Lomion

[R] Shadowrun: Smoczy Biznes (Lomion)

128 postów w tym temacie

Karta poszła. :) A jutro wstawię tu opis skrótowy, dziś już nie ogarnę.

@Paranormal, skojarzyło mi się z Twoją postacią: 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Kira - haha, serio? Bardziej widzę w tym Milady, ale rozumiem skąd skojarzenie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Kira widzę w klipie że są pokryte tatuażami hieny na planie, wiec jakby nie patrzeć jest w temacie.:D

Edytowane przez Red

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Red, @Paranormal

No, przynajmniej częściowo pasuje, więc dobrze strzeliłam. :D

Ok, przed treningiem się nie udało ogarnąć, ale już wrzucam swoje! 

mlDHynM.jpg?1 rLcZFGt.jpg?1

Billie Jean

♫♬♪People always told me be careful of what you do

And don't go around breaking young girls' hearts
And mother always told me be careful of who you love
And be careful of what you do 'cause the lie becomes the truth

Młoda dziewczyna, człowiek. Nosi kruczoczarne, proste włosy do ramion, przycięte trochę krzywo i niedbale. Chudzielec, ubierający się w ciemne, luźne ciuchy, wygodne buty, skórzaną kurtkę. Czasem na nos zakłada duże, dziwne, biało-czarne okulary przeciwsłoneczne. Jest drobnej postury z delikatnymi rysami twarzy - i chyba przez to, mimo że jest już formalnie pełnoletnia, wielu wciąż bierze ją jeszcze za dzieciaka.

Pojawiała się już na jakichś akcjach, wypełniała zlecenia pełniąc rolę partnerki i wsparcia starszego runnera - deckera znanego w branży jako Black Velvet. Oficjancie - jest jego uczennicą. Mniej oficjalnie - jego córką. Ta para zajmuje się robotą z kategorii takich jak kradzież danych, fałszowanie dowodów, zacieranie śladów, sabotowanie/uszkadzanie systemów, szantaż, szpiegostwo. Młoda słucha się Black Velveta i robi co do niej należy, rzadko, lecz miewa takie "momenty", gdy chce zakwestionować polecenia mistrza albo zapyskować. Ojciec potrafi jej wybić z głowy szalone pomysły na działania w stylu YOLO. Prywatnie, to dziewczyna pełna energii, która narzeka że ojciec jest trochę zbyt nadopiekuńczy i zbyt "old schoolowy". Lubi przebywać w towarzystwie, dobrą zabawę, szybkie pojazdy, głośną muzykę w klubach i trochę pościemniać, pobawić się słówkami, pośmiać. Gdy zaczyna się strzelanina ta dziewczyna woli wiać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ależ będziemy miały wyględną drużynkę :D Normalnie Tap Madl :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aniołki Maxa Hieny? :P 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Kira mi też chodziło to po głowie.:D

No nic. Zobaczymy jeszcze kto się dostanie, ale… na serio ta mała od „Leona zawodowca” ma coś w sobie. :D

Spoiler

9610-leon-zawodowiec-lt3.jpg

Edytowane przez Red

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
15 minut temu, Kira napisał:

Odlotowe Agentki :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Kira- jaka klasa? 

Jedna dosłownie ma ksywkę Angel, więc... 

Edytowane przez Paranormal

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mechanicznie dokładnie ta sama co zapowiadałam, technomancer. :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ej, takie pytanko, trzymać się avka poprzedniego, nieco przerobionego przez naszego drogiego MG:
onYvhui.jpg

Czy może wziąć ten:
92e9006df1d2a8d09ef1a20bb201f7fc.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ten drugi nie wygląda jak z futrem, zostałabym przy pierwszym. Ale to Tobie musi pasować :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ciężka sprawa, pierwszy ma futro, ale drugi ma dużo więcej klimatu...

Bierz pierwszy! Więcej pola manewru docinków dla mojej elfiej rasistki. :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 minuty temu, Nadia napisał:

Więcej pola manewru docinków dla mojej elfiej rasistki. :D

Jak one się zaczną kłócić w środku runu to dopiero będzie :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
6 minut temu, Fumiko napisał:

Jak one się zaczną kłócić w środku runu to dopiero będzie :D 

Mhm. Profesjonaliści :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

d98a14584c50017a3f40d3bc0c612c75.jpg

Chris

Nie każda błyskotliwa kariera kończy się dobrze. Chris chciał służyć swojemu krajowi, chciał go chronić i oddać za niego swoje życie, ale kraj niewiele dzisiaj znaczy. Dlatego gdy dostał dobrą ofertę pracy w korporacji, zaczął widzieć korporację jako swoją nową ojczyznę. Więc oddał jej się, zaczął nią żyć, dla jej bezpieczeństwa zrobiłby wszystko. Miał duszę romantyka, więc nie potrafił tak po prostu brać kasy za robotę, musiał widzieć w tym głębszy sens.

Dopóki nie zobaczył, że korporacja jest większym bagnem niż wojsko.

Rzucił to wszystko w cholerę. Poszedł do podziemia. Ale jedyne co naprawdę dobrze potrafił, to walczyć. A za coś żyć trzeba. A jeśli przy okazji można dokopać tym sukinsynom... To bycie runnerem brzmi jak wymarzona robota.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O, już więcej zgłoszeń niż miejsc. Rozpoczynamy grę ciekawe-kto-się-dostanie? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Odliczajmy do deadline'u! I oby konkurencja już nie rosła.:D Została niecała godzina czy termin przesunięty?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Prawdę mówiąc to spodziewam się jeszcze kilku zgłoszeń, choć termin póki co zostaje niezmieniony. I jeśli faktycznie dodatkowe zgłoszenia pojawią się na ostatnią chwilę to z góry uprzedzam że podjęcie decyzji zajmie mi więcej czasu i prawdopodobnie przełoży się na jutro. Ale, jak to mówią - poczekamy, zobaczymy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ciekawe ile zgłoszeń :)

@Kira - co do piosenki Billie Jean

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powoli szykuje się jedno więcej (choć wątpliwe bym do 20:00 się wyrobił) 

2w1v6mc.png

Edytowane przez Mhelkir

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja bym poprosił dodatkowe 30 min. Mam taki problem, że strasznie rozpisuję się w punkcie pod tytułem historia postaci i już z 1,5h nad tym siedzę :p. A muszę jeszcze spisać charakter i podjąć ostateczną decyzję który avatar najbardziej mi dopowiada.

Edytowane przez franekfrog

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

201611_iorveth-_meditation_crop_990x516.

Ivar Ress

Ivar jest duszą towarzystwa o przyjaznym nastawieniu do świata, który często okazuje innym życzliwość. Elf bez żadnych uprzedzeń do innych jeśli nie licząć szamanów insektów, który kocha dobrą zabawą i bycie  w centrum zainteresowania. Ponadto mistrz fletu na którym grywając umila czas sobie i pozostałym towarzyszom. Ponadto król parkietu, choć złośliwi twierdzą, że uprawia własny styl tańca. Mimo, to bardzo lubi tańczyć i zawsze patrzy w przyszłość z nadzieją. Spec od magii, natury, podróży astralnych i sprowadzania duchów. Tak jak na wilczego szamana przystało.

Edytowane przez Shartan

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja bym poprosił dodatkowe 30 min. Mam taki problem, że strasznie rozpisuję się w punkcie pod tytułem historia postaci i już z 1,5h nad tym siedzę :p. A muszę jeszcze spisać charakter i podjąć ostateczną decyzję który avatar najbardziej mi dopowiada.

Ok, to niech będzie godzina - czyli termin rekrutacji przesuwamy na 21.00. Przy okazji skorzysta też @Mhelkir, który prosił o to wcześniej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja zauważyłem parę błędów i literówek w mojej karcie. Skoro termin został przesunięty, to je jeszcze poprawię do 21.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.