Ego

"Pod Strzaskanym Kompasem" (Ego)

319 postów w tym temacie

Napisano (edytowane)

Yeah, o to chodzi ;) @Ego myślisz, że dasz radę do jutra odpisać? Trzeba uczcić to, że wszyscy w jednym dniu napisali/napiszą swoje posty :D     

Edytowane przez Kertiop

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
32 minutes ago, Kertiop said:

Yeah, o to chodzi ;) @Ego myślisz, że dasz radę do jutra odpisać? Trzeba uczcić to, że wszyscy w jednym dniu napisali/napiszą swoje posty :D     

Ale najpierw zjem :P dopiero co do domu wszedłem, 
anyway: do północy powinienem odpisać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Kertiop post będzie dzisiaj, ale później, bo mam dzisiaj trochę załatwiania różnych rzeczy na mieście. Pewnie po południu, albo wieczorem. Może wcześniej, jak mi w urzędach nie będą utrudniać i szybciej wrócę do domu ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Ego dałbym like, ale nie ma, więc daje emotikona: :]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

TURA 15

Macie posta i niezłe szczęście, bo kości Wam dzisiaj sprzyjały :) dlatego wynik walki jest, jaki jest. Teraz czekam na dalsze ruchy z Waszej strony. Zakapturzony będzie nalegać, żebyście z nim poszli, zresztą, w wiosce nie jest teraz dla Was bezpiecznie. Możecie porozmawiać, lub cokolwiek tam chcecie.

CZAS NA POSTY: do soboty, północy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, Ego napisał:

TURA 15

Macie posta i niezłe szczęście, bo kości Wam dzisiaj sprzyjały :) dlatego wynik walki jest, jaki jest. Teraz czekam na dalsze ruchy z Waszej strony. Zakapturzony będzie nalegać, żebyście z nim poszli, zresztą, w wiosce nie jest teraz dla Was bezpiecznie. Możecie porozmawiać, lub cokolwiek tam chcecie.

CZAS NA POSTY: do soboty, północy.

Czy ewentualnie da sie rozmawiac już drodze jeśli nie sprecyzujemy którędy idziemy? W senie nie wiemy gdzie idziemy i część kłótni moglibyśmy przeprowadzić już idąc.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jasne, zmierzacie do kryjówki Zakapturzonych w lesie, możecie się w tym czasie kłócić/rozmawiać :) Jeśli będziecie potrzebować jakiegoś szybkiego odpisu "sierżanta" Zakapturzonych, to dajcie znać, to się wtrącę jakimś jednolinijkowcem ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A idziemy? :D spieszymy się?

Khergan przed wyprawą będzie chciał odwiedzić wioskowego lekarza. Zapytać o symbol na kuflu i pogadać z wieśniakami. W sumie imo nie ma co się spieszyć ;) no i nie wiadomo czy każdy chce iść.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie no jak chcesz zostać i liczyc ze cie nikt nie wyda to Cię przynajmniej Moja postać trzymać na siłę nie będzie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
8 hours ago, Obca said:

Nie no jak chcesz zostać i liczyc ze cie nikt nie wyda to Cię przynajmniej Moja postać trzymać na siłę nie będzie.

Zanim wróci szlachetka z posiłkami mamy trochę czasu, zamek daleko. Poza tym chciałbym by się inni wypowiedzieli czy chcą iść z banitami czy nie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Marie idzie z Zakapturzonymi, a jeśli Khergan chce zostać w wiosce, to moja postać również nie będzie go zatrzymywać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy ktoś serio zakapturzonych kojarzy?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
6 minut temu, Obca napisał:

Czy ktoś serio zakapturzonych kojarzy?

Ciekawi cię to jako gracza? 

W necie znalazłem taką notkę. Wydaje mi się że przynajmniej Lucien powinien ich kojarzyć:

,, nad morzem nie ma zbyt wielu osad - bytują tam zazwyczaj wyjęci spod prawa: banici, Zakapturzeni, kultyści Chaosu. Zakapturzeni zazwyczaj zwalczają wszelkie kulty Chaosu, a w związku z popularnością tej organizacji kultyści w ostatnich czasach nie są zbyt liczni.  '' Źródło

Edytowane przez Egzio

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Teraz, Egzio napisał:

Ciekawi cię to jako gracza, czy postać? :D

W necie znalazłem taką notkę. Wydaje mi się że Lucien powinien ich kojarzyć:

Danke btw, proponować twojej postaci już inne państwa jak Tilea, Skavenblight, czy Estalia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lucien i Marie słyszeli o nich i jest tak, jak pisze Egzio, poza tym walczą z tyranią i pomagają ciemiężonym. Takie  Robin Hoody Warhammerowe ;) Bretończycy wiedzą, kto zacz, bo to tak samo, jakby Polak z centralnej części kraju nie wiedział, kim są górale ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie no ok, tyle ża ja jestem z Imperium. Wiec reszta może na mnie wylewać swój Bretoński Lore :-D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
17 minut temu, Obca napisał:

Danke btw, proponować twojej postaci już inne państwa jak Tilea, Skavenblight, czy Estalia.

Wiele informacji o nich znajdziesz też w ,,Rycerzach Graala'', w spisie treści widzę że poświęcono im jeden dział. Sprawdź jeśli zżera cię ciekawość. Ja na razie lekturę sobie odpuściłem, co by nie spoilerować przygody :)

Edytowane przez Egzio

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dokładnie, w "Rycerzach" są opisani, ale celowo o tym nie wspominałem, żeby graczy grających postaciami z Imperium nie kusiło ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to Marie trochę zaspokoiła ciekawość Laviny :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czuje ściekający ze mnie Lore.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeście się rozpisali, nie za dużo jak na jedną turę?  ;) Ja mentalnie jestem jeszcze w karczmie, no ale najwyżej dodam coś w formie pseudo retrospekcji.

W sumie nie tylko Karlowi powinno się oberwać, Marie też skora do bójki i w dodatku gdyby nie ona to imię Laviny i Khergana by nie było znane szlachcicowi, choć może nie wie do kogo mówiła jak nie odpowiedzieli - ale na pewno zrobiła to specjalnie ;)

@Ego dam radę odwiedzić znachorkę zanim wyruszymy z nimi?

Edytowane przez Mhelkir

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
29 minut temu, Mhelkir napisał:

W sumie nie tylko Karlowi powinno się oberwać, Marie też skora do bójki i w dodatku gdyby nie ona to imię Laviny i Khergana by nie było znane szlachcicowi, choć może nie wie do kogo mówiła jak nie odpowiedzieli - ale na pewno zrobiła to specjalnie ;)

Nie do końca, z perspektywy Rikaca różnica między nimi jest taka, że Karl od razu przystąpił do ataku, Marie tylko zagroziła że zaatakować zamierza. Łatwiej wybrnąć z tej drugiej sytuacji, a jak już doszło do rękoczynów, to odwrotu nie ma.

Edytowane przez Egzio

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Mhelkir nie bardzo, za dużo czasu by się zeszło z tym. Zerknąłem do Twojej KP, bo myślałem, że masz może miksturę leczniczą, ale niestety nie, a w tej sytuacji by Ci się przydała ;) Zawsze możesz wspomnieć o znachorce, jak już będziecie w obozie Zakapturzonych.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To co koniec interakcji podstaciowej?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Egzio Mhelkir jest do mnie uprzedzony, więc wiesz, wszędzie będzie szukać winy Marie ;)

@Obca odpisałam, trochę późno, ale miałam totalnie szalony piątek i cieszę się, że jestem już w domciu, mogę sobie odpalić świeczki Yankee Candle i napić winka XD. @Dhagar nie krępuj się, jeśli chcesz coś odpowiedzieć Marie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz