Lomion

Chatsubo (Lomion)

233 postów w tym temacie

Angela i Max chyba się nie dogadają :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Oj tam oj tam zakładasz najgorsze Max zawsze lubi rozmawiać. :D 

P.S. Zedytowałam też posta teraz bardziej pokazuje co chciałam napisać jakoś pierwotnie mi nie wyszło. :D

Edytowane przez Red

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No nie, bo Angela, jak wykazuje jej Warriors Code nie podejmuje takiej przemocy. 

A Maks to zaproponował nie pytając reszty drużyny o to czego się podejmują. 

Więc niejako rzucił ją na minę, zwłaszcza, że jej robotą jest negocjowanie. 

Teraz - zgodzi się, to mają robotę do której Angela nie przyłoży ręki (Billie raczej też, skoro unika strzałów). 

Jeżeli się nie zgodzi... to potencjalnie przestraszył klienta. 

Więc szanse, że będzie zła są spore. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Nie zaproponował tylko zapytał klienta i raczej go nie przestraszy. Myślę że tego gościa wiele nie przestraszy a już na pewno nie byle gangster z ulicy. :)

Edytowane przez Red

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
12 minut temu, Paranormal napisał:

Teraz - zgodzi się, to mają robotę do której Angela nie przyłoży ręki (Billie raczej też, skoro unika strzałów). 

Jeżeli się nie zgodzi... to potencjalnie przestraszył klienta. 

Chris też. I tak, Max podejmuje bardzo ryzykowne decyzje bez konsultacji z resztą (w kontekście zadawania pytań i podejścia do klienta). Nie robi sobie przyjaciół, to na pewno.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie nazwałabym tego "ryzykowną decyzją". Ale też nie będę się kłócić. Postaram się pisać posty uważniej myśląc o obopólnych konsekwencjach. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
7 minut temu, Red napisał:

Nie nazwałabym tego "ryzykowną decyzją". Ale też nie będę się kłócić. Postaram się pisać posty uważniej myśląc o obopólnych konsekwencjach. 

Jeśli gość jest niewinny, robi z niego wroga. Jeśli gość coś knuje, daje mu do zrozumienia że jesteśmy większym zagrożeniem.

A, czekajcie chwilę, muszę jeszcze coś dodać do posta!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Milady o ile moralnie nie widzi problemu o tyle trup to zawsze śledztwo i potencjalnie więcej kłopotów niż to warte.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przesadzacie. :P

To tylko proste pytanie do zleceniodawcy, może go lekko wybić z rytmu i nastroić odpowiednio do negocjacji. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No naprawdę taki był mój zamysł nie spodziewałam się aż tak "żywej reakcji", ale nie chcę żeby ludziom grało się źle dlatego je zapamiętałam i będę mieć je na uwadze w przyszłości. ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zauważam pewną korelację: postacie które wykupiły granaty preferują bardziej bezpośrednie podejście :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej, też uważam że przesadzacie. I chciałabym zgłosić sprzeciw. Pytanie nie jest podejmowaniem decyzji a takie wychodzenie w dyskusji z tonem oskarżycielskim zakładając że współgracz zrobił coś na złość komuś psuje atmosferę w grze, mnie osobiście zrobiło się niemiło, więc nie róbmy tak. Myślę że wszyscy przyszliśmy tu się fajnie bawić, nie nawzajem sobie podstawiać bomby i rzucać na miny, więc nie zaczynajmy od takiego założenia podejmującc dyskusję na jakiś temat. 

@Paranormal, to że Ty i Twoja postać wybrała jakiś kodeks honorowy znaczy z tego co kojarzę, że tylko Twoja postać powinna go przestrzegać. Więc ani @Red ani ja ktokolwiek inny nie musi.  I to Twoja wada oraz sens jej jest taki, że powinna Ci wadzić. ;) My nie powinniśmy, tym bardziej metagamingowo, dostosowywać swojej gry pod Twoją decyzję mechaniczną, żeby Ci było łatwiej lub by jej konsekwencje nigdy Cię nie dotknęły. Nie taka jest idea brania wad mechanicznych.

A w tym przypadku mówię że metagamingowo, bo sytuacja jest taka że nawet jeszcze w sesji wada Angel nie została nawet ujawniona, tj. nikomu Angel nie powiedziała że nie chce nikogo zabijać. Gdyby powiedziała i jakoś wpłynęła na postacie żeby na to przystały, to ok, można mieć potem pretensje jeśli potem ktoś by się wyłamał to by było niefajne, a póki co nic takiego się nie stało a każdy ma prawo grać postacią jak chce oraz zadawać pytania jakie chce. I ja chcę tę wolność do zadawania pytań, jakie mi przyjdą do głowy oraz jakie będą leżeć w charakterze mojej postaci.   

Gdybyśmy przed spotkaniem z panem Jonesem ustalili jakieś tematy które przy nim nie podnosimy a potem @Red by się wyłamała, to by było niefajne. Tymczasem, nic takiego nie miało miejsca więc znów podkreślę, uważam że te pretensje były bezpodstawne. W sumie mi się niefajnie zrobiło jak to przeczytałam, teraz jestem też skonsternowana bo boję się że za X postów ja też coś napiszę i się komuś nie spodoba, bo komuś wchodzę w kodeks honorowy przez co będą do mnie pretensje. Nie chciałabym by coś takiego się stało, bo czuję że ja nie powinnam naginać swojej postaci pod czyjeś wyobrażenia i mechaniczne założenia. No i w sumie też nie zamierzam. Tak z góry ostrzegam. ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja tylko powiedziałam, że nie dogada się z Maksem :D 

Czy ocenienie reakcji postaci jest uważane za atak na gracza? :o 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mogłaś ująć to innymi słowami. Ja osobiście nie życzę sobie żeby ktoś zaczynał ze mną dyskusję o działaniach mojej postaci z takiej stopy jak wyżej, sugestią na wyrost że ktoś tu się rządzi i że ktoś tu gra nie fair i rzuca kogoś na minę. To nie są miłe słowa jakie przyjacielsko współgracz do współgracza mówi. ;) I nie chcę żeby za X postów ktoś miał do mnie pretensje że zadałam jakieś pytanie, po prostu, co zasygnalizowałam powyżej. ;)   

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To ja może dla poprawy nastroju powiem tylko, że YouTube nas chyba szpieguje bo właśnie wyrzucił mi w sugestiach to:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wczoraj ten filmik oglądałam! Przypadeq? :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, Kira napisał:

Wczoraj ten filmik oglądałam! Przypadeq? :D 

No mówię, YT nas szpieguje :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Kira mądre słowa, przepraszam za kwas.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakby co, do ProfessorPain aka Chrisa planowałam odpowiedzieć Billie dopiero w następnej kolejce, więc jak ktoś na mnie czeka to niech nie czeka. ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja też czekam na następną kolejkę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Uff... Nie spodziewałem się że ukończenie wpisu zajmie mi aż tyle czasu, ale w końcu się udało :) Jakbym się w którymś rzucie pomylił w ilości kostek to dajcie znać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam już teorię spiskową w głowie, a moje pierwsze skojarzenie po przeczytaniu posta poniżej. :D 

npKR4qb.png

Postaram się jakoś w sobotę odpisać, możliwe że wcześniej będę na pewu MG męczyć. ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Intryga powoli się zagęszcza :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ode mnie odpis jutro, dzisiaj zatoki postanowiły mnie zabić i ciężko mi dwa zdania sklecić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja też walczę z przeziębieniem ale postaram się dzisiaj ruszyć temat. Z góry przepraszam za laga. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz