Aruna

Heroes vs Academy (Aruna & Aquaman)

1417 postów w tym temacie

1 minutę temu, BigbysHand napisał:

Miałem nadzieje, że zareaguje jakoś bardziej na wielkiego potwora i zechce pomóc Damie :v

No przecież pomaga! :D Overkill się pewnie niedługo zacznie bać Evey :D Każde jego pojawienie się to jej dziki wybuch entuzjazmu :D I od razu z nieba spada, by go nosić na rękach :D (i rzucać, ale ciii miłość Evey boli :D )

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, Nyx napisał:

No przecież pomaga! :D Overkill się pewnie niedługo zacznie bać Evey :D Każde jego pojawienie się to jej dziki wybuch entuzjazmu :D I od razu z nieba spada, by go nosić na rękach :D (i rzucać, ale ciii miłość Evey boli :D )

Jestem święcie przekonana, że to nie o Overkilla chodzi. Bo małe dziewczynki ciągną chłopców za warkoczyki, żeby zwrócić ich uwagę. Duże dziewczynki rzucają w nich kosmitami. Czemu Evey nie powiedziała od razu, że jej sie Billy podoba? :P 

ORAZ - właśnie wróciłam po 14h pracy. Nie wiem czy dam radę cokolwiek dzisiaj napisać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, rusty napisał:

Jestem święcie przekonana, że to nie o Overkilla chodzi. Bo małe dziewczynki ciągną chłopców za warkoczyki, żeby zwrócić ich uwagę. Duże dziewczynki rzucają w nich kosmitami. Czemu Evey nie powiedziała od razu, że jej sie Billy podoba? :P 

Powiedziała. Pytała go o to czy może się umawiać :D 

Ona się tylko zasłania Roxi XD 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja bardzo przepraszam, ale miłością życia Evey jest jedzenie. Potem jest jedzenie, potem znowu jedzenie. A potem jest Overkill, tylko że jakiś Olek się przy nim plącze nonstop :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mhmmmm. Wymówki. Mali chłopcy też twierdzą, że dziewczynki są bleh i ich nie interesują. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie no. Evey interesuje Thor. Myślałam, ze zauważyliście :D Chłopcy są zbyt dziecinni, o :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Teraz, Nyx napisał:

Nie no. Evey interesuje Thor. Myślałam, ze zauważyliście :D Chłopcy są zbyt dziecinni, o :D

Czyli internet miał rację. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Teraz, Paranormal napisał:

Czyli internet miał rację. 

Internet obstawiał, że Stark sobie robi nieletni harem :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Teraz, Nyx napisał:

Internet obstawiał, że Stark sobie robi nieletni harem :D 

A to niecny plan Eve, by być bliżej Thora :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A to niecny plan Eve, by być bliżej Thora :D 

Protestuję :D To był grom z jasnego nieba, a nie zaplanowane działanie mojego pokemona :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ajj... biedny Olek, hostzoned again :/

Ale nie jestem pewien czy Overkilla będzie aż tak łatwo podnieść, skoro on sam ma podobną siłę (albo i większą), może uda mu się ją jakoś skontrować :v

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 minuty temu, BigbysHand napisał:

Ale nie jestem pewien czy Overkilla będzie aż tak łatwo podnieść, skoro on sam ma podobną siłę (albo i większą), może uda mu się ją jakoś skontrować :v

Nie chce zostać poderwany? Auć! Serce Evey złamane tak bardzo :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
6 minutes ago, Nyx said:

Niestety, Overkill woli prawo :v

Ewentualnie Olka, bo Olek go karmi i wyprowadza na spacery :v

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
8 minut temu, Nyx napisał:

Nie chce być tanim zastępnikiem dla Thora

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, BigbysHand napisał:

Niestety, Overkill woli prawo :v

Ewentualnie Olka, bo Olek go karmi i wyprowadza na spacery :v

Czyli Overkill woli chłopców. No cóż, z tym nic nie zrobimy :( 

Nie chce być tanim zastępnikiem dla Thora

Tam zaraz tanim. Bardzo drogim i markowym!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No, Overkill to drogi, porządny i polski wyrób :v

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Drużyno, kocham was. Jeden dzień i cała nasza drużyna odpisała :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 minut temu, Paranormal napisał:

Drużyno, kocham was. Jeden dzień i cała nasza drużyna odpisała :D 

Wzięliśmy przykład z Ciebie, odpisałaś już po kilku minutach :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Teraz, Nyx napisał:

Wzięliśmy przykład z Ciebie, odpisałaś już po kilku minutach :D

Wczułam się w Roxi, ona nic nie odkłada na później. (albo to prokastynacja, bo mam sesje na studiach, ale o tym nie mówcie mojemu pokemonowi, bo to będzie trauma) :lol:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powiem wam jedno. Po weekendowej nieobecności AA potrafi przytłoczyć. Po dwóch tygodniach wejście do nadrobienia jest przerażające. :D Nadrobiłem oba tematy. Teraz idę nadrabiać komentarze, bo mam chyba paręnaście stron postów do przeczytania. :D Aleście naspamili. :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 1.01.2018 o 17:44, Nyx napisał:

(Tak, @Therek, wiem, że akurat Ty miałeś zgłoszoną nieobecność, nadrabiasz i naspamiliśmy tego tyle, że klękajcie narody, więc jesteśmy na końcu listy rzeczy do ogarnięcia :D Całusy!). 

Dziękuję i też przesyłam :lovie: Jak Ty dobrze zrozumiałaś sytuację. :D Ale już nadrobiłem... Naspamiliście nieziemsko. :D 

O 4.01.2018 o 19:16, Nyx napisał:

@Gatzky niech się Louie spróbuje pocieszyć tym, że walka na miecz też by była całkiem nieelegancka, gdy to jedna strona ma miecz :D 

A w ogółe dzisiaj moje serce skradła wizja Louiego-rycerza, który biegnie pomóc w ataku różowej smoczycy walczącej z kosmitą. Jakby Louie miał kronikarza to kronikarz by umarł ze szczęścia przy opisywaniu :D 

To piękna wizja... <3

A tak wracając do jednego tematu który mnie ominął. Ja lubię konflikty postaci z postacią. Nie lubię konfliktów na poziomie graczy. O ile więc obie strony są zgodne i stwierdzają, że fajnie będzie jak postacie się pokłócą i będzie konflikt na danym poziomie, z którym będziemy się borykać i go gdzieś w przyszłości załagodzimy to super. Konflikty dodają kolorytu. :D Stąd też nie załagadzałem sytuacji z księciuniem. :D Ma to zbyt duży potencjał fabularny. :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
44 minut temu, Therek napisał:

A tak wracając do jednego tematu który mnie ominął. Ja lubię konflikty postaci z postacią. Nie lubię konfliktów na poziomie graczy. O ile więc obie strony są zgodne i stwierdzają, że fajnie będzie jak postacie się pokłócą i będzie konflikt na danym poziomie, z którym będziemy się borykać i go gdzieś w przyszłości załagodzimy to super. Konflikty dodają kolorytu. :D Stąd też nie załagadzałem sytuacji z księciuniem. :D Ma to zbyt duży potencjał fabularny. :D 

Nie mam nic przeciw konfliktowi, który można załagodzić. Problem byłby, gdyby rozwalał drużynę. 

Przy okazji, jako, że ominęło Cię planowanie - nie masz nic przeciw roli jaka przypadła Kanagatucko?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nope. Jako nieobecny akceptuję wszystko. Gdybym był to bym pewnie jeszcze coś dodał do planu, ale spoko. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzisiejszy wpis w czasie wolnym sponsorują literki D, R, A, M i z jakiegoś powodu jeszcze raz A.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, Teapunk napisał:

Dzisiejszy wpis w czasie wolnym sponsorują literki D, R, A, M i z jakiegoś powodu jeszcze raz A.

Wszyscy wiedzieliśmy, że i na Neila kiedyś przyjdzie czas :) 

Jesteśmy dumni, że nastąpiło to już w piątek :P 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz