Shartan

Ostatni z nich - komentarze (Shartan)

48 postów w tym temacie

Eh. Trochę nie fajnie to wygląda, zwłaszcza, że nikt nieobecności nie zgłaszał. :/

Edytowane przez Egzio

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja dziś się za posta zabieram po przerwie świątecznej także ja gram nadal i przepraszam za ciszę w komentarzach

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Święta były, dużo wódki i mało czasu...

Post in progress

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W pewnej części zakładałem właśnie, że ta przerwa w odpisach jest z powodu świąt, ale przez brak postów w komentarzach nie byłem do końca tego pewny, a tylko Safi zgłosiła wcześniej, że ma problemy z laptopem.

Jak pisałem wcześniej następna tura będzie 30, ale ze względu na sylwester będzie ona przedłużona do 3 stycznia. Natomiast kolejna tura pojawi się 4 lub 5 stycznia i od tej tury wrócimy już do normalnego trybu tur tej w sesji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przepraszam za brak reakcji. Myślałam, że pobyt w domu rodzinnym będzie trochę mniej intensywny i że znajdę chwilę o ludzkiej porze na napisanie. Jutro wracam, wieczorem odezwę się w sesji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

9 minut temu, Shartan napisał:

dlatego jeśli ktoś woli bym używał jego nazwiska, to niech lepiej powie teraz. 

O, to chyba wstawka z dedykacją dla Fostera? :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z mojej strony post będzie najszybciej w czwartek, możliwe że przyciągnie się do weekendu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aaaa własnie post zapomnialem >.< dzisiaj to nadrobimy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Skoro Dziubasinsky piszę, że odpiszę do najpóźniej w weekend, to przedłużę jeszcze tą turę do końca tygodnia. W poniedziałek raczej nie dam rady dać tury, także następna tura będzie we wtorek. I od tej tury już naprawdę wrócimy do normalności w sesji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja od teraz swoją drogą też postaram się coś poprawić szybkość z postami, bo ostatnio coś słabo było. Mam nadzieję, że nie będe was opóźniał postami.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zabieram się za pisanie, życie w końcu mi się ogarnia, więc powinnam odpisywać normalnie. Będę miała przerwę 24-28/29.01, bo wyjeżdżam na skoki do Zakopanego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli ktoś nie ma teraz pytania do kapitana i chciałby przespać turę, to niech napiszę o tym w komentarzach.  

Przypominam też, że od tej tury wracamy do normalnego trybu na odpis w tej sesji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
7 godzin temu, Shartan napisał:

Jeśli ktoś nie ma teraz pytania do kapitana i chciałby przespać turę, to niech napiszę o tym w komentarzach.  

Przypominam też, że od tej tury wracamy do normalnego trybu na odpis w tej sesji.

Ja nie mam. Wydaje mi się że zapytano go już o wszystko, co się dało :D

Edytowane przez Egzio

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Możemy może po prostu skrócić tę turę? Nie ma co przeciągać tego na cały tydzień. :P

Edytowane przez Egzio

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Brak pytań. Lecimy dalej :).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Również brak pytań. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Egzio, @PoloxDisc, @SzafirowaNoc, @Dziubasinsky, @Dhagar, @Adaline

Skoro wszyscy przesypiacie, to właściwa tura zaczyna się teraz, a kończy w poniedziałek o godzinie 14:00. Nie dawałem kolejnego postu w sesji by nie było ich dwóch pod rząd tylko dopisałem do poprzedniej tury ten fragment:

"Kapitan czekał na kolejne pytania o ile ktoś z grupy jeszcze je miał, ale cisza, która teraz zaległa świadczyła o tym, że nikt zebranych przynajmniej na razie żadnych pytań nie miał.

- Jak widzę nie ma już więcej pytań, ale według regulaminu muszę wasz poinformować o jeszcze jednej rzeczy. "Alba" dysponuje kwantowym komunikatorem stanu splątanego, który łączy nas z przewodniczącą Rady Cytadeli, samą Radą oraz prezydentem Przymierza. Ponadto możecie korzystać z tego pokoju jako widkonu. To na razie wszystko. Dive wskaże wam wasze kajuty. Do zobaczenia za 6 godzin.

Kapitan Price opuścił pokój odpraw i łączności zostawiając grupę samą."

Większość z Was ma teraz czas dla siebie by się rozpakować, porozmyślać, zapoznać z załogą itd. Tylko Mike na temat problemu z okiem musi porozmawiać z Tori.

Wasze kajuty na statku:

Foster - pokład 2 tam gdzie urzędowała Miranda w ME2

Anaid - pokład 2 tam gdzie przebywała Samara w ME2

Mike - pokład 3 tam gdzie przebywał Zaeed w ME2

Vira - pokład 2 tam gdzie przebywała Kasumi w ME2

Gavos - pokład 3 tam gdzie przebywał Grunt w ME2

Tori - pokład 2 tam gdzie przebywała doktor Chakwas w ME2

Edytowane przez Shartan

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wszyscy odpisali w poprzedniej turze, ale już dłużej nie chciałem czekać z rozpoczęciem kolejnej. Także jest nowa tura, a postacie osób, które nie odpisały w tej kolejce pauzują, ale następna tura będzie już dla wszystkich.

Tak się zastanawiałem dlaczego nam ta integracja w sesji słabo idzie i to chyba dlatego, że jest za spokojnie. W prawdzie prolog miał być spokojny by dać Wam czas na bezstresową integracje, ale to chyba nie służy tej drużynie. W każdym razie prolog dobiega już końca. Jeszcze jedna albo dwie tury i go zakończymy przechodząc do bardziej hałaśliwej części sesji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz