Obca

PYRKON 2018

23 postów w tym temacie

Ja! Ja będę! I też się jaram ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I ja. Tak bilety jak i nocleg już ogarnięte od jakiegoś czasu. :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja tyż. :D Choć jeszcze trzeba bilety ogarnąć.

Jak ktoś z Warszawy i okolic będzie potrzebował podwózki, to dawajcie znać. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Ja czekam na program i na ewentualnych ludzi że strefy co jadą. Zanim sobie i bilet i nocleg zacznę ogarniać.

Czyli czekam na ostatnią chwilę. XP

EDIT: No ja widzę po cenach, że  pewnie pojadę pociągiem w sobotę o 6.00 i wyjdę w sobotę o 19.30. Żeby właśnie nie szukać noclegu.

Edytowane przez Obca

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja jestem podpięty pod dżedajów, więc też już wszystko ogarnięte i będę. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Idę, w tym roku nie organizuję ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

z pewnością się pojawię (sobota 100%, ale pewnie też piątek i może niedziela).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Program Pyrkonu już jest!

Edytowane przez Jedi Master

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No tak bo jak planowałam wracać pociągiem o 19.01 to na która dali mastertona rozdajacego autografy? 

NA 19.00-NASTĄ!!!

Czuje się oszukana przez wszechświat @Jedi Master @Kira @Bazilco robisz w sobotę o 19.00 na Pyrkonie???

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Obca Ja na 19.30 najpewniej będę na Gaslight Cthulhu. 

Ogólnie wygląda na to, że sobota pewnie będzie najbardziej upakowana, więc ewentualne spotkanie w Strefowym gronie chyba najlepiej planować na inny dzień. Chociaż w tej chwili ja ze swojej strony nie mówię nic konkretnego, muszę przejrzeć wszystko, wybrać poszczególne punkty i zaplanować też spotkania ze znajomymi z Poznania. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, Bazil napisał:

więc ewentualne spotkanie w Strefowym gronie chyba najlepiej planować na inny dzień.

Ja chciałabym tylko powiedzieć, że ja zawsze jestem na Pyrkonie tylko w soboty, nie wiem jeszcze nic konkretnego poza tym, ale i tak nie róbcie mi tego! Że tak wyskoczę jak filip z konopi w dodatku z egoistyczną prośbą :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, Bazil napisał:

@Obca Ja na 19.30 najpewniej będę na Gaslight Cthulhu.

.... Te pudła gwarancyjne z mojej piwnicy zgadzają się ze mną ze będziesz miał 20 minut przez Gaslight Cthulhu i 30 minut po tym żeby mi i Pudłom Gwarancyjnym z Piwnicy Zrobić. . Przyjemność.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
25 minut temu, Obca napisał:

.... Te pudła gwarancyjne z mojej piwnicy zgadzają się ze mną ze będziesz miał 20 minut przez Gaslight Cthulhu i 30 minut po tym żeby mi i Pudłom Gwarancyjnym z Piwnicy Zrobić. . Przyjemność.

Znając odległość między pawilonami i kolejki na Pyrkonie to nie sądzę bym dał radę. :P 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Uuuugrhhhh dobra wezmę ten pociąg o 1:45 to znaczy że między 20 a 1:15 mam czas na  strefo spotkanie plotkowe.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja wstępnie w sobotę po 20.30 jestem wolny. Wcześniej nie da rady. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak ktoś kupował bilety z przedsprzedaży i będzie rezerwował sobie miejsca żetonami to polecam zainteresować się koncertem Percivala. Byłam na Wild Hunt live kiedy grali w Warszawie, cudny spektakl, klimat był, teraz zastanawiam się czy nie iść drugi raz. 

https://pyrkon.pl/muzyka-z-wiedzmina-zabrzmi-w-poznaniu-percival-na-pyrkonie/ 

Niestety nie mogę znaleźć o której godzinie będą grali. Sobotę też mam zawaloną atrakcjami ale jak się godzina Strefowego spotkania wyklaruje to postaram się pojawić. ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Percival gra o 22.00 w sobotę, mało tego czasu na spotkanie będzie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że ja również będę! Acz, jak zwykle, wyłącznie w sobotę, toteż spotkanie o 20 byłoby ideolo <3 Znaczy, ja w ogóle preferencji godzinowych nie mam, bo chodzę na Pyrkon czysto towarzysko, a nie dla perelek :D Choć NRGeeka bym złapała!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, Marass napisał:

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że ja również będę! Acz, jak zwykle, wyłącznie w sobotę, toteż spotkanie o 20 byłoby ideolo <3 Znaczy, ja w ogóle preferencji godzinowych nie mam, bo chodzę na Pyrkon czysto towarzysko, a nie dla perelek :D Choć NRGeeka bym złapała!

Znaczy mamy zdobyć dla Ciebie autograf pana Masterona i Ci podarować jako prezent,?

Ja to totalnie zrobię bo jestem bardzo łatwą osobą do manipulowania i pomieszczenia.

X-*

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

<3 <3 

Ale nie no, wystarczy mi oglądanie autografów które dostaniecie dla siebie :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
13 godzin temu, Marass napisał:

<3 <3 

Ale nie no, wystarczy mi oglądanie autografów które dostaniecie dla siebie :D

Jesteś pewna ? 1 autograf tu czy tam nie robi różnicy.

W ramach organizowanego przez Empik festiwalu Apostrof Graham odwiedzi Gdańsk (16 maja) oraz Szczecin (17 maja).

Chwilę potem Graham będzie gościem odbywającego się w dniach 18-20 maja Festiwalu Pyrkon w Poznaniu, gdzie odbędzie się premiera jego najnowszego horroru zatytułowanego WIRUS.

20 maja autor weźmie udział w Warszawskich Targach Książki, gdzie będzie podpisywał swoje powieści na stanowisku Wydawnictwa Albatros od godziny 13.00 oraz na stanowisku Wydawnictwa Rebis od godziny 14.30. 

... Well I feel stupid :-P

Edytowane przez Obca

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.