in medias res, jak lubię, więc warto żeby kości juz mogły iść w ruch :D

W dużej mierze początek gry będzie określony przez moment jak dostanę pełne karty i wszyscy dadzą zielone światło na start.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ach się troszkę wlecze no, dawajcie dawajcie ludziska :D poganiajcie kogo znacie :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

My z Roią czekamy, aż tylko coś się pojawi :P Nie wiem jak reszta.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No ja też czekam :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przepraszam, mam trochę zamieszania, włącznie z dowiedzeniem się, że mam pracę jeszcze tylko przez parę miesięcy i lekko nie mam głowy do RPG.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 godziny temu, Fumiko napisał:

Przepraszam, mam trochę zamieszania, włącznie z dowiedzeniem się, że mam pracę jeszcze tylko przez parę miesięcy i lekko nie mam głowy do RPG.

Czyli ile jeszcze czasu nie będzie cię na forum? Bo jeśli te parę miesięcy to trochę długo :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na pewno nie parę miesięcy :D

Słuchajcie, bo mi wczoraj jeszcze net padł do tego wszystkiego. Dziś nie ukrywam że mnie głowa boli i pewnie spróbuję odpisać w innych sesjach gdzie mnie mniej roboty czeka, ale w przeciągu najbliższych dwóch dni powinienem zacząć działać, czy to pomagając osobom bez mechaniki, czy dając jakieś zajęcia tym co mechanikę mają.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
17 godzin temu, franekfrog napisał:

Czyli ile jeszcze czasu nie będzie cię na forum? Bo jeśli te parę miesięcy to trochę długo :P

Pewnie jeszcze z dzień, dwa aż się psychicznie pozbieram. I Franek, akurat Ty, zważywszy na historię z Chultem, masz małe prawo moralne mnie poganiać :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
6 godzin temu, Fumiko napisał:

Pewnie jeszcze z dzień, dwa aż się psychicznie pozbieram. I Franek, akurat Ty, zważywszy na historię z Chultem, masz małe prawo moralne mnie poganiać :P

Ze wszystkich sytuacji do których ten komentarz mógł się odnosić,  aurat Chulta nie pamiętam :P

Edytowane przez franekfrog
kropka po emotce

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trzeba było pisać D&D. :D Czyli to jedna z tych sytuacji, o których myślałem. Tzn. zniknięcie z forum bez słowa. :P 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Yup :D a tu przynajmniej wiecie, że nie znikam, tylko no, perspektywa szukania nowej roboty mnie nie uszczęśliwia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Super w końcu jakieś postępy. Akurat będę miał dzisiaj wyjątkowo wolną niedziele, więc postaram się porządnie do tego przysiąść.

Dave po za strzelaniem, będzie ogólnie dbał o to, by wszyscy żywi wracali z misji. Będzie osłaniał towarzyszy, wypatrywał zagrożeń, przewidywał możliwe zagrożenia i starał się im przeciwdziałać. W misjach na terenie wroga, lub w strefie walki będzie starał się prowadzić operacje, przyjmując najbardziej niebezpieczne pozycje. Z kolei w tych bardziej spokojnych misjach stara się raczej trzymać z boku i zapewniać wsparcie w razie potrzeby. 

To tyle o roli Dave'a. A jak reszta? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja nie wiem co mam robić ze sobą x D Czuję się zupełnie zielona w tych klimatach.

Ava zajmuje się rozmawianiem. Negocjacją. O ile znajdę jakiś kurs przygotowujący mnie na bycie Face'm. No. I może w tłumie wbić komuś nóż w bebechy, ale nie jest to przecież wymagające szczególnych zdolności. Poza tym może supportować, bo nie ma bardzo dużych zdolności bojowych. Strzela z niewielkiego pistoletu i potrafi sprzedać naprawdę, Naprawdę porządnego liścia. Albo kopa  w krocze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nightwind jako mag dysponuje przede wszystkim sporą ilością zaklęć ofensywnych, jednak ze względu na swoją fizyczną posturę preferuje utrzymywanie zdrowego dystansu między sobą a zagrożeniem. Posiada też kilka czarów wspomagających, w tym czary lecznicze które mogą się przydać poza walką. Oprócz tego potrafi też poruszać się niepostrzeżenie i jest całkiem zręcznym manipulatorem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak tylko informuję, że dziś pod wieczór/jutro powinnam odżyć i wtedy coś ruszę.

Wybaczcie i dzięki za wyrozumiałość.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Takie drobne ogłoszenie:

Wiem, że to wszystko idzie powoli, ale Shadowrun wymaga sporo przygotowania, nie chcę zaczynać na odwal się, a musiałem czekać z przygotowywaniem wszystkiego do momentu aż będę miał wszystkie postaci. Z własnego doświadczenia wiem, że rozpoczęcie pbfa bez porządnego przygotowania kończy się zgubnie :D a że niektórym tutaj wypadło życie i idzie im ciężej się przygotować, to proces jest trochę wolniejszy niż być powinien.

Wolę się poślizgnąć z rozpoczęciem niż żebyśmy zaczęli grać i potem mieli przerwę.

W każdym razie - przepraszam za te poślizgi i obiecuję że na dniach zaczniemy grę :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No ja w grudniu/styczniu z góry zapowiadam że obsuwy mieć będę, to jest okres ustawy budżetowej (plus inne zapalne, patrz sądy) i mam wtedy zawsze taki młyn, że jak wracam to już tylko spać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja doskonale rozumiem że są okresy gdzie jest ciężej i gorzej, nie mam nic przeciwko dobremu przygotowaniu do sesji i rozumiem że są okresy gdzie "proces jest trochę wolniejszy niż być powinien."  Tyle że w tym przypadku proces nie jest wolniejszy, tylko po prostu stoi w miejscu. Jedynym szczegółem jaki się zmienia są kolejne daty mówiące kiedy mamy ruszyć. Jeśli więc faktycznie na dniach zaczniemy grę, to ok. Ale obawiam się że jeśli te "na dniach" zamieni się w "za tydzień" a to z kolei w "święta idą" a potem w "sylwester" itd to entuzjazm do udziału w sesji będzie się kurczył z każdym przesunięciem terminu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W dodatku jeśli obsuwy będę również po ruszeniu ciężko będzie porządnie zacząć. Póki co jakoś się zajmuję, ciągle zmieniam coś mechanicznie w postaci i rozwijam relacje Dave'a z Avą, ale jeśli będzie miało to obsuwy po starcie będzie ciężko. (zmiany w mechanice wynikają z moich braków jak choćby to, że nie da się dostać pełnego pancerza na start ze wględu na dostępność 14, albo z innych błędów w rozumieniu mechaniki. Wciąż mam jedną rzecz do poprawy w sumie)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz