Kira

Partnerzy biznesowi (Kira)

3 posty w tym temacie

 

 

Ev'ry spell and gesture
Tells you who's the best
You're playing with the big boys now!

 

 

Temat w którym wstawisz skończony opis postaci a potem ja będę dorzucać wpisy dotyczące NPCów. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

<Tu będę>

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

9MmYWZi.jpg?1

Lady Lallara Mediocros

Mecenaska


Czerwony Czranoksiężnik, Zulkir szkoły Odrzucenia, tymczasowo również Tharchion Eltabbar.


Od roku już pełni rolę opiekuna (sama nazywa się Mecenaską) "kontraktorów". Promuje zagraniczny handel magicznymi przedmiotami oraz czuwa nad procesem ich wytwarzania, w jej gestii leżą generalnie wszelkie regulacje dotyczące tego biznesu. Przejęła obowiązki po ulubienicy Szass Tama Dmitrze Flass, jej poprzedniczka tragicznie zmarła w czasie magicznego kryzysu w 1385 DR. 
Wysoka, szczupła kobieta, na pierwszy rzut oka młoda, atrakcyjna. Jednak ma coś takiego....nieprzyjemnego w oczach. Wydają się mętne i wypłowiałe, jakby większość życia z nich już uciekła. Upiorności dodają też tatuaże które jak cierniowe gałęzie wiją się wokół oczodołów, wyglądają raczej jak efekt jakiejś klątwy niż celową ozdobę twarzy. Chodzą plotki że swój młodzieńczy wygląd utrzymuje przy pomocy magicznych iluzji oraz eliksirów. Niektórzy szepczą też, że jest równie niebezpieczna i zła co piękna, więc nie można dać się zwieść jej słodkiemu uśmiechowi. 
Jak większość Czerwonych Czarodziejów wdziewa gustowne, długie szaty w odcieniach szkarłatu oraz złota. Lubi otaczać się tym co piękne, poza tym uwielbia biżuterię, nosi jej wiele, więc gdy wkracza do jakiegoś pomieszczenia echem ponoszą się pobrzękiwania jej bransolet, kolczyków oraz wisiorów.
Co do jej charakteru, wobec współpracowników oraz w czas rozmów biznesowych zachowuje się uroczo, czarująco można rzec. Choć ponoć potrafi zagrozić ci śmiercią uśmiechając się przy tym równie lekko jak wtedy gdy pyta, czy podoba ci się kolekcja jej obrazów. Mówi dużo, lubi barwne porównania, długie pogawędki. 

Żyje wystawnie, na bogato, niemal jak księżna. Jej wille rozsiane po całym Thay, a także posiada parę luksusowych apartamentów poza jego granicami. Pomimo, że jest potężna oraz zdolna, zdarza jej się zaniedbywać obowiązki, gdyż woli swe siły oraz uwagę zainwestować na rzecz hucznych zabaw czy dalekich podróży. 

 

Każdy z kontraktorów przybywający do Thay ma obowiązek być posłusznym jej słowu. Zazwyczaj to ona (lub ktoś z jej licznej świty) odpowiedzialny jest za organizację pracy oraz pobytu swych "podopiecznych" na terenie kraju.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz