Aruna

Heroes vs Academy (Aruna & Aquaman)

1495 postów w tym temacie

@Aruna, @Aquaman czy skoro Soulkeeper połączył się z duchem rysia, to mogę założyć, że choć trochę w tej ciemności widzi?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
51 minut temu, Jedi Master napisał:

W ogóle 3 postacie działające w pierwszej rundzie przeciw Arcanowi. Oficjalnie uznaję się za najpopularniejszego członka Drużyny A... znaczy Drużyny 1. :D

Mama zawsze mu powtarzała, że te wszystkie dzieci które mu dokuczają sekretnie go lubią?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
24 minut temu, Paranormal napisał:

Mama zawsze mu powtarzała, że te wszystkie dzieci które mu dokuczają sekretnie go lubią?

Dokładnie! To taka forma zbliżenia się do idola. I wyraz zazdrości! Wszyscy chcą być tak cudowni jak Arcan. ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, Jedi Master napisał:

Rzuca w Billy'ego, trafia Arcana. Zdecydowanie nie chcemy dawać Serpent broni dystansowych! :D

Oj no trochę jej zniosło! Trochę poćwiczy i będzie niczym Hawkeye! Trochę wiary! Zazwyczaj broń współpracuje, ta nie chciała :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
14 minut temu, Nyx napisał:

Oj no trochę jej zniosło! Trochę poćwiczy i będzie niczym Hawkeye! Trochę wiary! Zazwyczaj broń współpracuje, ta nie chciała :D

Nie no, Overkill nie dał się prosto rzucić?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
10 minut temu, Paranormal napisał:

Nie no, Overkill nie dał się prosto rzucić?

Sojuszników też ciągnie do Arcana! :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
31 minut temu, Jedi Master napisał:

Sojuszników też ciągnie do Arcana! :D 

Czyli jeżeli chce się z nim zakumplować, należy na niego polecieć? Z wysokości?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 minut temu, Paranormal napisał:

Czyli jeżeli chce się z nim zakumplować, należy na niego polecieć? Z wysokości?

Jest to opcja, choć sam Charlie pewnie wolał by by leciały na niego dziewczyny a nie wielcy smołowaci kosmici. 

No i w tajemnicy moge zdradzić, że zwykłe podejście i zagadanie też może sie sprawdzić. Nie wiem czemu wszyscy wybieraja trudniejsze metody. :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zagadanie jest trudniejsze. Widziałeś jak wyszło Louiemu? Jedna padła, druga uciekła...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, Paranormal napisał:

Zagadanie jest trudniejsze. Widziałeś jak wyszło Louiemu? Jedna padła, druga uciekła...

:L.O.L:

31 minut temu, Jedi Master napisał:

Jest to opcja, choć sam Charlie pewnie wolał by by leciały na niego dziewczyny a nie wielcy smołowaci kosmici. 

A wielcy smokowaci, co są dziewczynami? :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
8 minut temu, Therek napisał:

Sugerujesz, że Eve jest gruba?:gun2:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, Paranormal napisał:

A to faktycznie wiele wyjaśnia. :D 

Godzinę temu, Therek napisał:

W sumie Eve chyba nie jest wielka tylko po prostu silna. Plus smoki są super! Więc:

Smocze dziewczyny > Smołowaci kosmici

Proste. :P 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1 hour ago, Jedi Master said:

W sumie Eve chyba nie jest wielka tylko po prostu silna. Plus smoki są super! Więc:

Całe szczęście, że jedyną miłością Overkilla jest Olek (i czekolada), bo właśnie złamałbyś mu serce :v

@Aquaman @ArunaAle pytanie czy Overkill zdążyłby się zmniejszyć w czasie lotu, albo strzelić mackami w sufit? Albo oba?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
59 minut temu, Jedi Master napisał:

No Evey ma te swoje 170+ cm wzrostu :D

Ale nie jest wielka w sensie mocno umięśniona. Żeby były mięśnie trzeba się dobrze odżywiać :D

I wiadomo że smocze dziewczyny rządzą! 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W sumie @Aruna, @Aquaman, w jakim stanie jest Arcan? Oberwał połączoną masą robota, człowieka i obcego... na kolo kilkaset kilo? Plus siła samego rzutu.

Jak na moje to może być przynajmniej kilka złamanych żeber, może uderzenie w głowę przy upadku i utrata przytomności? Niby klimat superhero i powinien wstać a potem się otrzepać, ale w ramach jego mocy niczego zwiekszającego wytrzymałość nie ma. 

Jak to więc wygląda?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, Jedi Master napisał:

W sumie @Aruna, @Aquaman, w jakim stanie jest Arcan? Oberwał połączoną masą robota, człowieka i obcego... na kolo kilkaset kilo? Plus siła samego rzutu.

Jak na moje to może być przynajmniej kilka złamanych żeber, może uderzenie w głowę przy upadku i utrata przytomności? Niby klimat superhero i powinien wstać a potem się otrzepać, ale w ramach jego mocy niczego zwiekszającego wytrzymałość nie ma. 

Jak to więc wygląda?

Arcan? No przecież on już nie żyje.

A nie! Czekaj. To miało być w następnym poście. :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
43 minut temu, Aruna napisał:

Arcan? No przecież on już nie żyje.

A nie! Czekaj. To miało być w następnym poście. :P

Jak w następnym to się przyda później. Ale potrzebuję czegoś by napisać w tej kolejce jeszcze (lub wiedzieć, że faktycznie nie ma potrzeby :P). 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, Jedi Master napisał:

Jak w następnym to się przyda później. Ale potrzebuję czegoś by napisać w tej kolejce jeszcze (lub wiedzieć, że faktycznie nie ma potrzeby :P). 

Mi też wiedza się przyda, bo przeciwnicy przeciwnikami, ale bycie wolontariuszem zobowiązuje i połamanego się nie zostawi bez pomocy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja wciąż bym chciał spróbować na czas się Overkillem zmniejszyć do standardowego rozmiaru i spróbować złapać się sufitu, może Arcan wtedy przetrwa :v

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No ja właśnie nie wiem, czy mam odpisywać, czy będą jakieś zmiany i sytuacja się zmieni :c

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Gatzky - dodajesz coś jeszcze do kuchennej dyskusji? Bo trochę przymarła i można by w sumie się rozejść do mniejszych. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myślałem, że odpowie jeszcze Therek/Thorongil i skończymy, ale w sumie mogę już teraz XD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Znaczy nie poganiam, po prostu mam wrażenie, że każdy na coś czeka (poza tymi, którzy już sobie poszli)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakbym był Olkiem i bym zobaczył wyrastające metalowe drzewo to pierwsze co bym zrobił po treningu to zadzwonił do Pana Antoniego :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, Gatzky napisał:

Myślałem, że odpowie jeszcze Therek/Thorongil i skończymy, ale w sumie mogę już teraz XD

Nawet myślałem, żeby coś odpowiedzieć, ale jakoś nic właściwego na ten etap dyskusji nie przychodziło mi do głowy. No i scena w kuchni tak jak mówiła Paranormal właściwie mogła by się już skończyć. Ekipa i tak zaczęła się z wolna rozchodzić. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz