Cypher

Kartoteka Wolnej Ligii (Cypher)

4 posty w tym temacie

Napisano (edytowane)

Według poniższego schematu [na razie niech każdy uzupełni co ma, co doczytał itd zobaczymy na czym stoimy i dalej będę pomagał]:

 

Spoiler

Imię "Pseudonim" Nazwisko:

 

Klasa:

 

Pochodzenie i status społeczny:

 

Urodzony pod Ikoną:

 

Reputacja:

 

Atrybuty:

-Strength -

-Agility -

-Wits -

-Empathy -

 

Skille:

 

Talent:

 

Historia:

 

Wyposażenie:

 

Edytowane przez Nyx
Nieprawidłowa nazwa tematu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

latest?cb=20170708164229

Imię "Pseudonim" Nazwisko: Jagermaister

 

Klasa: strzelec

 

Pochodzenie i status społeczny: pochodzenie nieznane, status społeczny to plebs

 

Urodzony pod Ikoną:

 

Reputacja:

 

Atrybuty:

-Strength - 5

-Agility - 4

-Wits - 3

-Empathy - 3

 

Skille: 3 Range Combat, 3 Meele Combat, 1 Observation, 1 Dexternity

 

Talent:

 

Historia:

Nie wie kim są jego rodzice, nie wie jak się nazywa, ot był jedną z wielu sierot porzuconych na Coriolisie gdzie musiał walczyć o przetrwanie i trzeba przyznać szło mu całkiem nieźle. Spora zapewne w tym zasługa, tego że zawsze był silny i nawet gdy plan zdobycia czegoś do jedzenia zawiódł to zawsze udawało mu się czy to przy pomocy pięści czy kopniaków oswobodzić z łap handlarza i zniknąć w jakimś zaułku. Wszystko szło całkiem nieźle, żył  z dnia na dzień, nie snując zbytnio planów na przyszłość. Wszystko zmieniło się pewnego feralnego dnia gdy w ramach prowadzonych przez Zakon Pariasa akcji "pomocy ubogim i potrzebującym" trafił do przytułku zakonu, a właściwie został tam zawleczony siłą. Na miejscu został przebadany, wtedy też dowiedział się że ma około 14 lat, odwszawiony, odziany w nowe ubranie, nakarmiony i przykładnie obity za krnąbrność. Tak oto rozpoczął się pierwszy dzień jego nowego życia. Życia którego zbytnio nie chciał, ale wszelki próby ucieczki niestety kończyły się fiaskiem, w końcu Jagermaister, jak przezwali go "opiekunowie" nie tyle zrezygnował z prób walki o wolność, co zmienił plan i postanowił poczekać na dogodny moment, ale ten uparcie nie nadchodził. Los wręcz postanowił utrudnić chłopakowi powrót do dawnego życia, mianowicie po kilku miesiącach pobytu w przytułku wraz z grupą innych chłopaków został zabrany do systemu Zalos, kolebki Zakonu, tam wręczono mu broń i stwierdzono, że za wszelkie łaski których dostąpił od Martyrów dostąpi zaszczytu służenia w ich piechocie ku chwale Zakonu. Teraz o ucieczce nie było praktycznie mowy, nieposłuszeństwo oznaczało śmierć, toteż Jagermaister zamknął się w sobie z uporem maniaka trenując i wyczekując odpowiedniej chwil by teraz już zdezerterować, a ta nadarzyła się gdy wybuchła wojna domowa w systemie Zalos.

Dowódca wydał prosty rozkaz, spacyfikować wioskę, podobno wspierała sektę jakiegoś proroka, tylko że po wkroczeniu wraz oddziałem Jagermaister nie odkrył żadnych śladów bluźnierstw, a tylko garstkę zastraszonych ludzi i potem samo jakoś tak się potoczyło, sprzeciwił się rozkazowi, uderzył dowódcę i teraz miał być rozstrzelany za zdradę, ale wtedy los chyba się zmitygował. Wioska jednak wspierała rebeliantów, bo oto na chwilę przed wykonaniem wyroku spadło na nich kontrnatarcie rebeliantów, które co prawda Jagermaister przypłacił kilkoma ranami, ale przeżył i co dziwne pozostawiono go nieprzytomnego ale przy życiu i pod opieką ludzi w wiosce. Widocznie ludzki odruch ocalił mu skórę i dał szansę na wolność, bo skoro oddział zmasakrowano to co stało na przeszkodzie, gdy armia uzna go za martwego na rozpoczęcie innego życia. Życia najemnika, który sam decyduje o tym jaką robotę przyjmuje i czyje rozkazy wykonuje.

 

Wyposażenie:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Spoiler

3e176c52813aac48a4ad8e3b4b612c2a--fantasy-rpg-character-portraits.jpg

 

Imię "Pseudonim" Nazwisko: Raheem Hakim


Klasa: Inżynier [Scientist(Technician)]

 

Pochodzenie i status społeczny: Kua, klasa średnia

 

Urodzony pod Ikoną:

 

Reputacja:

 

Atrybuty:

- Strength -

- Agility -

- Wits -

- Empathy -

 

Skille:


Talent:

 

Historia: Za młodu był awanturnikiem służącym jako inżynier na statku kosmicznym. Skończył jednak z takim życiem gdy zarobił sporą ilość pieniędzy. Założył szczęśliwą rodzinę i dorabiał jako zwykły mechanik. Sielanka nie trwała jednak wiecznie, jego małżonka i dzieci zachorowały bowiem na nieuleczalną chorobę. Po paru latach w szpitalach zmarli wszyscy oprócz najmłodszej córeczki Arij. Kiedy nadzieja prawie umarła odkryto eksperymentalną metodę leczenie owej zarazy. Koszt samego utrzymywania przy życiu chorego był jednak gigantyczny. Raheem zdecydował się powrócić do dawnego zawodu, by zarabiać na leczenie córeczki. Tak lata już od dłuższego czasu, każdy zarobiony grosz przeznacza na Arij, a każdą wolną chwilę spędza przy jej szpitalnym łóżeczku (dziewczynka jest przytomna, ale nie przeżyje dnia bez aparatury medycznej). [W BUDOWIE]

 

Wyposażenie:

Edytowane przez Gatzky

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

vHgruBv.jpg?1vHgruBv.jpg?1

 

Imię "Pseudonim" Nazwisko: Zaahir Rahmani

 

Klasa: Soldier - Leggionaire

 

Pochodzenie i status społeczny: Bliżej nieokreślona stacja kosmiczna - mieszczanin

 

Urodzony pod Ikoną: Lady of tears

 

Reputacja: Badass

 

Atrybuty:

-Strength - 4

-Agility - 5

-Wits - 3

-Empathy - 2

 

Skille: 

-Dexterity [Agi] - 1

-Force [Str] - 2

-Infiltration [Agi]

-Manipulation [Emp]

-Melee Combat [Str] - 2

-Observation [Wits] 

-Ranged Combat [Agi] - 3

-Survival [Wits] - 1

 

 

-Technology [Wits] 1 (to w przypadku braku w drużynie mogę zamienić na Medicurgy i robić za medyka polowego)

 

Talent: Combat Veteran

 

Historia: Zaahir to 59-letni weteran. Walczył w legionie od młodych lat. Sam urodził się na stacji kosmicznej i większość swojego życia spędził na różnego rodzaju statkach, które są dla niego drugim domem. Może i szorstkim brutalem, ale dba o swoją załogę i stara się, aby nic im się nie stało. Z tego co wiadomo to ma syna, który też służy w Legionie. Kto był u niego w kwaterze widział też zdjęcie uśmiechniętej młodej żony, które wygląda jakby zostało zrobione dawno temu. O niej z kolei nic nie mówi.

 

Wyposażenie: Mercurium sword, Accelerator pistol with sensor scope, cybernetic muscles (CYB), Targeting scope, Medkit

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz