Lomion

Chatsubo (Lomion)

42 postów w tym temacie

Hmmm... Czy ktoś z was, bardziej obeznanych w systemie nie ma jeszcze mnie dość i chciałby mi doradzić? 

Trustworthy (15) + Too pretty to hit (3) + School of hard knocks (4)

Czy pójść za propozycją MG i zmienić postać na elfa i wtedy

Photographic memory (6) + Blandness (8) + Human loking (6) + School of hard knocks (4)

Czy pójść w całkiem śledcze dodatki

Perceptive (lub hawk eye) (5) + Photographic memory (6) + Anylitical Mind (5) + School of hard knocks (4) + Too pretty to hit (3) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Ferr-kon wiadomo, sztuka wyborów, więc muszę być twarda, no coś musiało dostać E. :( Zrzucam winę na tatusia, obcinał kieszonkowe. To wcale nie moje zapędy w kombinacje mechaniczne.  :D 

Historię + rozkminy co do skilli wrzucę dziś wieczorem. Historię chcę troszkę ładniej przepisać bo szła do MG w formie myślników. A skillsy i zalety/wady to dopiero się wczytuję, wcześniej pobieżnie przejrzałam. ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Paranormal

Weź elfa, weź, jak Kay w końcu przejrzy Human Looking to będzie miała używanie. :D

A na serio: odradzałabym iść w pełni w analityczne, w końcu masz być bardziej Buźką i załatwiać sprawy gadaniem/wyglądem. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

BTW. Max ma elfa i Human looking  i żeby było zabawniej nikt go nie uświadomił że człowiekiem nie jest.;)

Ma też elfią zręczność i zaletę natural athletik. Nieźle też się skrada.

Posiada też elfią charyzmę i znajomości na ulicy i w policji no i swojego lekarza. 

Ale... z drugiej strony to nie ma nikogo związanego z korporacjami.

Może to jakoś pomoże przy wyborze.;)

Edytowane przez Red

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, Nadia napisał:

Weź elfa, weź, jak Kay w końcu przejrzy Human Looking to będzie miała używanie. :D

A co, Milady Ci mało? :D 

Edit: @Paranormal - zobacz sobie może Honest Face z Cutting Aces zamiast tego Trustworthy? Wtedy miałabyś punkty, żeby wziąć ze dwa te analityczne też.

Edytowane przez Fumiko

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 godziny temu, Kira napisał:

wiadomo, sztuka wyborów, więc muszę być twarda, no coś musiało dostać E. :( Zrzucam winę na tatusia, obcinał kieszonkowe. To wcale nie moje zapędy w kombinacje mechaniczne.  :D 

Oj tam, oj tam, kto by się przejmował :D jesteśmy po to żeby zarabiać, na co komu dużo kasy :D (chyba że ktoś potrzebuje tych słodkich, słodziutkich wszczepów jak ja).

2 godziny temu, Red napisał:

Ale... z drugiej strony to nie ma nikogo związanego z korporacjami.

Christ jest mocno związany z korporacjami więc ta dziura zostanie załatana.

Dziś dokończę postać i wrzucę do tematu :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, Fumiko napisał:

A co, Milady Ci mało? :D 

Edit: @Paranormal - zobacz sobie może Honest Face z Cutting Aces zamiast tego Trustworthy? Wtedy miałabyś punkty, żeby wziąć ze dwa te analityczne też.

Nie mam dostępu do dodatku i nie widzę opisu w necie. Co to jest?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, Paranormal napisał:

Nie mam dostępu do dodatku i nie widzę opisu w necie. Co to jest?

HONEST FACE
Cost: 5 Karma
Who, me? Whether you sold bad cars to old ladies or spent a whole lot of time looking in the mirror getting ready for Friday night poker, you sure don’t look like a liar, particularly when you are lying. This doesn’t make you look innocent—just without guile. Good for selling  lunar real estate. Better for convincing the interrogator you really don’t know anything else.
Whenever someone makes a Judge Intentions test against you, you receive a +2 dice pool modifier to the opposing Charisma + Willpower test.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Paranormal za Elvisa masz serduszko, o: <3!

@Lomion w ogóle dopiero tera zauważyłam że ślicznie przeformatowałeś mechanikę, dziękuję! Pytania mechaniczne czy prośby o porady co do konceptu to wrzucać tutaj w komentarze czy w temacie Luźne trybiki?    

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Red - wstawisz swoją kartę? Pomogłoby zobaczyć czego brak w drużynie

Hmm... Może zrobię elfa, tylko z innym zestawem? Jeszcze muszę pomyśleć

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Kira nie miałem pewności czy taki format wam się spodoba, ale wydał mi się bardzo praktyczny. Pytania związane z konceptem najlepiej wrzucać w Luźne Trybiki, wtedy dyskusja nie będzie przeplatana innymi tematami, ale może być i tu. Ogarniemy się w obu sytuacjach :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Paranormal jeszcze coś sprawdzam ale jak tylko skończę to wrzucę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Karty jeszcze nie wrzuciłem, bo dogaduję szczegóły z MG :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobra, wrzuciłam ekwipunek wszystko wskazuje, że wersję ostateczną. Jeszcze sobie to poopisuje co do czego służy i Voila! Koniec. :]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja kończę spinać ekwipunek po sugestiach MG a potem karma do wydania i wsio. na dniach będę gotowa na przygodę. ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja jeszcze w połowie ekwipunku ale mnie potwornie alergia męczy i dzisiaj przespałam po antyhistaminach pół dnia. Dosłownie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz