Lomion

[R] Shadowrun: Smoczy Biznes (Lomion)

128 postów w tym temacie

Ja niestety zrezygnować muszę z żalem, znowu pokonana przez siebie. Będę w szpitalu pewnie do wtorku, a w związku z okrutnymi bólami łba nie miałam na widoku zapoznawania się z systemem. :( Nawet przedłużenie w tym momencie jest bez sensu, więc pozostaje tylko miłej gry życzyć!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zell dużo zdrowia SM to jest coś co po prostu przechodzi poza moją skalę pojmowania. Jak poczujesz się na sile to wracaj na strefę na pewno będą tu czekały nowe rekrutki i masa pozytywnych emocji, zresztą może Lomion coś jeszcze Ci znajdzie. ;)

A ja... Cóż… Może żeby ułatwić wybór tym niezdecydowanym graczom podrzucę linka do mojego bohatera – Maxa.

http://strefarpg.net/index.php?/topic/11468-%C5%BCyj%C4%85cy-w-cieniu-lomion/ .

Edytowane przez Red

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W końcu zdołałem rozpracować jak działa alchemia i w związku z tym koncept trochę się zmienia. Elficki łucznik :D Magiczne strzały, spiryty i różne bufy. Po za tym w ten sposób na pewno nie zdubluję czyjegoś pomysłu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@franekfrog - masz Street Grimoire, prawda? Zobacz tam pod koniec są cechy dla adeptów "way of...", może Ci któraś podpasuje do konceptu :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
8 hours ago, franekfrog said:

W końcu zdołałem rozpracować jak działa alchemia i w związku z tym koncept trochę się zmienia. Elficki łucznik :D Magiczne strzały, spiryty i różne bufy. Po za tym w ten sposób na pewno nie zdubluję czyjegoś pomysłu.

Ok, to jak działa alchemia? :)

Spoko, to ja wracam do konceptu recon-opsa. Też elf, co by było raźniej bo elfy zwykle się dobrze czują w swoim towarzystwie.

P.S. Zell, zdrowiej! 

Edytowane przez Mhelkir

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Disclaimer: Awatar może ulec zmianie. Może też nie ulec. Zobaczymy.

Spoiler

a2YFsqA.jpg

Milady

Elfka, choć mniej typowego metatypu, zwanego Nocnymi. Pojawiła się na scenie runnerskiej jakiś czas temu, ale oczywistym jest, że nie robi tego dla pieniędzy. Jej manieryzmy z wyższych sfer, nieco arogancki i zblazowany styl życia i hedonizm zaowocowały nadaniem jej na wpół złośliwej ksywki "Milady", która jednak wyraźnie przypadła elfce do gustu.
Pomimo traktowania większości runnerów nieco z góry jest w stanie wpasować się w większość zespołów, jako całkiem zdolny mag.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W sumie zrobiłem coś w rodzaju wiedźmina z łukiem. To znaczy przed walką coś na kształt mikstur.  I będzie to pełny magican. Nie adept.

Edit: @Fumiko masz czar Heal? Bo alchemik nie jest najlepszy do rzucania tego konkretnego czaru.

Edytowane przez franekfrog

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na razie jeszcze nie mam dokładnej mechaniki, acz heal do czarnej magii średnio pasuje :D

Edit: Aczkolwiek, @franekfrog, ptaszki ćwierkają, że może ktoś się zgłosi z postacią medyka, więc no :D

Edytowane przez Fumiko

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nocni wydawali mi się bardziej futerkowi z opisu ;)

The Night Ones are a variant of Elves (Homo sapiens nobilis), with a natural coat of short fur on their entire body. The fur color varies from black to orange.

Edytowane przez Mhelkir

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dlatego właśnie avatar może ulec zmianie. Jak wpiszesz w wyszukiwarce "furry", to pierwszym wynikiem wcale nie są elfy z shadowruna. :) Nawet jak włączysz filtr 18+.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżeli piszemy o artach, to odnosząc się do jednego z postów Mhelkira o ile coś mi się obiło, że pixie z SR mogą mieć skrzydła nietoperza/ptaka (chociaż nie byłem do końca pewny)... Poza tym jakbym miał zacząć przeglądać arty "ponętnych [...] diablic" to pewnie bym się zajechał (i filtrowanie 18+ być by musiało):D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@NiBl ale za to jak fajnie wyglądałaby taka mała diablica :D Najlepiej siedząc na ramieniu trolla doradzając mu grzeszki ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

...tak a po drugiej stronie pixie z białymi ptasimi skrzydłami :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, Mhelkir napisał:

Nocni wydawali mi się bardziej futerkowi z opisu ;)

jedi_wookiee_by_t_turner-d2y4u9i.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Paranormal tiaaa, to jest jeden z możliwych efektów szukania artów.
PS: nie polecam wrzucania "furry" na Deviantart. Nawet z filtrem rodzinnym. Moje punkty poczytalności są na wyczerpaniu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
11 minut temu, Fumiko napisał:

@Paranormal tiaaa, to jest jeden z możliwych efektów szukania artów.
PS: nie polecam wrzucania "furry" na Deviantart. Nawet z filtrem rodzinnym. Moje punkty poczytalności są na wyczerpaniu.

Ale już bliżej temu do nocnego elfa. Nie wydaje mi się by były jakieś realne arty tej rasy w shadowrunie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Od tego jest wyobraźnia. Albo znajdę kogoś z photoshopem, żeby przerobił arta. MG tam jak na razie nie zgłasza pretensji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

2 znalazłem (nawet długo nie szukałem), ale jeden słabej jakości i nsfw :P

Drugi:
a_third_night_one_by_rocknudel18.jpg

Raczej nie pasuje do koncepcji...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mają sierść też na twarzy? How cute :D Ciekawe czy robią dla nich specjalny "whiskas" by miały piękne i lśniące futerko XD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najlepsze co znalazłam

d57bb9b0f5559ef5637ad02e831b905e.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi się tylko z x-man kojarzy. Z żeńską wersją Bestii. :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 minuty temu, franekfrog napisał:

Mi się tylko z x-man kojarzy. Z żeńską wersją Bestii. :D

Bo to to :D

Ale zawsze to coś

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No więc sami widzicie skąd disclaimer :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.