Ego

"Pod Strzaskanym Kompasem" (Ego)

166 postów w tym temacie

Teraz byłem dalej więc odpuszczę już bo i nie ma jak dzielić tej 1zk ale @Ego weź pod uwagę że będzie walka o łup następnym razem. Oraz prośba nie pisz co jest w kieszeniach ludzi dopóki ktoś nie zechce sprawdzić. Teraz to 1zk a innym razem może być amulet Nurgle'a lub 10 gram spaczenia ;)

Edytowane przez Mhelkir

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, Mhelkir napisał:

Teraz byłem dalej więc odpuszczę już bo i nie ma jak dzielić tej 1zk ale @Ego weź pod uwagę że będzie walka o łup następnym razem. Oraz prośba nie pisz co jest w kieszeniach ludzi dopóki ktoś nie zechce sprawdzić. Teraz to 1zk a innym razem może być amulet Nurgle'a lub 10 gram spaczenia ;)

Mnie się tam podoba że dostaje informacje o tym co mogę zawrzeć w poście. 

Edit

@Mhelkir Nie będę dawać nowego posta bo tylko sobie licznik bezsensu nabije.

To nie jest przedszkole dndkowe, tylko Warhammer, jeśli MG daje jakiś info to znaczy, że jest to informacja jak najbardziej do użycia. Mieliśmy już trzy trupy i dopiero teraz taka informacja jest. I Ja i pewnie nie tylko ja rozumiem ze ten zabieg był po to żeby kolejny Jego post był już my w piwnicy a nie roztrząsać się nad martwym mutantem.

Moja postać i tak by się rzuciła w poszukiwaniu czegoś wartościowego bo jest Hieną Cmentarną i chodźby miała przepłynąć rzekę gnijących zwłok, kału i spaczeń jej te pieniądze śmierdzieć nie będą. Ale spoko następnym razem jak znajdziemy zwłoki to specjalnie oślepię moją postać, jakimś pyłkiem w oku, żebyś mógł jako pierwszy zrabować golda.

Edit kolejny do twojego:

Nie muszę być pierwszy :) ale mój krasnal ma pensów na 5dni kiepskiego żarcia a później zacznie głodować bo jest za dumny by prosić o kasę :)

Więc nawet taki 1zk jest obecnie dla mnie cenny.

Czyli innymi słowy chcesz być pierwszy bo kasa. To Grzecznie Poproś a nie marudzisz.

Edytowane przez Obca

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale wtedy nie ma zaskoczenia, a ktoś może nosić węża w kieszeni, dosłownie ;) Poza tym może wtedy nie będzie wyścigów kto pierwszy napisze posta że bierze item x.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 hour ago, Obca said:

Mnie się tam podoba że dostaje informacje o tym co mogę zawrzeć w poście. 

Edit

@Mhelkir Nie będę dawać nowego posta bo tylko sobie licznik bezsensu nabije.

To nie jest przedszkole dndkowe, tylko Warhammer, jeśli MG daje jakiś info to znaczy, że jest to informacja jak najbardziej do użycia. Mieliśmy już trzy trupy i dopiero teraz taka informacja jest. I Ja i pewnie nie tylko ja rozumiem ze ten zabieg był po to żeby kolejny Jego post był już my w piwnicy a nie roztrząsać się nad martwym mutantem.

Moja postać i tak by się rzuciła w poszukiwaniu czegoś wartościowego bo jest Hieną Cmentarną i chodźby miała przepłynąć rzekę gnijących zwłok, kału i spaczeń jej te pieniądze śmierdzieć nie będą. Ale spoko następnym razem jak znajdziemy zwłoki to specjalnie oślepię moją postać, jakimś pyłkiem w oku, żebyś mógł jako pierwszy zrabować golda.

Nie muszę być pierwszy :) ale mój krasnal ma pensów na 5dni kiepskiego żarcia a później zacznie głodować bo jest za dumny by prosić o kasę :)

Więc nawet taki 1zk jest obecnie dla mnie cenny. A co do listowania itemów to imo lepiej jak można się zaskoczyć nim wiedzieć po co sięgasz. To jakby nie było dark fantasy a przeciwnicy wyznają boga chorób, więc ryzyko jest i dreszczyk emocji imo powinien być :D

P.S. Tak by the way co do hieny, fajna profesja :) w oryginale to jest tomb robber, zawodowo okrada grobowce, profesję co wyrywa ostatnie złote zęby i sprzedaje same zwłoki jak ktoś kupi nazwano w polskiej edycji porywaczem zwłok. Ale dobrze wiedzieć że mamy w drużynie kogoś kto w razie potrzeby przepłynie rzekę zwłok i kału ;) fuuuj :P

Edytowane przez Mhelkir

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Obca nie marudzę tylko proponuję by loot nie był widoczny zanim ktoś nie wykaże inicjatywy by go znaleźć, daje to szanse że i nie pierwsza osoba coś znajdzie :) a to że możemy trafić na przeklęte itemy i jakieś obrzydliwstwa u wroga tym bardziej dodaje uroku :)

P.S. Sorka za multiposta ale piszę z tel i gorzej u mnie z edycją.

Edytowane przez Mhelkir

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 hour ago, Obca said:

Dokładnie tak, jak pisze @Obca - nie zamierzam się teraz rozwodzić nad każdą pierdołą w sesji, bo gramy pbf a nie przy stole - jeśli będę się rozmieniał na drobne, to gra się w końcu znudzi graczom, bo ile razy można pisać, że się przeszukuje ciało. Widać mamy inne podejście do gry @Mhelkir i widzę też, że zamiast skupić się po prostu na graniu, to tworzysz jakieś sztuczne problemy. Zauważ, że jesteś jedynym, który póki co na coś narzeka, albo ma jakieś zastrzeżenia - inni po prostu grają. Ja prowadzę jak prowadzę i inaczej nie będzie, więc jeśli mam wysłuchiwać jakichś narzekań co dwie tury, bo coś tam znowu Ci nie pasuje, to może od razu sobie tego oszczędźmy. Mi też ma się dobrze prowadzić i też mam mieć fun z pisania dla Was. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Ego Mi też się dobrze gra. Czemu propozycję by nie listować itemów zanim się po nie nie sięgnie nazywasz narzekaniem? Proponuję inne podejście i nie jest to "dndkowe przedszkole" ani "narzekanie" tylko propozycja by do loota inaczej podchodzić.

Nie narzekam żeby monetę dzielić czy cokolwiek zmieniać tylko proponuję inne podejście w przyszłości, a Obca zamiast odnieść się do propozycji to stwierdza że jej autor narzeka, marudzi i jest be. Argumentum ad personam zamiast rozmowy o propozycji.

Edytowane przez Mhelkir

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi zupełnie obojętne, kto zgarnia loot, ewentualnie można ustalić, że w przypadku większej ilości hajsu dzielimy się po połowie i tyle :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję Wam za super szybką turę - wszystkie posty w ciągu niespełna dnia, elegancko :) Odpowiedź dla Was będzie na pewno jutro, dzisiaj już nie dam rady nic naskrobać. I tak, w końcu zejdziecie do piwnicy :D 

Edytowane przez Ego

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
8 minut temu, Ego napisał:

I tak, w końcu zejdziecie do piwnicy :D 

Alleluja! XD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Supcio, że jutro kolejna tura, będę miał robić co w pracy :Pdozo w piwnicach :D btw chyba nikt nie ubezpiecza tyłów przy zejściu do podziemi, ciekawe czy się to na nas odbije w przygodzie :P 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

TURA 6

Obiecałem i jest post :) Poniżej mapka sytuacyjna piwnicy, żebyście wiedzieli, co, gdzie i jak ;) 

PgZg0GBC_o.png

Chyba nie muszę za bardzo nic wyjaśniać, ale jeśli pojawią się pytania, to oczywiście odpowiem.

CZAS NA POSTY: do poniedziałku (15.01), północy.
CZAS W POSTACH: obecny, do zadeklarowania działań.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Ego możemy przyjąć że zamiast tylko  latarni, wzięłam po rostu bagaż z łomem i szpadlem, bo się spodziewałam że się przyda.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Ego i pytanie ode mnie, czy widać jak są zamknięte drzwi po lewej stronie od salonu (tam gdzie są krzyki?). Czy jest to zasuwa, bela, na zamek? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Obca oczywiście, żaden problem :) 

@Kertiop metalowa zasuwa, żadnego zamku.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to mam nadzieję, że ktoś się zgłosi na ochotnika do otwarcia drzwi :D Ta opcja wydawała mi się najrozsądniejsza :hmmm:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Ego

W sumie nie pamiętam czy było to omawiane, jak deklarujemy akcje w przygodzie?

Dodałem "Sprawdzam czy silne krasnoludzkie ramiona i ewentualnie podważenie tarczą włożoną między drzwi a framugę pozwolą mi je otworzyć."  w spoilerze by nie psuło to całości posta opisanego w 3ciej osobie.

Edytowane przez Mhelkir

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Mhelkir zostawiacie akcje niedokończoną, może to być w formie trzecioosobowej "spróbował, czy silne krasnoludzkie ramiona wystarczą, żeby otworzyć drzwi" albo w spoilerze tak, jak napisałeś. Najważniejsze, żebym miał deklarację. U Ciebie wszystko gra :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ode mnie odpisik będzie koło 20-21 :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
32 minut temu, Egzio napisał:

Ode mnie odpisik będzie koło 20-21 :)

Odemnie będzie w ciagu 10 minut. Egzio jak jestes to sprawdż pw bo mam pytanie.

No to mam nadzieję, że ktoś się zgłosi na ochotnika do otwarcia drzwi :D Ta opcja wydawała mi się najrozsądniejsza :hmmm:

@Mashiro Mówisz, Masz.

Edytowane przez Obca

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 hours ago, Egzio said:

Kiedy znaleźli się przed drzwiami, Rikac położył lampę na ziemi, drugą zdjął łuk z pleców, i wycelował prosto w drzwi. 

- Nie uważam żeby to był rozsądny pomysł, ale... - zaczął mówić w kierunku krasnoluda, ale przerwał, zabrakło mu pomysłu na to, jak mógłby dokończyć swoje zdanie. - Po prostu to otwórzcie. 

W które drzwi celujesz? te które otwiera krasnolud czy te które otwiera cała reszta (za którymi ktoś jest) ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
12 minut temu, Mhelkir napisał:

W które drzwi celujesz? te które otwiera krasnolud czy te które otwiera cała reszta (za którymi ktoś jest) ?

Te, które otwiera krasnolud. 

Cała reszta jeszcze żadnych drzwi nie otwiera, robią podchody :D

Ale już edytowałem, bo niepotrzebnie zwróciłem się do ciebie w liczbie mnogiej.

Edytowane przez Egzio

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W tym tygodniu na wyjezdzie, post moze byc opozniony.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz