Ego

"Pod Strzaskanym Kompasem" (Ego)

382 postów w tym temacie

4 minuty temu, Kertiop napisał:

@Egzio 6 vs 6, plus może chłopstwo dołączy:Pzresztą wydaję mi się, że nie będzie aż tak źle, mamy szlachcica w drużynie z wielkim honorem :D, zresztą tak jak kiedyś słusznie mówiłeś, cokolwiek byśmy nie zrobili i tak będziemy mieć przekopane B-)

Wszyscy zginiemy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

17 minut temu, Kertiop napisał:

@Egzio 6 vs 6, plus może chłopstwo dołączy:Pzresztą wydaję mi się, że nie będzie aż tak źle, mamy szlachcica w drużynie z wielkim honorem :D, zresztą tak jak kiedyś słusznie mówiłeś, cokolwiek byśmy nie zrobili i tak będziemy mieć przekopane B-)

Ja się tylko obawiam, że te postacie muszą być silniejsze dziesięciokrotnie od naszych. Od strony mechanicznej. W końcu to solidnie uzbrojeni żołnierze. Młotek to nie D&D, taki heroizm tutaj nie przejdzie. No ale próbuj.... :D Rikac się w to nie miesza.

Edytowane przez Egzio

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

5 minut dla Luciena, tylko teraz on musi ratować tyłki naszej drużynie :P .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

2 minuty temu, Dhagar napisał:

5 minut dla Luciena, tylko teraz on musi ratować tyłki naszej drużynie :P .

Zrobisz na nich szarżę koniem dając reszcie czas do ucieczki?

@Egzio dajesz jesteśmy obywatelami imperium nie mogą nas deportowac XD

Edytowane przez Obca

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie. Tym razem z mej dyplomacji i charyzmy rycerskiej oręż uczynię, by spokój zapanował i nie powiesili naszego biednego rzezimieszka za atak na sługę szlachcica :).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Marie też nie będzie udawać, że jej obojętny los wieśniaków i od razu sięgnie po broń. Nawet jeśli tamci są silniejsi, to moja postać źle by się czuła, gdyby zabrali Odo i resztę, skoro dopiero co ich uwolniliśmy. No i jeszcze w Lucienie cała nadzieja na pokojowe rozwiązanie sprawy. Ciekawie się zrobiło.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chyba moja postać schowa gdzieś indziej na sobie druty bo czuje że będę nas z lochu wyciągać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tjaaa, niech jeszcze więcej ludzi zacznie mierzyć z broni i w ogóle szaleć. Na pewno mi to pomoże.. Ja tu piszę posta, wymyślam a drużyna mnie kocha i wcale mi nie utrudnia sprawy XD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, Dhagar napisał:

Tjaaa, niech jeszcze więcej ludzi zacznie mierzyć z broni i w ogóle szaleć. Na pewno mi to pomoże.. Ja tu piszę posta, wymyślam a drużyna mnie kocha i wcale mi nie utrudnia sprawy XD

Ja czekam na twój odpis bo nie wiem czy użyć zdania "  Ja tych ludzi pierwszy raz na oczy widze."

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Dhagar nie utrudniam, po prostu gram zgodnie z charakterem postaci :D Może jeszcze uda Ci się to wszystko załagodzić, wierzę w Ciebei XD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Piszę, piszę, zaraz będzie bo muszę to obmyśleć wszystko teraz dokładniej po kolejnym poście "ułatwiającym" załagodzenie sprawy :) .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Walcz o chłopów :P szlachcic się łatwo nie podda z puszczeniem ich na wolność, chociaż teraz jak zobaczy @Mashiro celującą w niego to może zmięknie :P 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moim zdaniem ładnie to załatwiłeś @Dhagar , teraz trzeba poczekać, co na to "ser" Enguerrand :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@DhagarHehe moja postać się nie dostosuje do tego co powiedział rycerz...choć raz jakaś zamiana ról:Pdzięks @Mashiro za pomoc w obronie wieśniaków, bo mam wrażenie, że dyplomacją nic nie wskóramy :P chociaż zobaczymy...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Kertiop wiesz, Marie tylko opuściła łuk, strzała wciąż jest na cięciwie, więc gdyby zrobiło się gorąco... ;) Też mam wrażenie, że ten Enguerrand to ma jeszcze bardziej zakuty łeb niż statystyczny rycerz i będzie szedł w zaparte. No ale zobaczymy, jak to się rozwinie. Moja postać na pewno wieśniaków nie pozwoli ruszyć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Well Lucien bronić nie wiem czy będzie bronił Karla jeśli ten nie posłucha i będzie równie uparty co szlachciura :P . Swoją drogą chyba dobrze że gram Errant Knightem a nie Troll Slayerem (miałem go w zapasie do wyboru), bo by była krótka piłka - olać gościa i niechse robi co chce w swoim zadupiu, szturchnął mnie strażnik i wylał piwo... raaageee!!!!  XD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zobaczymy też, co zrobią pozostali, bo z komentarzy wynika póki co, że na razie nie chcą się wtrącać :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Egzio - good one! You how +1 from Lucien for support XD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

@Egzio pięknie :) chciałem rzucić coś w podobie tylko bez ściemy o zleceniu od władz miasta bo z moją Ogładą by jeszcze zauważył że kłamię ;) za to z info o honorowym słowie krasnoluda z znanego klanu/rodu i sieżancie prowadzącym śledztwo oraz możliwej wizycie łowców czarownic z powodu mapy w lochach i zainteresowania kultu tym miejscem ;)

Tak btw. ciekawe czy to E na kuflach to symbol tego szlachetki, @Ego on lub jego ludzie mają coś takiego gdzieś na ubraniu? W ogóle jest on podobny do tego jegomościa co dom obserwował? (posturą, wzrostem, płaszczem, butami?)

Edytowane przez Mhelkir

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Egziobardzo ładnie zagrane ;) ale moja postać się odegra :P (oczywiście jeśli serio została chwycona za kark i uderzona w policzek, bo to powie GM.....)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Mhelkir nie ma żadnych takich znaków - gdyby miał, na pewno bym Wam o tym napisał. Nie wygląda też jak osoba, która obserwowała wcześniej dom.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

11 godzin temu, Kertiop napisał:

@Egziobardzo ładnie zagrane ;) ale moja postać się odegra :P (oczywiście jeśli serio została chwycona za kark i uderzona w policzek, bo to powie GM.....)

Ty się lepiej módl, żeby Rikackowi się udało, i licz na to że GM będzie w dobrym nastroju przy pisaniu kolejnego posta. :>

Edytowane przez Egzio

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Egzionom mam nadzieję, że to coś da, ale moja postać nie będzie pewnie tak wyrozumiała ;) pozdro

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@EgoBy nie przedłużać (bo nie zdążę już napsiać posta przed pracą) to Khergan siedzi, je i obserwuje sytuacje mająć włócznię blisko sprawnej ręki.

Wtrąci może jedynie jak Rikac powie o śledzych że "śledczy i łowcy czarownic", co by trochę nastraszyć szlachciurę, bo śledczych pewnie by spławił.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

TURA 14

Jest kolejny post, który raczej niczego nie rozwiązuje, a wręcz komplikuje Wam bardziej. No ale to są konsekwencje Waszych działań ;) Enguerrand jest nieprzejednany i będzie za wszelką cenę dążył do sprowadzenia wieśniaków, a teraz również Marie i Karla na zamek celem wykonania wyroku śmierci (co może zrobić zgodnie z prawem i Lucien doskonale to wie). Z drugiej strony, zaprosił Rikaca i Luciena na zamek, więc wobec nich nie ma żadnych roszczeń a wręcz chce ugościć. Pozostaje jeszcze kwestia siedzących cicho Laviny i Khergana. Czekam z niecierpliwością, jak to dalej pociągniecie :)

Mapka sytuacyjna:

x85EVRh.png

CZAS NA POSTY: do piątku, północy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się