Ego

"Pod Strzaskanym Kompasem" (Ego)

139 postów w tym temacie

Błędny rycerz znów w natarciu XD . Z drugiej strony cieszmy się, że nie gram Troll Slayerem. Tam by nie było żadnych negocjacji jak teraz, jedynie - chaargeee!!!  :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i misterny plan w... dzięki Lucienowi XD Później Marie go weźmie na stronę i powie, że blefowała i że szkoda, że się nie domyślił. Chociaż z drugiej strony może jego pogróżki zdziałają więcej, zobaczymy :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie liczysz chyba, że bretoński rycerz będzie się domyślał pomysłów kobiety? To nie działa nawet w obecnych czasach XD . Trzeba było mu powiedzieć wcześniej, przed rajdem na chatę. A tak on działa zgodnie ze swoimi zasadami i kodeksem :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
14 minut temu, Dhagar napisał:

Nie liczysz chyba, że bretoński rycerz będzie się domyślał pomysłów kobiety? To nie działa nawet w obecnych czasach XD

@Dhagar, po prostu jesteśmy zbyt skomplikowane dla Waszych umysłów :P

A już tak całkiem poważnie, to doskonale zdaję sobie z tego sprawę, żartowałam tylko :) Właśnie odgrywanie zgodnie z charakterem a nie podkładanie się komuś, bo ktoś ma plan i nie chcesz mu zepsuć jest moim zdaniem super, bo rodzi nowe sytuacje do odgrywania (tak, jak wyżej napisałam, że Marie weźmie go na stronę) i pokazuje przy okazji bohatera.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Weźmie na stronę. To wyjdzie cała jedna dyskusja zapewne z wielkimi argumentami z obu stron XD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dokładnie XD Jak już sprawdzimy tę chatę do końca i będzie możliwość pogadać, to spodziewaj się zaproszenia na google doca ode mnie :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"Inaczej trafisz w ręce łowców mutantów, a oni nie będą tak wyrozumiali. Decyduj heretyku."
@Dhagar Ci niemili panowie w świecie warhammera noszą miano Łowców Czarownic. Chyba że jest w Bretonii jakaś frakacja łowców mutantów o której nie wiem? :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
37 minut temu, Mhelkir napisał:

"Inaczej trafisz w ręce łowców mutantów, a oni nie będą tak wyrozumiali. Decyduj heretyku."
@Dhagar Ci niemili panowie w świecie warhammera noszą miano Łowców Czarownic. Chyba że jest w Bretonii jakaś frakacja łowców mutantów o której nie wiem? :) 

Cii, Lucien nie musi pamiętać dokładnych nazw, poza tym mógł specjalnie tak powiedzieć by bardziej nastraszyć mutanta XD . Szczegółów się proszę nie czepiać, ja doskonale wiem co piszę i wszystko ma swój cel w tym co mówi i robi nasz Errant knight ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 godziny temu, Dhagar napisał:

Błędny rycerz znów w natarciu XD . Z drugiej strony cieszmy się, że nie gram Troll Slayerem. Tam by nie było żadnych negocjacji jak teraz, jedynie - chaargeee!!!  :D

Mamy Własnego Gloriana Yay.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

rozwalił mnie ten filmik :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To jakiś chaotic neutral or neutral evil gość a nie mój Errant Knight, wypraszam sobie pfff. To są insynuacje i potwarz jak tak możnaaa aaaah, ooook, obhaszam się XD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I'm to brave to show you a mercy :lol:.....musisz to kiedyś napisać @Dhagar w poście. :P 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Polecam całą serie, Glorian ma boskie teksty.

Spoiler

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Obca -  właściwie to my jeszcze nie wiemy że mężczyzna jest zmutowany. :D Widzimy tylko zwyczajnego otyłego faceta wystawiającego nogę przez okno. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 hours ago, Obca said:

Polecam całą serie, Glorian ma boskie teksty.

Reveal hidden contents

Eh... a miałem mieć produktywny wieczór. Genialna seria :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
7 godzin temu, Egzio napisał:

@Obca -  właściwie to my jeszcze nie wiemy że mężczyzna jest zmutowany. :D Widzimy tylko zwyczajnego otyłego faceta wystawiającego nogę przez okno. 

Ucieka znaczy że winny. Moja postać spekuluje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Mhelkir ciągle chyba ogląda Gloriana :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na to wygląda XD Ale ma jeszcze czas więc pewnie coś wrzuci :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 hours ago, Kertiop said:

@Mhelkir ciągle chyba ogląda Gloriana :P

Akurat za dużo ciekawszą postać uważam nieumarłego kapłana ;)

Zaraz odpiszę, sorka ze tak późno.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

TURA 5

Nie chciałem pchać zbytnio akcji do przodu, więc zostawiam Wam wybór, co robicie dalej, kto i gdzie sprawdza piwnicę. Jak sami na pewno zauważyliście, wejścia są dwa - jedno wybite przez wodę na tyłach domu, drugie w salonie. Decydujcie. Jeśli ktoś przeszuka ciało mutanta, znajdzie przy nim jedynie sztylet i mieszek z jednym ecu (bretoński odpowiednik imperialnych złotych koron).

W razie pytań, śmiało.

CZAS NA POSTY: do niedzieli (14.01), północy.
CZAS W POSTACH: obecny, do deklaracji działań.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zaklepuje loot!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cóż, można się było spodziewać, że nie skończy się ta sytuacja dobrze, skoro Lucien wkroczył do "akcji" XD Jedyny pozytyw to taki, że wiemy, którego boga chaosu czcili. Marie ruszy tym zejściem do piwnicy w salonie, ale o tym już w poście.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem co tam moja połowa drużyny powie ale jak nie będziemy mieli to najwyżej u kogoś w poście się doda że poszłam i wróciłam już że sprzętem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
49 minutes ago, Obca said:

Nie wiem co tam moja połowa drużyny powie ale jak nie będziemy mieli to najwyżej u kogoś w poście się doda że poszłam i wróciłam już że sprzętem.

Ja tam bym sprawdził co miał w mieszku, może jakiś chaośny amulet? ;)

Poza tym nie ładnie się tak nie dzielić. :P

Proponuję rzut kto pierwszy podszedł do zwłok ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
21 minut temu, Mhelkir napisał:

Ja tam bym sprawdził co miał w mieszku, może jakiś chaośny amulet? ;)

Poza tym nie ładnie się tak nie dzielić. :P

Proponuję rzut kto pierwszy podszedł do zwłok ;)

Po pierwsze: przeczytaj sobie ostatni post Ego w tym temacie.

Podrugie: Nie

Po trzecie: @Egzio 

Już po imprezie, krasnal.

Hahaha padłam XD

Edytowane przez Obca

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!