franekfrog

Warhammerowe pogaduchy i ustalenia

30 postów w tym temacie

Dzięki @Nyx

51 minut temu, Obca napisał:

To podsumowując plan jest taki że czekamy aż @franekfrog zdecyduje czy coś z naszymi karami da się zrobić a plan B to ewentualna prekrutacja u @Egzio w połowie grudnia.

Na pewno się da. Po prostu chcę się zorientować,  czy zdołam stworzyć jakiś szkic przygody do wtorku. Oraz przygotować post wprowadzakący.  Jak to będę miał to dam radę poprowadzić. Ale ostrzegam najpierw i tak stworzyłbym nową rekrutkę i dał jej z  tydzień.

Po za tym fajnie,  że w tych kartach co do tej pory podesłaliście,  macie historie czy postacie,  które będzie można potem w przyszłości wykorzystać.

Edytowane przez franekfrog

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Teraz pomysł kampani na warhammera będzie za mną chodził, ale jednak nie dam rady założyć rekrutacji już teraz :/ Ten tydzień będę miał strasznie napięty więc spokojnie siąść do tego mógłbym najwcześniej w przyszłym tygodniu. A nie chcę otwierać rekrutacji nieprzygotowanym.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

szkoda, bo temat się wlecze, ale jest to zrozumiałe. 

pozdro i dozo przy rekrutacji

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
On 11/28/2017 at 10:19 PM, franekfrog said:

Teraz pomysł kampani na warhammera będzie za mną chodził, ale jednak nie dam rady założyć rekrutacji już teraz :/ Ten tydzień będę miał strasznie napięty więc spokojnie siąść do tego mógłbym najwcześniej w przyszłym tygodniu. A nie chcę otwierać rekrutacji nieprzygotowanym.

Temat jeszcze żyje?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

9nope, moja nadzieja na młotka wróciła tam gdzie jej miejsce zakopana na cmentarzu i wysłałam kartę niczym CV, wszędzie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz