Ferr-kon

Bar (Ferr-kon)

27 postów w tym temacie

Przeprasza Was najmocniej. Pocieszę Was już przynajmniej - do przyszłego wtorku powinienem zacząć sesję, odpowiedzieć na wszystkie pytania i dać Wam wszystkie informacje potrzebne do ogarnięcia sesji.

@Lomion, rozumiem Twoje obawy i postaram się to naprawić pierwszym postem :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Lomion @Fumiko @franekfrog @Roia

Zacznijmy od tego, że przepraszam.

Na tyle na ile jesteście w stanie mi uwierzyć, do ostatniej chwili myślałem, że dam radę, że podołam, byłem gotów i całkowicie przyszykowany i miało być wszystko dobrze. Ale od dłuższego czasu żywię się fałszywą nadzieją, że jestem wystarczająco silny i twardy, że jestem w stanie pokonać swoje problemy. I czas przestać, bo inni też za to płacą.

Napiszę tutaj dość obszerne wyjaśnienie, bo to prawdopodobnie mój ostatni post na strefie jako takiego że tak powiem pełnoprawnego użytkownika, bo muszę wziąć urlop. I to taki porządny urlop.

Generalnie, sprawa jest taka, że mam nerwicę. I to momentami dość poważną, bo do tej pory nieleczoną przez mój słaby instynkt samozachowawczy. I sesję tę założyłem, jak byłem w najlepszym momencie od dłuższego czasu i jak zwykle jak się jest na takim haju, myślałem że jestem twardy i niepokonany i to będzie najlepsza sesja w kosmosie. Ale niestety potem jak złapa mnie dół, to wpadłem w hardą panikę i jak widzicie miałem problem z porządną komunikacją.

Jestem przeciążony. I niestety prawda jest taka, że pbfy są po prostu nie dla mnie. Ta forma, przy moich mentalnych siłach, jest bardziej szkodliwa niż pomocna, a przyjemność z gry, chociaż wyobrażalna to jest dla mnie nieosiągalna.

Przepraszam Was z całego serca. Narobiłem smaku, narobiłem nadziei, nie powinienem był, ale naprawdę wierzyłem, że dam radę.

Zamykam sesję. Swoją drugą też, ale jeszcze muszę z ostatnimi graczami dogadać coś prywatnie. Zostaję w wampirze, bo ta sesja mnie akurat nie obciąża w ogóle, ale raczej będę się trzymał na boku na forum. Jeśli ktoś inny ze strefy to czyta, to jest w sumie takie też trochę podziękowanie za miło spędzony tutaj czas. Tak, niby będę, ale pbfy odkładam na szafkę dobrych wspomnień. Może będę coś gdzieś jeszcze kiedyś próbował, jak się porządnie zajmę swoich zdrowiem, ale na razie ciężko mi jest to umiejscowić w przyszłości.

Mam nadzieję, że trochę Was pocieszy fakt, że postaci macie naprawdę super i jeśli któreś z Was chce prowadzić to może przejąć po mnie schedę. No i może będzie Wam troszkę lepiej, jeśli wiecie, że to nie jest tak, że konkretnie Wam się ode mnie dostaje, ale że dostaje się całemu mojemu pbfowemu erpegowaniu.

Dziękuję i przepraszam po raz kolejny i w tym poscie już ostatni. PBFy były dużą częścią mojego życia, ale muszę odetchnąć i zająć się zdrowiem. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz