franekfrog

Warhammerowe pogaduchy i ustalenia

30 postów w tym temacie

A może ktoś inny chciałby poprowadzić sesję?  Skoro mamy już postacie...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Vertis wielka szkoda, ale zrozumiałe. Powodzenia w prywatnych sprawach :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
54 minut temu, franekfrog napisał:

A może ktoś inny chciałby poprowadzić sesję?  Skoro mamy już postacie...

Ja chętnie mógłbym się tematu podjąć, prowadzę na razie tylko jednego młotka, a czasu wolnego mam aż nadto.

Ale miałem jednak nadzieję wziąć w młotku udział jako gracz, więc poczekam - może jeszcze znajdzie się jakiś chętny mistrz gry :) Jeśli nie, to śmiało mogę tę sierotkę przygarnąć.

Edytowane przez Egzio

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
16 minutes ago, Egzio said:

Ja chętnie mógłbym się tematu podjąć, prowadzę na razie tylko jednego młotka, a czasu wolnego mam aż nadto.

Ale miałem jednak nadzieję wziąć w młotku udział jako gracz, więc poczekam - może jeszcze znajdzie się jakiś chętny mistrz gry :) Jeśli nie, to śmiało mogę tę sierotkę przygarnąć.

O to ja jednak dokończę tego khazada.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

GM ze mnie żaden, więc z miłą chęcią zagram, jeśli będziesz prowadził Egzio. 

pozdro

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czekam na rozwiniecie tematu.

@Egzio Jak sie zdecydujesz nas zaadoptować to daj jasne znać,

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wewnętrzny Wróg to cholernie długa kampania, prowadzenie tego w innej formie niż głosowa może zająć bardzo dużo czasu, nawet lat.

Nie przepadam za tasiemcami, ale bardzo nie lubię też urywać przygód w ich połowie. Jeśli już się w to angażuję, to z góry zaznaczam, że nie wiem czy chcę prowadzić całą kampanię. 

Najbardziej upodobałem sobie jej drugą część, a mianowicie ,,Cienie nad Bogenhafen''. Miałem okazję czytać wszystkie, ale to właśnie Cienie najbardziej wryły mi się w pamięć. Świetnie rozpisana historia, która w razie gdybyśmy rzeczywiście mieli nie przeprowadzić całej kampanii, fenomenalnie sprawuje się jako osobna przygoda.  

Myślę że zacząłbym od tego momentu, a całkowicie olałbym pierwszą część - jedynie zapożyczyłbym tylko kilka motywów. Czyli właściwie to co Vertis umieścił w poście rekrutacyjnym. 

Jeśli piszecie się na coś takiego, to będę starał się o adopcje :3 

Edytowane przez Egzio

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Egzio to może wystaw po prostu drugą rekrutkę? Dodasz kilka słów od siebie i swoje oczekiwania co do postaci, graczy czy samej gry.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
10 minut temu, Mhelkir napisał:

@Egzio to może wystaw po prostu drugą rekrutkę? Dodasz kilka słów od siebie i swoje oczekiwania co do postaci, graczy czy samej gry.

Zasugerowałem że mogę przygarnąć już gotową drużynę, nie tworzyć nową rekrutację od podstaw :) 

Nie chcę zmieniać niczego względem rekrutacji Vertisa, poza tym co napisałem wyżej. To ta sama kampania, i te same oczekiwania co do postaci :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minute ago, Egzio said:

Zasugerowałem że mogę przygarnąć już gotową drużynę, nie tworzyć nową rekrutację od podstaw :) 

Nie chcę zmieniać niczego względem rekrutacji Vertisa, poza tym co napisałem wyżej. To ta sama kampania, i te same oczekiwania co do postaci :) 

No tak, tylko że wyników rekrutacji nie było, więc wybranej drużyny nie ma, ja miałem dziś postać kończyć po wstępnym omówieniu na PW z Vertisem ale wcześniej pojawił się jego post o rezygnacji. Zatem nie wiem kogo chcesz przygarnąć i czy jestem w tej grupie ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 minut temu, Mhelkir napisał:

No tak, tylko że wyników rekrutacji nie było, więc wybranej drużyny nie ma, ja miałem dziś postać kończyć po wstępnym omówieniu na PW z Vertisem ale wcześniej pojawił się jego post o rezygnacji. Zatem nie wiem kogo chcesz przygarnąć i czy jestem w tej grupie ;) 

Okej. Na razie uzbroimy się w cierpliwości. Poczekam do jutra, chcę poznać opinię pozostałych. I dowiedzieć się czy nie ma drugiego chętnego na poprowadzenie kampanii.

Jeśli już podejmę decyzję że na 100% będę to prowadził, to poinformuje szczegółowo co i jak :)

Edytowane przez Egzio

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak już pisałem wcześniej, chętnie dołączę i prawie mi obojętne jaka to będzie kampania. Jednak jeśli mogę wtrącić swoje trzy grosze, to wydaje mi się, że najlepiej będzie jak zaczniemy inną kampanię, nie związaną z Wewnętrznym Wrogiem. Ale jeśli Egziowi pasuje zacząć bardziej 2 część Wewnętrznego Wroga, nie widzę większego problemu. Pozdro ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Egzio jak chcesz prowadzić to chętnie dołączę, ale mam nadzieję, że nie obędzie się to kosztem pierwszej przygody. Bo mam nadzieję, że po tym jak się ona zakończy, ty lub ktokolwiek inny poprowadzi sesję do której mógłbym dołączyć Arveina.

A co do prowadzenia, obecnie myślę, że mógłbym poprowadzić przygodę. Niestety wewnętrznego wroga nie znam, a nadrobienie wiedzy dłuższą chwilę by mi zajęło. (jeśli chcecie poczekać to mogę zacząć czytać)

Mógłbym też poprowadzić jakąś własną przygodę, ale wolałbym sobie wcześniej ją przygotować i wiedzieć na co wy byście mieli ochotę. Tzn. o czym chcielibyście mieć kampanie. Jakiś pomysł.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, franekfrog napisał:

Egzio jak chcesz prowadzić to chętnie dołączę, ale mam nadzieję, że nie obędzie się to kosztem pierwszej przygody. Bo mam nadzieję, że po tym jak się ona zakończy, ty lub ktokolwiek inny poprowadzi sesję do której mógłbym dołączyć Arveina.

A co do prowadzenia, obecnie myślę, że mógłbym poprowadzić przygodę. Niestety wewnętrznego wroga nie znam, a nadrobienie wiedzy dłuższą chwilę by mi zajęło. (jeśli chcecie poczekać to mogę zacząć czytać)

Mógłbym też poprowadzić jakąś własną przygodę, ale wolałbym sobie wcześniej ją przygotować i wiedzieć na co wy byście mieli ochotę. Tzn. o czym chcielibyście mieć kampanie. Jakiś pomysł.

Nic kosztem pierwszej przygody, tak jak wspomniałem wcześniej - sesję prowadzę tylko jedną, a jako gracz nie biorę udział w żadnej, weny i czasu mam teraz wystarczająco, żeby zaangażować się w drugą.

Zresztą prowadzenie sesji która ma rozpisaną intrygę, miejsce akcji, postacie poboczne, a przy okazji jest na tyle plastyczna że mogę swobodnie wprowadzać sporo elementów od siebie, to sama przyjemność. 

W każdym razie, jeśli ty chcesz Wewnętrznego Wroga prowadzić - to ja z wielką chęcią jako gracz się piszę :)

Edytowane przez Egzio

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

FranekFrog: chętnie się piszę na jakiś inny scenariusz, np. jak nasze postacie się spotykają i zaczynają współpracę przed kampanią wewnętrzny wróg (w ten sposób, jak kiedyś Vertis wróci i będzie miał dalszą chęć prowadzenia sesji wewnętrzny wróg to już będzie miał drużynę gotową), ale jeśli reszta będzie wolała całą kampanię Wewnętrznego Wroga z Tobą jako GM, jestem chętny. 

Egzio: jeśli wszyscy będą woleli 2 część Wewnętrznego Wroga i Ciebie jako GM-a, ciągle będę chętny dołączyć.

Obca, Ego, Dhagar, Mhelkir, co sądzicie? 

Edytowane przez Kertiop

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam gotowa postać tyle że nie wiem gdzie ja słać. Bo mamy dwóch wyrażających chęci.

Opcja @Egzio jakaś bardziej do mnie przemawia, zwłaszcza że padło coś o posiadaniu chęci i czasu Plus już jedną prowadzi. 

Nie trzymam się rękami i nogami wewnętrznego wroga, może być to dowolna przygoda bardziej pasująca prowadzącemu w formie (np epizodycznej) jakiej mu/jej wygodnie. To samo samo jeśli chodzi o moje zdanie w kwesti mechaniki. A także jeśli był by problem bo chętnych będzie jak zwykle więcej niż miejsc, bo deklaranci stwierdzą że nie dadzą rady prowadzić dla więcej niż X-graczy, też nie będę robić scen.

Nie wiem czy "formalnie" i tak Nowa rekrutacja nie będzie musiała powstać bo administracja. 

Czekam na info co i jak.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja również jestem za, czy to Wewnętrzny wróg czy coś mniejszego :).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli nikomu to nie przeszkadza, to podeślijcie mi swoje postaci a ja do wtorku dam znać, czy jakąś przygodę pod nie wymyślę. Osobiście wolę tworzyć przygodę pod postacie, niż potem zastanawiać się jak wepchnąć postać w przygodę by miało to jakikolwiek sens. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Słuchajcie, jeśli doszliście do wniosku, że może jednak zagracie nie tylko z innym MG, a w dodatku w coś innego to polecam jednak zrobić nową rekrutację, żeby nie mylić innych ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeszcze nie doszlismy.  :P Przynajmniej ja.  Nie chcę zaczynać rekrutacji póki nie będę pewien,  że wiem dokładnie co chcę prowadzić. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja też prawdopodobnie podeślę kartę Frankowi, i czekam na decyzję. :)

Z własną rekrutacją myślę, że będę miał ochotę jeszcze wystartować. Może nawet w połowie grudnia. Zobaczymy. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale w sumie można by nasza dyskusje przenieść do gospody bo tak naprawdę nadal nie wiadomo w która stronę tą rozmowa idzie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, Obca napisał:

Ale w sumie można by nasza dyskusje przenieść do gospody bo tak naprawdę nadal nie wiadomo w która stronę tą rozmowa idzie.

jak najbardziej.  Niech ktoś założy temat i podlinkuje go tutaj i można zamykać rekrutkę. (sam bym to zrobił ale jestem teraz w pracy i nie mam możliwości) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To podsumowując plan jest taki że czekamy aż @franekfrog zdecyduje czy coś z naszymi karami da się zrobić a plan B to ewentualna prekrutacja u @Egzio w połowie grudnia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz