Ferr-kon

Tworzenie drużyny (Ferr-kon)

7 postów w tym temacie

Temat tymczasowy, zostanie zamknięty jak wszystko ogarniemy.

Chce, żebyście opisali swoje postaci, tak jak je znacie, tak jak inni je znają. Po tym jak opiszecie swoje postaci, zacznę zadawać Wam pytania i na koniec tego procesu powinniśmy mieć porządnie ogarniętą drużynę :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

132e421b6187a161.jpg

Nightwind

Nightwind jest wietrzniakiem, dorastającym na odludnych terenach Tir Tairgnire, gdzie żyje niewielka społeczność jego ludu. Do Seattle trafił w poszukiwaniu papierosów, w których zasmakował za młodu i które były niedostępne w jego rodzinnych stronach. Do dziś zresztą wydaje na nie sporą część zarobionych podczas zleceń pieniędzy.  Ze względu na swój niewielki wzrost (ok 50 cm) i posiadane skrzydła wzbudza żywe zainteresowanie wszędzie tam gdzie się pojawia, dlatego też często korzysta ze swoich zdolności ukrywania się przed wzrokiem innych. Posiada też cięty język, który potrafi skutecznie wykorzystywać zarówno w celach profesjonalnych, jak i wtedy gdy ktoś rzuca niewybredne komentarze pod jego adresem.

Ze względu ma swoje pochodzenie nie jest dobrze zaznajomiony ze współczesną technologią i nie ukrywa tego faktu. Na szczęście jego wrodzony talent do magii doskonale rekompensuje ten mankament.

Edytowane przez Lomion

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

9c6b82e69e4106c02a0fd6db29fd3eea.jpg

Dave Velloy

Dave jest byłym ochroniarzem. Po za tym czasem zdarzało mu się wspomnieć, że pochodzi z biedniejszej dzielnicy, ale nigdy nie podawał szczegółów. Do tego jest świetnym strzelcem i jest niezwykle spostrzegawczy. Jest też Adeptem, dzięki czemu jego wcześniej wspomniane umiejętności, są nadludzko rozwinięte.

Dave jest człowiekiem konkretnym. Nie odzywa się bez powodu, a jak już to na temat. Tak przynajmniej postępuje w pracy... Prywatnie, sytuacja wygląda odrobinę inaczej. W Neonowym Smoku pierwszy raz pojawił się miesiąc, może dwa temu. Z czasem przychodził coraz częściej. Początkowo tylko pił samotnie i wydawał się typem odludtka. Ale później okazało się, że chętnie dosiada się do grup stałych bywalców. Dalej nie odzywa się zbyt czesto ale widać, że się stara. Mimo wszystko nie zawarł bliższych znajomości, gdyż nikt tak naprawdę nic o nim nie wie. Dave już o to zadbał. Przez to wzbudził pewne poruszenie, gdy ostatnio zaczął pojawiać się w Neonowym Smoku z conajmniej dziesięć lat młodszą od siebie dziewczyną.

Mimo braków w edukacji, Dave nie daje po sobie poznać o swoich brakach. Wiedza teoretyczna, rzadko jest potrzebna w codziennym funkcjonowaniu. Dlatego nie marnował potem czasu na doedukację. Z jednym wyjątkiem. Mimo braków w edukacji, zdołał pojąć, podstawy działania nowoczesnych broni, jak i potrafi w razie potrzeby je poskładać w razie uszkodzeń. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Q3TZRvn.jpg

Ava

Nie wiadomo skąd pochodzi, kim była wcześniej, jak się naprawdę nazywa, ani jakie są jej motywacje. Zapytana kieruje rozmowę donikąd, nigdy nie udzielając jednoznacznej odpowiedzi. Nigdy nie obnosiła się magią, nie wygląda też na to, by nosiła przy sobie broń. Nie licząc oczywiście niesamowicie szczerego uśmiechu, jaki potrafi przywołać na swojej twarzy. Jest małomówna, jeżeli nie potrzebuje niczego. Nie oddala się też zbytnio od Dave'a. Jest jego cieniem. Filigranowym obserwatorem, któremu zdarza się zaszyć obok jego rosłego boku. Zagajona, odpowiada serdecznie i wygląda przyjaźnie. Taka też jest gdy rozmawia ze swoim towarzyszem. Zdaje się być naiwna, jest godną podziwu abstynentką i zdaje się nieco nie rozumieć otaczającego ją świata. Zdarzyło się jej jednak uraczyć paru gości na tyle lodowatym spojrzeniem, że rozmowy cichły na chwilę, a samej Avie darowano kilka godzin spokoju.  Podczas nich zdarzyło się jej zagaić o darmowe (najgorszej rzecz jasna jakości, rozwodnione) piwo, które podsunęła Dave'owi. Parę przyjaznych słów i przez kolejne kwadranse mogła rozkoszować się jak ochroniarz je sączy...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dopóki nie zdobędę pełnej mechaniki od wszystkich, prosiłbym, żeby każdy odpowiedział na następujące pytania. Póki co :D

1. Ulubiony drink.
  2. Ulubiony kawałek który puszczają w Smoku.
  3. Chcę, żeby każdy powiedział o kolejnej osobie (w takiej kolejności jak postujecie) co lubi w tej osobie i czego nie lubi. Możecie improwizować i sugerować coś innym, bez problemu. Roia, opiszesz kolejną osobę, a ostatnia osoba opisze co czuje wobec Nightwinga. Rozwijając, bo się mnie dopytują ludzie, mam na myśli żeby każdy powiedział coś o kolejnej osobie. Jakieś drobne rzeczy. Że macie coś wspólnego, że jakaś drobnostka drażni was w tej osobie, mogę rzucać jakieś sugestie jak nie macie pomysłów. Ale jeśli nie macie pomysłów to źle :D dajcie wyobraźni polecieć!

Plus, chcę żebyście wspólnie zaczęli obgadywać jak się dzielicie obowiązkami w kontekście Waszej ekipy. W końcu zebraliście się shadowrunować, więc musicie mieć na to jakiś pomysł :D

Liczę na rozmowę i dialog kochani :D życia! Życia!

Edytowane przez Ferr-kon

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To ja zacznę, a jakbym robił coś źle to mnie poprawcie :P

1. Amerykański burbon, jeśli akurat stać mnie na drinka z prawdziwej kukurydzy. Jeśli nie, to White Russian, który nawet na sojowym mleku smakuje dobrze.

2. Sons of Thunder od Concrete Dreams. Lepszym kawałkiem jest Jagged Nails w wykonaniu Kitsune, będący przykładem tego, w jaki sposób można użyć magii by tworzyć sztukę. Ponieważ jednak jest to piosenka astralna, to raczej nie można jej usłyszeć w Smoku (no chyba że na imprezie Glaudri).

3. Dave - trochę szywniak.... znaczy się, nie ma nic złego w byciu poważnym i odpowiedzialnym. Przynajmniej przez większość czasu.... Ale w karty gra naprawdę, naprawdę nieźle. Blefować przy nim nie ma sensu, bo i tak się pozna. Za to odgadywanie jego blefów to lepsza i na szczęście nieco łatwiejsza zabawa. Podobnie jak i ukrywanie się przed nim.

Edytowane przez Lomion

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Spoiler

g2dpiKz.jpg

Ok, mam chwilę to mogę wreszcie. Przepraszam że się wcinam w kolejkę, odpiszę na pytania już zgodnie z nią :) 

Blue. W matrycy Starlight_Blue. Dokumenty ponoć na imię "Stella" ale kto ją tam wie.
Bywalczyni Smoka od dobrego roku jak nie więcej, bardzo... rozrywkowa osoba. Właściwie jedyną rzeczą, jakiej unika z zasady są chipy BTL, bo tak to używa życia jak może.
Zwłaszcza jeśli ktoś stawia. A już szczególnie, jeśli rzeczony ktoś jest przystojny - od męskiego towarzystwa też nie stroni.
Ponoć nieźle uzdolniona technicznie. Zwłaszcza jak na orka.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz