Ego

"Pod Strzaskanym Kompasem" (Ego)

139 postów w tym temacie

On 1/5/2018 at 9:44 AM, Obca said:

Nie mam nic przeciwko podziałowi na grupy. Ale z tego co mi się wydaje to ja w domyśle zostawiłam nie potrzebny ekwipunek w gospodzie. Więc moja postać będzie wydłużać o powtórnie po takie rzeczy jak dodatkowa latarnia i jej łomy i inne.

Jak to powiesz to na pewno zaczekamy. Generalnie Marie ma lampę, gorzej jak ona zgaśnie w podziemiach ;) bo chyba mamy tylko jedną.

@Dhagar czekam aż powiesz "Przeciw mutantom nie trzeba było walczyć honorowo, nie zasługiwali na taki zaszczyt." na głos :D Patrząc od strony mojej postaci to dziwne poczucie honoru mają Ci bretońscy rycerze ;)  Dla krasnoluda honor to cecha wojownika i khazada, albo ją masz albo nie, nie jest zależna od przeciwnika. Twoje czynny oberwują przodkowie, musisz więc tak sie zachowywać by nie przynieś im wstydu, a jeśli się zdaży że nie dasz rady to wchodzisz na ścieżkę zabójcy trolli.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Honor krasnoludzki jest trochę inny niż bretoński XD i ja o tym doskonale wiem. Gdyby się grało krasnoludem (mam postać jedną ciągle nie ruszoną jeszcze), to by inaczej się odgrywało. A teraz bretoński błędny rycerz to zupełnie inna bajka i podejście do honoru. Jest wiele wspólnych czynników, ale zielonoskórym czy mutantom, bandytom to raczej się honoru nie oddaje tylko normalnie sieka.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Dhagar no wiem, dlatego czekam aż to powiesz na głos :P 

Co do sesji:
"Do tego jeszcze miał dać iść samej niewieście na górę naprzeciw wroga. " ? Ten Twój rycerz nie tylko błędny, ale i głuchy ;)
Karl idzie z Mery, zobacz odpis Kertiopa, generalnie imo w tej zbroi go wystraszysz a i nie ma sensu iść w trójkę tam.

Edytowane przez Mhelkir

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To błędny rycerz, oni nie są zbyt roztargnieni. Z czasem uczą się rozwagi... XD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No ale na pewno słyszał Karla mówiącego że z Marie idzie ;) chyba że Karl, drobne 190cm więc o głowę wyższy do Luciena, to nic ;) 

Edytowane przez Mhelkir

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To błędny rycerz, szlachcic bretoński zatem póki nie ma nikogo wyższego statusem to on nie musi ich słuchać, zwłaszcza w takich chwilach gdy jak sam powiedział - nie ma czasu na dyskusje. On już podjął decyzję XD.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

:D 

Edytowane przez Kertiop

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, Dhagar napisał:

To błędny rycerz, oni nie są zbyt roztargnieni. Z czasem uczą się rozwagi... XD

@Dhagar, miałeś na myśli rozgarnięci? :D Tak, coś w tym jest. I żeby nie było, przemyślenia mojej postaci odnoszą się tylko do Twojej postaci, nie do Ciebie, jako osoby. Tak zaznaczam, żebyście sobie nie pomyśleli, że coś jest nie tak.

Fajnie mi się z Wami gra, towarzysze no i fajnie się przygoda zapowiada :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myślę pdobnie jak @Mashiro to co mówię jako postać nie odnosi się do Was. Bardzo fajnie mi się z Wami gra ;) bardzo dobrze odgrywacie swoje postacie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myślę, że gramy w dojrzałym gronie i każdy potrafi odróżnić grę od rzeczywistości. :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jasna rzecz @Ego ;) po prostu chciałem się tym podzielić, już nie będzie z mojej strony słodzenia :P 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chciałbym zabrać się za posta dla Was, tylko potrzebuję pewnego doprecyzowania. @Obca, czy Lavina po zatrzymaniu przez Rikaca zmienia zdanie i zostaje z drużyną, czy jednak wychodzi z domu i idzie po swoje rzeczy do gospody? Wystarczy mi deklarka w komentarzach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Deklaracja: Lavina zatrzymaniu przez Rikaca zostaje, daje potwierdzenie kiwnięciem głowy  i cicho ostawia główne wejście, odcinając jedną z dróg ucieczki.

Dosłownie chciałam wciskać dodaj jak mi wpisałeś to zapytanie :-D Cóż za synchronizacja.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

TURA 4 

To się nazywa zgranie, Obca :D 

Jest post. Okrągłymi avatarkami zaznaczyłem, dla kogo jest dana sekcja tekstu.

Świniak próbuje dać nogę oknem, trójka w pokoju jest od niego jakieś sześć, siedem kroków. Laviny i Rikaca póki co nie zauważył, więc dwójka na podwórzu może właściwie działać, jak chce. Kherganowi osobnik w kapturze zniknął z oczu - pytanie, czy krasnolud pójdzie za nim, czy zrobi coś innego? Działajcie!

Jakby były pytania, walcie. Muszę Was pochwalić za zaangażowanie i terminowość - naprawdę sprawnie nam to idzie i oby tak zostało :) 

CZAS NA POSTY: do środy (10.01), północy.
CZAS W POSTACH: obecny, do momentu deklaracji działań.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Ego wszystko ok, tylko ja chciałem być pod oknem sypialni skoro z sypialni słyszeliśmy głosy, zabezpieczając ucieczkę mutanta, a ta jest po lewo od korytarza.

Obca deklarowała główne wejście więc ona by była od frontu budynku tam gdzie postawiliśmy Khergana, a Egzio (deklaracji nie kojarzę ale może poszła na PW) od tyłu.

Więc mnie trochę dziwi obecne ustawienie postaci.

Edytowane przez Mhelkir

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
9 minut temu, Mhelkir napisał:

@Ego wszystko ok, tylko ja chciałem być pod oknem sypialni skoro z sypialni słyszeliśmy głosy, zabezpieczając ucieczkę mutanta, a ta jest po lewo od korytarza.

Obca deklarowała główne wejście więc ona by była od frontu budynku tam gdzie postawiliśmy Khergana, a Egzio (deklaracji nie kojarzę ale może poszła na PW) od tyłu.

Więc mnie trochę dziwi obecne ustawienie postaci.

Nie deklarowałem nic :P Też chciałem zostać w budynku. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
10 minutes ago, Egzio said:

Nie deklarowałem nic :P Też chciałem zostać w budynku. 

No to ewentualnie Khergan mógł znaleźć to drugie zejście do podziemi jeśli musiałby przechodzić obok idąc pod okna sypialni. Rikac by pilnował klapy w budynku a Lavina by zobaczyła zakapturzonego stojąc przed budynkiem.

Edytowane przez Mhelkir

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Okno z sypialni, o którą chodziło Kherganowi wychodzi na ulicę, więc dobrze stoi. Resztę pozmieniam za moment.

EDIT:

Dobra, widzę, że Egzio już odpisał, więc nie będę kombinować, żeby jeszcze większego burdelu nie robić. Niech teraz zostanie już jak jest, następnym razem inaczej to załatwimy. Sorrka...

Edytowane przez Ego

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja już odpisałem :D Zostawmy to na razie jak jest. Rikac i tak bardziej przyda się na zewnątrz, w ciasnych pomieszczeniach z łukiem dużo nie zawojuje. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minute ago, Ego said:

Okno z sypialni, o którą chodziło Kherganowi wychodzi na ulicę, więc dobrze stoi. Resztę pozmieniam za moment.

Ok, czyli stoi Khergan z Laviną obok? super to jedno będzie mogło pójść za zakapturzonym.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Mhelkir nie, zostaje tak, jak było, żeby nie robić już burdelu ;) Sorrka za zamieszanie. Następnym razem bardziej szczegółowo się dopytam, co kto robi i gdzie idzie. No i chyba będę robił jakieś mapki, żeby była jaśniejsza sytuacja.

Edytowane przez Ego

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ok, mapka w sumie to genialny pomysł, bo zakładam że Khergan usłyszał krzyki Rikaca, i teraz zastanawiam się którędy będzie do nich biec, bo w sumie nie wiem gdzie dokładnie jest to okno z którego wychodzi mutant.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przynajmniej nasza trójka jest tam, gdzie powinna być :P A na poważnie, to IMHO przez to zamieszanie nawet lepiej wszystko się ułożyło dla naszej drużynki, nie sądzicie? :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Mhelkir mapka sytuacyjna zmajstrowana na szybko, pokazuje piętro i to, gdzie się każdy znajduje:

FbOAm9p.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
29 minut temu, Ego napisał:

EDIT:

Dobra, widzę, że Egzio już odpisał, więc nie będę kombinować, żeby jeszcze większego burdelu nie robić. Niech teraz zostanie już jak jest, następnym razem inaczej to załatwimy. Sorrka...

To się nazywa Prądy Boskiego Przeznaczenia że postacie tak się znalazły, po prostu tak miało się stać i wszechświat zadziałał.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz