Egzio

[R]Black Clouds (Egzio)

11 postów w tym temacie

Sesja

RO4pqMc.png

pjCIMNU.png

REKRUTACJA DODATKOWA

Zarys fabularny:

Działalność superbohaterów została oficjalnie zakazana 14 czerwca, 2019 roku. Ustawę zatwierdził prezydent Carson Petterson, na dwa tygodnie przed pierwszą rocznicą swojej kadencji. 

Przez ostatnie dziesięć lat nastroje społeczne stawały się coraz bardziej napięte. Państwo do roku 2018 zezwalało superbohaterom na prowadzenie swojej krucjaty przeciwko przestępczości. Niszczenie mienia publicznego, mordowanie przestępców i działania które w normalnych warunkach traktowane byłyby jako jawne łamanie prawa, były publicznie akceptowane przez wcześniejszy rząd.  Szczególnie groźni zdawali się być herosi posiadający nadnaturalne moce. O przypadkowych rzeziach niewinnych cywili mówiono często, były one następstwem niekontrolowanego używania siły przez mało doświadczonych herosów, bądź takich dla których ludzkie życie nie miało żadnego znaczenia. Uderzało to tym bardziej w funkcjonariuszy policji, którzy za robienie tego, za co herosi zyskiwali chwałę, byli karani wydaleniem z pracy, a w skrajnych przypadkach więzieniem. Od nich zaczął się szereg protestów przeciwko superbohaterom, które poparł rząd za kadencji Pettersona. 

Bohaterowie którzy w oczach społeczeństwa byli wybawicielami, stopniowo przekształcali się w zagrożenie, które trzeba zwalczyć za wszelką cenę.

Zakaz nie zlikwidował bohaterstwa całkowicie, Carson Petterson zdecydował się przyjąć w szeregi wojska i służb miejskich chętnych herosów, którzy nie mieli nic przeciwko temu, aby ich działania były uregulowane przez rząd. 

Nie sprawiło to jednak że samotne wilki zaprzestały polowań. Nic bardziej mylnego, superbohaterowie nadal funkcjonowali, choć oficjalnie stali się przestępcami. Ich ofiarami zaczęli padać również funkcjonariusze prawa. Ludzie podzielili się na dwa obozy, na tych którzy chcieli aby ustawa została zlikwidowana, i na tych - którzy byli jej zwolennikami. Obie strony rozpoczęły serię protestów. Na ulicach Nowego Jorku zapanował chaos. Chaos który zdecydowały się wkrótce wykorzystać mroczne siły, od dawna czekające na odpowiednią okazję aby wykonać swój pierwszy ruch...

79349-www.wallpapersfan.com-1024x768.jpg   

WITAMY W NOWYM JORKU. MIEŚCIE

SAMOZWAŃCZYCH BOHATERÓW.

Znalezione obrazy dla zapytania superhero png

Hejoszka wszystkim! :) Szukam dodatkowych graczy do trwającej już sesji.Poniżej znajdziecie parę istotnych informacji:

FAQ

1.Ilu graczy potrzebuję - maksymalnie dwóch. 

2. Czas na odpisy -  raz na 3-4 dni. Gramy bez google doców, i innych podobnych narzędzi.

3. Jakimi supermocami możecie dysponować? - chcę dostać informację, jakiej mocy ma używać twój bohater. Wówczas poinformuję cię, co będzie ją ograniczać. 

4. Storytelling? - Tak. Mechanika pojawi się jako zbiór paru prymitywnych zasad, które będą narzędziem umożliwiającym mi uczciwe przeprowadzanie starć. Krótko mówiąc, coś na pograniczu storytellingu.

5.Deadline - rekrutacja otwarta przez czas nieograniczony. 

Wzór karty postaci:

<avatar>

Imię i nazwisko:

Moce:

Wygląd:

Superbohaterskie alter ego:

Charakter:

Rodzina/Przyjaciele:

Historia:

Edytowane przez Egzio

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O ile nie sądzę, że jestem na razie gotowy na startowanie do jakiś SH, o tyle odświeżę temat, ponieważ ktoś mógł nie zauważyć edycji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Już się zgłosiłem i w gruncie rzeczy nie wiem co zostało teraz edytowane poza informacją o mechanice. Nie muszę modyfikować w żaden sposób mojego zgłoszenia, prawda?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

4 godziny temu, Teapunk napisał:

Już się zgłosiłem i w gruncie rzeczy nie wiem co zostało teraz edytowane poza informacją o mechanice. Nie muszę modyfikować w żaden sposób mojego zgłoszenia, prawda?

Nie. Z nadesłanymi do tej pory kartami wszystko jest w najlepszym porządku.

Zlikwidowałem konieczność pisania postów długości kartki a4, i zmodyfikowałem wstawkę o mechanice ;) Skasowałem też kilka niepotrzebnych fragmentów, ale to już zmiany czysto estetyczne. 

Edytowane przez Egzio

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Zainteresowanie było niewielkie, więc przyjąłem wszystkich chętnych. Karty wysłali mi: 

@Gusto

@waydack

@Teapunk

Nadal liczę po cichu, że znajdą się kolejni gracze. W związku z czym rekrutację zostawiam otwartą. 

Czekam na wasze deklaracje propo tego czy wszyscy nadal są zainteresowani, i wystosuję prośbę o założenie działu dla sesji. To tyle. Udanej zabawy!

Edytowane przez Egzio

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja nadal jestem zainteresowany. Mam nadzieje że dołączy więcej osób.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Również jestem nadal zainteresowany.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Złożyłem wczoraj o 16:00 prośbę o założenie działu :D Jeszcze czekam, zaczniemy jutro, ewentualnie dzisiaj wieczorem. 

Edytowane przez Egzio

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 godziny temu, Holy Berry Father of Josep napisał:

Czy jest jeszcze szansa na zapisanie się?

Jak najbardziej ;) Rekrutacja cały czas jest otwarta. Zapraszam! :)

Edytowane przez Egzio

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz