Shijoru

Skraj

1 post w tym temacie

 http://www.skraj.wxv.pl

9nkiOYY.png

Wieki temu na Skraju tego świata żywot wiodły jedne z najbardziej majestatycznych istot, o jakich kiedykolwiek ktokolwiek mógł śnić. Pełnokrwiste, skrzydlate gady sprawowały pieczę nad fundamentalnymi żywiołami, bez których życie nie byłoby tak zrównoważone. Smoki początkowo łączyły się w pary z przedstawicielami tej samej rasy. Ogień z ogniem, woda z wodą. Wszelkie starania by zachować czystą krew poszły jednak na marne, gdy rozeszła się wieść o wykluciu wynaturzenia, niemającego prawa bytu. Zrodzony z ziemi i wody smok natury został okrzyknięty mianem Zguby, która dopiero miała nadejść. (...) 

Y8M91wT.png

Skraj nie posiada ograniczonego do kilkunastu gatunków spisu. Każdy użytkownik może stworzyć własny gatunek, który powinien mieć związek z naturą. Przykładowe rasy: Smok Lodu, Smok Chmur, Smok Chaosu, Smok Ognisty, Smok Śmierci, Smok Kurzu. Pozwalamy również na wiązanie gatunków z barwami (np. Smok Biały, Smok Czarny, Smok Czerwony), a także z porami roku i emocjami (np smok nostalgii, histerii, melancholii). (...)

dTrw6EJ.png

Cechy (mocne strony i słabości) zastępują statystyki oraz rozszerzają kwestie, dotyczące indywidualnych umiejętności oraz niedoskonałości smoków. W ich skład wchodzą zarówno cechy fizyczne jak i psychiczne. 
Każda mocna strona posiada inny współczynnik dodatni (plus), a słabość współczynnik ujemny (minus), przy czym minusy są zauważalnie mniejsze od plusów. (...) 

IxFtb8C.png

Administrator decyduje o tym, jakie możliwe rasy mogą wykluć się z danego lęgu i w jakiej ilości. 
Pisklęta jednak nie wykluwają się równe pod względem genów i siły. Zawiłość smoczej krwi może pokrzyżować ewentualne plany rodziców, poprzez narodziny tzw. arcysmoków, podsmoków bądź wynaturzeń. (...)

llqH3sL.png

Nie istnieje dobrowolny wybór stada, tak samo jak i nie możesz wybrać rodziny, jaką los Ci przypisał. Zależnie od gatunku pod jakim ukaże się Twój smok, ciemny przypadek i geny przypiszą Cię do jednego z trzech ugrupowań na Skraju.
Edytowane przez Shijoru

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz