Aruna

Heroes vs Academy (Aruna & Aquaman)

1763 postów w tym temacie

No w sumie, to oni wyzwali go na pojedynek, czyli fakt, praworządne :v

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Teraz, BigbysHand napisał:

No w sumie, to oni wyzwali go na pojedynek, czyli fakt, praworządne :v

Tylko dla równego rachunku, jak tamten będzie sam to go poproś, żeby wziął kolegę. A jak wyjdą w trojkę to zaproś Evey :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Eh, przypomina mi się od razu jak to będąc w Teksasie na parkingu przed marketem zaczepiają mnie i kumpla jacyś dwaj lokalsi i z pytaniem "Are you Rusian?" Szybko zapewniliśmy, że "No, no! Polish!". Akurat ruskie atakowały Krym w tym czasie...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Postaram się odpisywać, ale ostrzegam, że mogę to robić rzadziej/krócej/gorzej przez najbliższy tydzień w związku z dłuższą wizytą brata i (niepowiązanym z powyższym) ogólnym zniechęceniem i irytacją światem jako takim.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja na razie raczej nie mam nic Billy'm do dodania.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja nie wiem czy widzieliśmy to co stało się przy Olku? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
14 godzin temu, Paranormal napisał:

To samo miałem zapytać. Ciężko odpisać, bez takiej informacji :c

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
14 godzin temu, Paranormal napisał:

35 minut temu, Gatzky napisał:

To samo miałem zapytać. Ciężko odpisać, bez takiej informacji :c

Ja tam przyjąłem robocze założenie, że skoro to miało miejsce na stołówce, to każdy mógł widzieć, że coś się działo. Nikt jednak nie był na tyle blisko aby zareagować albo podsłuchać. Takie mam założenia i na tym operuję. :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 10.02.2018 o 15:16, Therek napisał:

Ja tam przyjąłem robocze założenie, że skoro to miało miejsce na stołówce, to każdy mógł widzieć, że coś się działo. Nikt jednak nie był na tyle blisko aby zareagować albo podsłuchać. Takie mam założenia i na tym operuję. :) 

Mam podobne założenie, ale ponieważ nie zrobili właściwie żadnej sceny, to Billy też nie widzi potrzeby mieszać się bądź wypytywać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Thorongil i Therek mają słuszne założenie. Wszyscy widzieliście to, co się działo. Cała stołówka to widziała.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale Olek odszedł dumnym krokiem aby poszukać Evey D:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ciągnie za sobą ogon! Śledzą go! Musi ich zgubić. W męskiej toalecie, a potem oknem! 

(w ogóle jesteśmy w XXI wieku, Evey od soboty ma telefon, na pewno zdążyli się wymienić numerami, bez przesady :D to nastolatki!)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale... ale... Olek wyszedł ze stołówki D:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy możemy założyć, że Neil zrobił to zanim Olek wyszedł? :P Mogę to edytować tak, żeby uwzględnić wyjście.
W przeciwnym razie naprawdę ciężko zareagować na sytuację.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Znaczy, Olek prawie natychmiast, dumnie ruszył ku wyjściu. Głównie po to, by nikt nadopiekuńczo mu reputacji badassa nie popsuł :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Okej, w takim razie podszedłem do tego nieco inaczej, jest wersja zedytowana :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ej, jakie słowo na "n" ma na myśli Neil? Czegoś nie łapię? :D Nie widzę w poście?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

https://en.wikipedia.org/wiki/N-word

To USA. Neil jest świadomy tego, że ludzie staną po stronie Olka, jeżeli "przeciwnik" użyje słowa, które jest aż tak w USA tępione :D A że nie słyszał? Nie muszą wiedzieć dokładnie jakie mamy moce, prawda? :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Znaczy ja wiem co to jest N-word. Ale no Olek nie jest czarnoskóry :D Więc no... No... :D

Nie wiemy też zdaje się jakiego koloru skóry są przyboczni samca alfa. A jeśli oni są czarni to wychodzi na to, że N-word użył Olek. Tak z logiki :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No właśnie, możesz utrudnić życie Olka D:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dlatego Neil zaznaczył wcześniej, że to ich tutaj nie lubią, żeby było jasne, że to "ci źli" to powiedzieli :P
A że Olek nie jest czarnoskóry... to naprawdę nie ma znaczenia, serio. Jeśli ktoś jest rasistą to będzie używał takich słów nawet wobec osób, które czarnoskóre nie są, tylko dlatego, że uważają to za obelgę. To samo jest z homofobami i słowami takimi jak chociażby "fag".

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Emm... nie? Bo to obelga, która odnosi się bezpośrednio do koloru skóry i biały chłopak nie ma szans być czarnoskórym, za to ma jak najbardziej szansę być homoseksualistą, więc ta druga obelga go dotknie, a ta pierwsza jest po prostu bezsensowna?  Zupełnie chybione porównanie. 

Poza tym - Neil kłamie. A obok grupy, w której działa się cała akcja, było więcej osób, które doskonale słyszały co się stało. Sam bullying by wystarczył na mocne oskarżenie. Kłamanie o n-word tylko zaciemnia obraz i sprawia, ze jak kłamstwo wyjdzie (a wyjdzie natychmiast bo jest wyjątkowo bezsensowne) to podważy wszystko.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Czasami n-word jest rzucane też jako przecinek. Ale jasne, rozumiem argument. Zneutralizowałem to nieco do dyskryminacji jako takiej. Ma większy sens, a pozostaje założenie, które przyjąłem pisząc post :)

Edytowane przez Teapunk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz