NiemiłosiernySamarytanin

Hospoda u Havelka (NiemiłosiernySamarytanin)

40 postów w tym temacie

O jejku :D To już :D

Przy okazji świętowanie jeszcze milsze. Kłaniam się współgraczom i witam. XD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To pozwolę sobie dopytać czy wolicie wersję startową gdzie wasze postaci już się znają czy też jesteście sobie obcy i rozegramy sobie etap zapoznawania?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hmmm... w sumie poznawanie byłoby ciekawe, ale twój wybór :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak wyżej. Wersja ze zbieraniną, która ma się dopiero poznać, wydaje mi się ciekawsza.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Takoż i macie pierwszego posta i trochę czasu na przetrawienie "zaproszenia" ;) W razie uwag lub życzeń piszcie śmiało.

Edytowane przez NiemiłosiernySamarytanin

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jaki jest czas na odpisanie? Bo od 4 dni gra stoi w miejscu ;-;

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do 4 dni na pewno już będę żyć :D W zasadzie żyję cały czas, chociaż z odpisami (a przynajmniej ich jakością) może być różnie, bo od wczoraj gram raczej w systemie żul-zwątpienie ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Uf w końcu mam trochę czasu toteż witajcie.

@Pezurn zadał jakże zasadne pytanie o czas odpisów i tu pojawia się problem bo w zamierzeniu chciałem dać maks 5 dni, a post od MG wstawiać Wam od razu po uzyskaniu wszystkich odpisów.

Ale, no właśnie ale. Po nowym roku obóz w którym to radośnie wypracowuję dni wymagane do uzyskanie świadczeń z ZUS-u nieco się rozrósł liczebnie, a szefostwo chyba w ferworze wykańczania konkurencji zapomniało mi przydzielić padawana, którym mógłbym pomiatać i który to za mnie by odwalał całą robotę, cóż bywa :C

Konsekwencją tego jest moje lekkie zapracowanie, w związku z tym wymienione wcześniej 5 dni przyjmijmy jako czas maksymalny przewidziany dla Was na odpisanie MG, ja z kolei będę się starał po uzyskaniu wpisów od Was, swój wstawiać Wam dnia następnego. To chyba tyle jeśli idzie o sprawy związane z częstotliwością postów.

@Araven jako obcykany z systemem widzę już sam sobie staty wyliczył, reszcie ogarnę w momencie gdy wpadniecie w pułapkę... znaczy się wtedy gdy będą potrzebne, a póki co bojowe aż tak nie będą potrzebne toteż w wolnej chwili sobie policzę.

Tyle ode mnie, jeśli macie jakieś uwagi, życzenia, słowa uznania XD piszcie śmiało :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Słowem uznania chyba nam się zacna kompanija szykuje :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chyba zrobimy sobie przeskok do spotkania już w południe, skoro nie rzucacie nawzajem podejrzliwych spojrzeń? Co do pytań czy ewentualnych mruknięć w stronę Ambroża, to ów już się oddalił więc albo niedosłyszał, albo dosłyszał i zignorował bo nie zatrzymał się, nie zawrócił i nie odpowiedział.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wyrabiam nadgodziny :C Post jakby co pojawi się dopiero w piątek wieczorem prawdopodobnie, najpewniejszym terminem jest sobota.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ok post jest, w nagrodę za opóźnienie MG i coby zdążyć w 10 dni macie prezent w postaci koni.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O, jak szybko posty :D 

Postaram się też zawsze już w takim tempie reagować (poprzednio trochę zamuliłam i biję się w piersi: mea culpa)

A w komentarzach też można trochę radosnego spamu zamotać ;)

Edytowane przez Vadeanaine

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Radosny spam, radosny spam, o tak psychotropy muszę sobie załatwić XD a na serio @Araven mała prośba o dopytywania o szczegóły, rzeczy o które chce się dopytać w tym podforum miast w sesji.

I już śpieszę z odpowiedzią, do Kolina macie nieco ponad 10 mil czyli tak około 70 km, konno w jeden dzień spokojnie można dotrzeć, tylko że Wy wyruszacie w południe czyli nocleg Was czeka, że uprzedzę nieco post który naskrobię jutro. Wnosząc z odległości jedzenia Wam też do celu starczy, no chyba że ktoś okaże się straszliwym żarłokiem.

Edytowane przez NiemiłosiernySamarytanin

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ok, zedytowałem. Niezły czad trzech nieznajomych na samobójczej misji. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 minuty temu, Araven napisał:

Niezły czad trzech nieznajomych na samobójczej misji. 

Jeszcze się zaczniemy podejrzewać że ktoś jest bardziej wtajemniczony i tylko udaje a ktoś ma służyć przy wtopie za kozła ofiarnego ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ehh i Vi spaliła mi jeden z konceptów uprzyjemnienia Wam podróży :P nic to mam kilka innych XD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakie spalenie? Toż to samo już dobranie nieznajomych do tej misji zawiera w sobie koncept od początku :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O ładnie, widzę póki co MG Wam nie potrzebny to i wtrącał się nie będę, ino z zapartym tchem śledził rozmowę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ok wróciłem do życia jako takiego, ale widzę że dopieszczacie szczegóły kamuflażu to z postem się jeszcze wstrzymam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A tak póki mi się przypomniało, a do tej pory nie ustalaliśmy, proponuję cobyście w razie czego sami turlali sobie w Turlaczu. Kości FATE co prawda nie ma, ale rzut 3k6 odpowiada po małym przeliczeniu turlaniu FATE.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz