Shartan

Ostatni z nich - komentarze (Shartan)

16 postów w tym temacie

Tu można komentować bieżące wydarzenia. Gra zaś już niedługo się rozpocznie.

Edytowane przez Nyx
Nieprawidłowa nazwa tematu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć wszystkim! :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam i życzę miłej gry ^^
P.S Co tak długo schodzi?! Moje ja nie może się doczekać startu przez co umieram wewnętrznie ;(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miałem lekkie problemy z internetem. Dlatego pierwsza tura pojawi się nieco później. Będzie albo po 1 w nocy albo po 2. Może uda się wcześniej, ale nie chce obiecywać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przepraszam za opóźnienie, ale już za chwilę wstawię pierwszą turę.

Do końca tygodnia pojawi się lista mocy jaką dysponują członkowie drużyny. Naturalnie jeśli komuś one nie podejdą, to będzie możliwość ich wymienienia. W najbliższych dniach pojawi się temat na karty postaci. Jeśli chodzi o sama grę, to gramy według zasad ustalonych w rekrutacji.

Imię i nazwisko postaci piszemy pogrubioną czcionką i oddzielamy spacją od reszty tekstu.

Ostatnią kwestią pozostaje sposób pisania postów. Wiem, że na Strefie zwyczajowo się przyjęło by pisać dialogi kursywą. Ja jednak wolałbym byśmy w tej sesji dialogi pogrubiali, a kursywą pisali przemyślenia postaci. Dalibyście radę przestawić się na taki sposób pisania w tej jednej sesji?

To na razie wszystko. Zapraszam do sesji.

Edytowane przez Shartan

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam wszystkich i zabieram się za odpis, od razu mówię o kolejnej przerwie. Tym razem 13 grudzień od 16.00 mnie nie ma tym razem mam okulistę. Mi nie przeszkadza się "przełączyć" na nowe pisanie za dialogi i myśli postaci :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pozdrawiam wszystkich. Znając siebie, pewno będę odpisywać w temacie trochę później, ale w czasie przewidywanym, czy jak tam tego nie ująć. W przeciągu godziny mój post powinien się pojawić na sesji. Inny sposób pisania dialogów również zupełnie mi nie przeszkadza ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Anaid (adept) moce:

- osobliwość, bariera, zastój, rzut, przyciągnięcie, biotyczna sfera, spustoszenie

Danny (szturmowiec) moce:

- szarża, nova, bariera, fala uderzeniowa, ciśnięcie, ciemny kanał, roztrzaskanie

Gavos (adept) moce:

- młot biotyczny, bicz, osobliwość, bariera, biotyczna ochrona, fala uderzeniowa, ciśnięcie

Tori (adept) moce:

osobliwość, bariera, podniesienie, pole unicestwienia, odkształcenie, lanca, odwet

Vira (inżynier) moce:

sonda bojowa, przeciążenie, spalenie, redukcja, hakowanie SI, wieżyczka strażnicza, sonda obronna

Mike (szpieg) moce:

kamuflaż taktyczny, wysysanie energii, kriowybuch, motacz ognia, porażenie nerwowe, sabotaż, przynęta.

Obiecana rozpiska mocy jest. 6 z 7 mocy możecie rozwinąć na maska, to znaczy wybrać jedną z dwóch silniejszych wersji mocy. Większość mocy wraz z podanymi silniejszymi wersjami znajdziecie tu - http://masseffect.eu/mass-effect-3/moce.html

Większość mocy działa tak jak w ME3, ale nie wszystkie i nie wszystkie też były w trójce. Te moce działają inaczej lub też ich nie było w ME3:

- redukcja (moc z jedynki, której nie było w dwójce ani trójce. Zadaje obrażenia i sprawia, iż cel przez pewien czas nie może zdolności biotycznych i technologicznych. Może ogłuszyć na kilka sekund)

- rzut (działa tak jak w Andromedzie.- http://www.youtube.com/watch?v=LeyNQkr_T3k)

- spustoszenie (działa jak w ME2)

- porażenie nerwowe (działa w dwóch pierwszych częściach ME, o ile dobrze pamiętam mocy tej nie było w trójce)

- odwet (http://www.youtube.com/watch?v=uUkOs8wRxPk)

- miotacz ognia (http://www.youtube.com/watch?v=5Qf1m8koMSo)

- lanca (https://www.youtube.com/watch?v=COltde0OCAg zaczyna się gdzieś tak w 5:35)

Moce jak mówiłem możecie wymienić na inne jeśli by Wam zbytnio nie podeszły. Nie możecie wymienić mocy klasowych. I naturalnie każde z Was dysponuje omni - ostrzem odpowiednim dla danej klasy.

Jeśli chodzi o wymianę, to możecie wymienić moce tylko na takie, których nie ma w rozpisce dla całej szóstki. Dopuszczam jednak możliwość, że jeśli chcecie, to możecie się wymienić na niektóre moce. Zapomniałbym by jeszcze o jednym. Podobnie jak w pierwszym ME i Andromedzie amunicja nie jest traktowana jako moc tylko jako ulepszenie, które będzie można nabyć. I każde z Was startuje też z 7 tysiącami kredytów.

To chyba wszystko jeśli chodzi o moce. Mam tylko jeszcze pytanie do osób, które prowadziły lub prowadzą tu sesje. Czy jest tu jakaś opcja dla MG by przypiął temat? Przypuszczam, że jest tylko pewnie ją przeoczyłem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
9 godzin temu, Shartan napisał:

. Czy jest tu jakaś opcja dla MG by przypiął temat? Przypuszczam, że jest tylko pewnie ją przeoczyłem.

Bez_tytu_u.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tutaj wrzucać wybór czy na PW?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
11 godzin temu, Egzio napisał:

Bez_tytu_u.jpg

Dzięki za pomoc Egzio. Dobrze, że spytałem, bo mi ten kwadracik gdzie trzeba kliknąć ptaszka nie pojawia się mi przy tematach w tej sesji. Będę musiał jutro zgłosić ten problem techniczny.

Tutaj wrzucać wybór czy na PW?

Jeśli chcesz wymienić moce, to pisz tu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
16 godzin temu, Shartan napisał:

Dzięki za pomoc Egzio. Dobrze, że spytałem, bo mi ten kwadracik gdzie trzeba kliknąć ptaszka nie pojawia się mi przy tematach w tej sesji. Będę musiał jutro zgłosić ten problem techniczny.

Spróbuj może użyć innej przeglądarki, albo zmienić styl forum :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chciałbym wymienić moc Ciśnięcie i Bicz na Krogański Watażka i Szał Watażki - oba do wglądu z ME 3 - Multiplayer :).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spróbuj może użyć innej przeglądarki, albo zmienić styl forum :)

Niestety nie pomogło. Wysłałem wiadomość do osoby pomagającej w problemach technicznych.

Chciałbym wymienić moc Ciśnięcie i Bicz na Krogański Watażka i Szał Watażki - oba do wglądu z ME 3 - Multiplayer :).

To są moce pasywne i już je masz. Ja nie poddawałem Wam mocy pasywnych postaci w rozpisce, bo z racji ich doświadczenia życiowego są one ustawione na wartość maksymalną. 

Edytowane przez Shartan

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mała zmiana planów. Jutro nie ma mnie od 10 do być może 19 także cały dzień mam w plecy, ale nadrobię posta. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wyjeżdżam dziś z domu, wracam dopiero w sobotę wieczorem, wtedy napiszę posta.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz