Aruna

Heroes vs Academy (Aruna & Aquaman)

1417 postów w tym temacie

2 minuty temu, Thorongil napisał:

Nawet myślałem, żeby coś odpowiedzieć, ale jakoś nic właściwego na ten etap dyskusji nie przychodziło mi do głowy. No i scena w kuchni tak jak mówiła Paranormal właściwie mogła by się już skończyć. Ekipa i tak zaczęła się z wolna rozchodzić. ;)

To wychodźcie i przechodzimy do mniejszych scenek :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
14 godzin temu, Thorongil napisał:

@Aruna, @Aquaman czy skoro Soulkeeper połączył się z duchem rysia, to mogę założyć, że choć trochę w tej ciemności widzi?

Możesz.

5 godzin temu, Jedi Master napisał:

Jak w następnym to się przyda później. Ale potrzebuję czegoś by napisać w tej kolejce jeszcze (lub wiedzieć, że faktycznie nie ma potrzeby :P). 

3 godziny temu, BigbysHand napisał:

Ja wciąż bym chciał spróbować na czas się Overkillem zmniejszyć do standardowego rozmiaru i spróbować złapać się sufitu, może Arcan wtedy przetrwa :v

@BigbysHand jeśli deklarujesz chęć zmiany rozmiaru, to wtedy jak najbardziej jest możliwość, że zamiast wielgachnego Overkilla, to na robota i ostatecznie na Arcana wpadnie ktoś znacznie mniejszy, a co za tym idzie, krzywda się Charliemu nie stanie. Natomiast Overkill może TYLKO zmienić rozmiar. W ostatecznym rozrachunku nie zmienia to efektu rzutu Serpent - twoja postać wpada na robota i razem z nim na Arcana.

5 godzin temu, Paranormal napisał:

Mi też wiedza się przyda, bo przeciwnicy przeciwnikami, ale bycie wolontariuszem zobowiązuje i połamanego się nie zostawi bez pomocy

Nawet jak jest połamany (a nie jest) to Mist i tak tego nie widzi, bo nie ma światła :P

3 godziny temu, Gatzky napisał:

No ja właśnie nie wiem, czy mam odpisywać, czy będą jakieś zmiany i sytuacja się zmieni :c

Nie zmienia się nic na tyle istotnego, by hamować twój odpis.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 minut temu, Aquaman napisał:

Nawet jak jest połamany (a nie jest) to Mist i tak tego nie widzi, bo nie ma światła :P

A to nie jest tak, że robot padł przed całkowitym zgaśnięciem świateł? Okej. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 hours ago, Aquaman said:

@BigbysHand jeśli deklarujesz chęć zmiany rozmiaru, to wtedy jak najbardziej jest możliwość, że zamiast wielgachnego Overkilla, to na robota i ostatecznie na Arcana wpadnie ktoś znacznie mniejszy, a co za tym idzie, krzywda się Charliemu nie stanie. Natomiast Overkill może TYLKO zmienić rozmiar. W ostatecznym rozrachunku nie zmienia to efektu rzutu Serpent - twoja postać wpada na robota i razem z nim na Arcana.

Moim głównym celem i tak było by ułatwienie przetrwania Charliego. Overkillowi to tam jedno, ale bycie bronią która zraniła kolegę to troche przypał :v

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
58 minut temu, BigbysHand napisał:

Moim głównym celem i tak było by ułatwienie przetrwania Charliego. Overkillowi to tam jedno, ale bycie bronią która zraniła kolegę to troche przypał :v

I to bronią miotaną! Biedna Evey chyba całe pobory roczne na czekoladę dla kosmity wyda :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
9 hours ago, Nyx said:

I to bronią miotaną! Biedna Evey chyba całe pobory roczne na czekoladę dla kosmity wyda :D 

No jeśli będzie żeby nie było mu już przykro to tak :v

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
39 minut temu, BigbysHand napisał:

No jeśli będzie żeby nie było mu już przykro to tak :v

No pewnie że po to! :D

Ej a jakby go wziąć do fabryki czekolady i zaaranżować wypadek że wpada do kadzi z czekoladą? Powinien być zadowolony, nie? A Evey to wyjdzie taniej :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, Teapunk napisał:

@Jedi Master Jak bardzo się cieszę, że odpisałem kilka sekund przed tobą :D

Przynajmniej nikt nam nie może zarzucić, że któryś się sugerował deklaracją drugiego. :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
8 hours ago, Nyx said:

No pewnie że po to! :D

Ej a jakby go wziąć do fabryki czekolady i zaaranżować wypadek że wpada do kadzi z czekoladą? Powinien być zadowolony, nie? A Evey to wyjdzie taniej :D

Overkill i fabryka czekolady :v

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Teraz, BigbysHand napisał:

Overkill i fabryka czekolady :v

Absolutnie przepiękne!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mnie bardziej podoba się sama opcja takiego zaaranżowanego wypadku. Może niekoniecznie w nagrodę. 

O nie, chyba zgubiliśmy Louiego! Gdzież on może być? Dopiero coś mówił o The Police i przepadł na wysokości tych wielkich kadzi. Ciekawe, czy jeszcze go zobaczymy... :nie_aniol:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

*intensywne otwieranie Photoshopa*

Ej nie serio, przez tą wizję muszę coś stworzyć :v

Edytowane przez BigbysHand

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wpadnięcie do kadzi z czekoladą - ciekawy origin dla nowego bohatera/przestępcy XD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ekhem

Przedstawiam dzieło nazwane Overkill i Fabryka Czekolady ©

(Postacie wybrane na podstawie łatwości wycięcia. No Evey musiała być (Louie i Roxy też :d)

Spoiler

af9f9160d61846a41f8aee754f9ced96.jpg

Edytowane przez BigbysHand

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Płaczę ze śmiechu. Po wpisaniu "chocolate villain Marvel" drugi i czwarty wynik to Klyntar (race) i Symbiote :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
7 minut temu, BigbysHand napisał:

Ekhem

Przedstawiam dzieło nazwane Overkill i Fabryka Czekolady ©

(Postacie wybrane na podstawie łatwości wycięcia. No Evey musiała być (Louie i Roxy też :d)

Ukryj zawartość

af9f9160d61846a41f8aee754f9ced96.jpg

Tak bardzo UMARŁAM :D:D:D:D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 minutes ago, Teapunk said:

Płaczę ze śmiechu. Po wpisaniu "chocolate villain Marvel" drugi i czwarty wynik to Klyntar (race) i Symbiote :D

IT'S ALL CONNECTED
Znalezione obrazy dla zapytania conspiracy charlie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

They have also been shown to depend on their hosts for a steady supply of phenethylamine, a chemical found as a neurotransmitter in the human brain. While this has been known to lead some symbiotes to consume the brains of others, the chemical can also be ready found in processed chocolate.

Czyli "daj czekoladę, bo zjem ci mózg".

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@BigbysHand - czy Veruca i Violet nie powinny być zamienione miejscami? Dziewczyna z bogatej rodziny - Phillipa i próbująca udowodnić, że jest najlepsza - Roxi? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

2 minutes ago, Paranormal said:

@BigbysHand - czy Veruca i Violet nie powinny być zamienione miejscami? Dziewczyna z bogatej rodziny - Phillipa i próbująca udowodnić, że jest najlepsza - Roxi? 

Znaczy, nie ma absolutnie żadnego patternu na miejsca wklejenia twarzy, poza Overkillem i Evey którzy mieli mieć konkretne miejsca :v

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najlepiej by było - Tony, Phillipa, Anya, Olek, Neal i Louie. Pasują :P 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zawsze gdy piszę o tym, że Roxi musi skupić się na AA mam wizję, że nasze pokemony to nastoletni alkoholicy, którzy zgłosili się do reality show

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ktoś coś w czasie wolnym? Doki czekają na wstawienie, ale na razie nic nie mogę zrobić.

(w pierwszym odruchu chciałem napisać że mnie doki świerzbią, ale stwierdziłem że zabrzmiałoby to baaardzo źle)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@rusty jako że dałaś post jakieś 2-3 minuty po moim to zerknij jeszcze co Kanagatucko powiedział ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz