Egzio

Rada Cienia (Egzio)

43 postów w tym temacie

@Egzio przykro mi ale mój odpis dopiero około 1 w nocy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 godzin temu, Gusto napisał:

@Egzio przykro mi ale mój odpis dopiero około 1 w nocy.

Nie ma sprawy  ;) Godzina w tę czy we w tę różnicy nie robi. 

Edytowane przez Egzio

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pościk już jest, deadline do 11.04 północy

Edytowane przez Egzio

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@waydack, @Teapunk dziękuję za wspólne granie, niestety straciłem cały zapał do tej sesji.

@Egzio twój ostatni post był 8 dni temu, ja czuje się totalnie olany przez MG, szczególnie że odpisujesz bez problemu w swojej drugiej sesji. Kończę grać moja postacią.

Życzę wam miłej sesji jeżeli jeszcze będziecie w nią grać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiesz, Gusto. Druga sesja nie ma żadnego przełożenia na pierwszą ani odwrotnie. Odpisuje tam częściej, ale tam bardzo szybko dostaję komplet świetnie napisanych postów. I najważniejsze, przede wszystkim mam jakąś informacje zwrotną od samych graczy. 

Tutaj sam widzisz, mija 8 dzień, a ja dalej nie mam kompletu. W komentarzach też nie udziela się nikt. Wystarczyło zapytać, na co jeszcze czekam. Ale widocznie nikogo to jakoś specjalnie nie obeszło. 

Zero integracji na linii gracze-gracze, gracze-mg. Na palcach jednej dłoni można wyliczyć ile razy w sprawie tej sesji napisaliście. A wystarczyło tylko zapytać.

Moje zaangażowanie jest równomierne z zaangażowaniem graczy. Bo wiecie, krótki post raz na kilka dni, (z wyjątkiem waydacka) a potem cisza jak makiem zasiał, też mnie jako MG nie satysfakcjonuje. 

Edytowane przez Egzio

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zawsze wychodzę z założenia, że sesja to nie szachy, żeby każdy miał czekać na swoją kolej. Wyraźnie zaznaczyłem, że moja postać głównie przysłuchuje się reszcie, zajmując się czymś innym i rzucając tylko pojedyncze pytania od czasu do czasu. W związku z tym również czekałem na reakcję na posty reszty graczy.

Wydaje mi się, że problem w tym przypadku to trochę inne oczekiwania co do samej sesji.

Tak czy inaczej, jestem nadal chętny na kontynuowanie sesji jeśli reszta jest za.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też jestem za. Wieczorem jak będę w domu to skrobnę więcej. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja jestem oczywiście za kontynuowaniem sesji. Doszliśmy już do etapu, gdy nasi bohaterowie się spotkali więc nawet nie musimy czekać na MG, żeby napisać jakiś fajny dialog, wejść w interakcję. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Post już jest, możecie wdać się w tym czasie w dialog, zadawać pytania, ja będę regularnie odpisywał. Kolejny duży post ode mnie pojawi się: 

22.04.2018 - czyli kolejny deadline. 

Nie wiem @Gusto czy zostaniesz z nami czy nie, natomiast chciałbym żebyś jeszcze dał temu szansę. ;) Będę próbował tę sesję organizacyjnie stopniowo sprowadzać do parteru, bo faktycznie lekki bajzel się zrobił. 

Edytowane przez Egzio

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Egzio przepraszam że wspomniałem o twojej drugiej sesji. To co napisałem wcześniej było takim krzykiem rozpaczy, mający na celu przerwanie błędnego koła czekania na siebie i właśnie braku komunikacji między nami wszystkimi. Niestety wybrałem nie najlepszą formę. Jak najbardziej dam szansę tej przygodzie bo myślę że możemy opowiedzieć całkiem fajną historię. 

Ze swojej strony postaram się pisać bardziej rozbudowane posty, chociaż to może mi nie wyjść za każdym razem. Wydaje mi się że nawet krótkie posty są lepsze niż brak jakiegokolwiek. PBF jest jeszcze w miarę nową formą RPG dla mnie i czasem przeniesienie tego co wymyśliłem do posta nastarcza mi dość dużych trudności. 

Jeżeli nie będzie to dla was problemem to komunikujcie mi że chcielibyście przeczytać coś dłuższego, ja się tak łatwo nie obrażam i będę się starał pracować nad swoimi postami i ich treścią.

Edit:

Odpisałem, mam nadzieję że jest lepiej.

Jeżeli muzyka w spojlerze nie pasuje to ją usunę.

A propo kobiety z tatuażem to znalazłem coś takiego

Spoiler

9F9ggPb.jpg

Edytowane przez Gusto

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Gusto jest świetnie! :) Generalnie cieszę się że zostałeś, i może dobrze że napisałeś to wyżej, bo zadziałało jak duży kopniak motywacyjny. 

Myślę że uda nam się pociągnąć tę przygodę, planuję też w przyszłości napisanie rekrutacji na nowo od podstaw, żeby przyciągnąć tutaj świeżą krew. Ale na razie myślę że we trójkę damy radę.

Także luzik, ani mi się myśli teraz rezygnować :)

Edytowane przez Egzio

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Egzio jak bardzo świat, w którym gramy, różni się od naszego. Nie biorę pod uwagę supermocy bo to jest oczywiste. Szczególnie pod względem nauki i technologii?? Bo jak rozumiem politycznie to jest właściwie coś innego. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
37 minut temu, Gusto napisał:

@Egzio jak bardzo świat, w którym gramy, różni się od naszego. Nie biorę pod uwagę supermocy bo to jest oczywiste. Szczególnie pod względem nauki i technologii?? Bo jak rozumiem politycznie to jest właściwie coś innego. 

Od strony nauki i technologii to praktycznie taki sam świat. Poza tym, że o ludziach z mocami słyszało się jeszcze na długo przed ich ujawnieniem się. Dla świata to, że ktoś ma supermoce zdaje się być totalnie naturalne. Dlatego np. Thomas nie drążył tego tematu bardziej. 

Politycznie tak. Polityka odgrywa, i pewnie czym dalej w las, w tym większą będzie odgrywać rolę. W końcu u władzy siedzą teraz ludzie przeciwstawiający się superbohaterom. Dla wielu ludzi to prawie jak rasizm. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Super, szybka tura ;) Ode mnie odpisik będzie jutro.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@waydack - wydaje mi się, że twoja postać została już częściowo wtajemniczona w wątek z siostrami:

Spoiler

O 9.04.2018 o 08:16, Teapunk napisał:

- I siostry, już raz coś o nich mówiłaś. Co z nimi? - dodał po chwili - A, i właśnie, o co chodzi z tym, że Bogdan poświęcił swoją cielesną powłokę? - w jego oczach pojawił się błysk zrozumienia i, poniekąd, ekscytacji - Czy to znaczy.... że będziemy pracować dla ducha?

[...]

Nie żyją. - wtrącił się Connor - Były superbohaterkami. Stanowiły małą, trzyosobową drużynę, Lily, Jade i Sara. Obie jej siostry zginęły w trakcie ich nocnych schadzek. Na oczach Sary. 

- Teraz nie jestem już taka pewna, czy zginęły... - dodała Sara.

A potem spotkała je ponownie. Wróciły z Limbo, świata między życiem a śmiercią. Obie próbowały zabić Sarę. Sądzimy że to nie jest przypadek, ale nie wiemy jaki to ma związek z pojawieniem się pożeraczy dusz

Edytowane przez Egzio

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mój odpisik będzie dzisiaj, posunę trochę akcję do przodu, więc będzie trochę dłuższy, wrzucę pewnie wieczorem. 

Edytowane przez Egzio

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz