Aruna

Heroes vs Academy (Aruna & Aquaman)

916 postów w tym temacie

Teraz, Teapunk napisał:

Rozumiem jak najbardziej, tylko trochę tłumaczę Neila :D Jego zachowanie jest uzasadnione Wydarzeniami™. Podejrzewam, że może być podobnie w przypadku Philipy.

Aj, Neila nie musisz tłumaczyć. Bo znowu - ja rozumiem. A Phillipa to Phillipa. Chyba nikt nie spodziewał się, że dziewczyna, która szprycuje się od kilku lat psychotropami  do wszystkiego będzie podchodziła ze zdrowym dystansem. 

Ale na okulary odpisać możesz :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

aj @Thorongil jeżeli chciałbyś, to ja bardzo chętnie odegram rozmowę retrospektywnie, bo rozmowa z Gatzkym już drugi dzień leżała gotowa na docu, dlatego spostowaliśmy. Anaya absolutnie nie zignorowała Billego po okazaniu mu podziękowania i grzeczności. Myślałem, że porozmawiamy chwilkę, a po tym wyjdzie z Louiem. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 minuty temu, rusty napisał:

Aj, Neila nie musisz tłumaczyć. Bo znowu - ja rozumiem. A Phillipa to Phillipa. Chyba nikt nie spodziewał się, że dziewczyna, która szprycuje się od kilku lat psychotropami  do wszystkiego będzie podchodziła ze zdrowym dystansem. 

Ale na okulary odpisać możesz :) 

No jasne, a te uzasadnienia będzie lepiej widać in-universe jak się trochę bardziej postacie rozwiną i rozgadają.

Na okulary już odpisałem.

Tak swoją drogą, zrobiłem właśnie chyba najgłupszy możliwy self-insert - zamiłowanie do sera.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
7 minut temu, Thorongil napisał:

Zakładam, że to była forma subtelnej zemsty że strony Roxi. :D

Emm... W czasie sesji upłynęło kilka minut, gdy Billy mógł odpowiedzieć - przy tylu osobach trzeba trochę pisać wstecz. Nie odpowiedział po raz kolejny, Roxi pobiegła ratować współlokatorkę, zlakładając, że znów ją zignorował.

Gdyby odpowiedział, założyłaby, że wreszcie jej nie ignoruje, pobiegłla wpuścić Louiego do pokoju, potem mogła wrócić rozmawiać.

Jakby nie patrzeć 10 osób rozmawia jeden przez drugiego - ktoś kolejny się odzywa, Roxi nie wpatruje się w Billego oczekującym wzrokiem, czekając czy tym razem się odezwie, tylko zwraca się do kolejnej osoby. Normalne podczas takiej rozmowy.

Gdyby się odezwał mogliby rozmawiać w retrospekcji, lub przeprosiłaby i skończyli rozmowę po jej powrocie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podoba mi się, że Phillipa nie chce nawet dotknąć Olka nie chcę. Całkiem to sensowne skoro boi się jego lokatora

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, BigbysHand napisał:

Podoba mi się, że Phillipa nie chce nawet dotknąć Olka nie chcę. Całkiem to sensowne skoro boi się jego lokatora

A może boi się Natashy?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@BigbysHand nie będę teraz odpisywać ponownie, bo chwilę przed tobą wrzuciłam posta, ale Evey się właśnie poczuła wyzwana na pojedynek chiliheadów, tak tylko sygnalizuję :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 minutes ago, Nyx said:

@BigbysHand nie będę teraz odpisywać ponownie, bo chwilę przed tobą wrzuciłam posta, ale Evey się właśnie poczuła wyzwana na pojedynek chiliheadów, tak tylko sygnalizuję :D 

No to narzucą do sosu piri piri, jakieś chilli i chrzan na pizze i będą tak jedli we dwóch samemu, podczas gdy reszta będzie patrzeć przerażona :v

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

czyli bez pierwszego rzutu koścmi się nie obędzie:D bo jak zdecydujecie kto wygrał :D ten kto ma więcej szczęścia w rzucie :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cholera, Nyx ma więcej SoLi, będzie cienszko :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy Olek ma premię rasową z Overkilla i za polsko-rosyjskie pochodzenie? :D Bo, obawiam się, że Evey ma premię rasową :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Just now, Nyx said:

Czy Olek ma premię rasową z Overkilla i za polsko-rosyjskie pochodzenie? :D Bo, obawiam się, że Evey ma premię rasową :D 

Premia pochodzenia to przeciwko rzutom na zgon podczas picia alkoholu, ale z ostrym jedzeniem to raczej nie :v

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Teraz, BigbysHand napisał:

Premia pochodzenia to przeciwko rzutom na zgon podczas picia alkoholu, ale z ostrym jedzeniem to raczej nie :v

Też jakaś umiejętność! Będzie mógł pić z Thorem jak z równym sobie! 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Just now, Nyx said:

Też jakaś umiejętność! Będzie mógł pić z Thorem jak z równym sobie! 

"No to panie Thor, walimy czystą z kubków" :v

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Teraz, BigbysHand napisał:

"No to panie Thor, walimy czystą z kubków" :v

No ja to widzę. Totalnie. Thor by się nie przejął takim czymś jak "nieletni" :D By mu się co najwyżej powiedziało, że w Polsce to już dorosły i piątkę dzieci ma, więc proszę tutaj kultury uszanować. Albo poddać się walkowerem jak strach obleciał :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
8 minutes ago, Nyx said:

No ja to widzę. Totalnie. Thor by się nie przejął takim czymś jak "nieletni" :D By mu się co najwyżej powiedziało, że w Polsce to już dorosły i piątkę dzieci ma, więc proszę tutaj kultury uszanować. Albo poddać się walkowerem jak strach obleciał :D 

Thor by pewnie przyjął wyzwanie

I przegrał przy czwartej butelce :v

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.