Cypher

Bazar (Cypher)

8 postów w tym temacie

Napisano (edytowane)

Wstępne wieści z linii frontu, podtrzymuję chęć startu w tym tygodniu, ale moje gardło ma na ten temat swoje zdanie, więc możliwość obsuwy istnieje, jednakże bądźmy dobrej myśli :)

Edytowane przez Nyx
Nieprawidłowa nazwa tematu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chwilę mi zajęło zorientowanie się który czat, to jest MG vs BG ale jakoś dałem radę. :D Dałeś wyjątkowo mylący tytuł.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej... No i ja po nieobecności się zebrałem i wrzuciłem od razu postać. No i witam współgraczy i MG. Lećmy dalej, bo te postacie trzeba jeszcze chyba dokończyć. :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo chciałbym wszystkich przeprosić, ale niestety nie dam rady prowadzić niczego w najbliższym czasie, w poniedziałek koło północy dostałem telefon że moja mama została zabrana do szpitala z podejrzeniem udaru, pobiłem swój osobisty rekord na trasie Słupsk-Poznań przez to i niestety na razie wygląda to tak że przez kilka najbliższych tygodni raczej nie będę miał czasu na nic. Jeszcze raz przepraszam zwłaszcza graczy którzy poświęcili czas na stworzenie postaci, wygląda na to że nad moją grą na tym forum krąży jakieś fatum.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trzymaj się @Cypher i oby wszystko się poukładało. Najważniejsze zdrowie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też w takiej sytuacji bym nie był w stanie zajmować się sesją. Zdrowia dla Twojej mamy Cypher.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Cypher nie musisz przepraszać. Jak to się mówi w życiu są rzeczy ważne i ważniejsze. Zajmij się tym co trzeba i nie przejmuj nami. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz