Obca

PYRKON 2018

43 postów w tym temacie

Dobra, słuchajcie, nadchodzi czas Pyrkonu, więc może coś konkretnie ustalmy. Spotykamy się w sobotę okolicach 20 (wiadomo, że nikogo nie zjemy jak przyjdzie później czy coś :D ) tam gdzie jedzą. W zeszłym roku całkiem dobrze działała strategia "stoję i macham do pozostałych gdzie jesteśmy", więc w tym roku też się do tego mogę zgłosić. Numeru przez rok nie zmieniłam, jak ktoś nie ma, bo zgubił/nigdy nie miał, a będzie na Pyrkonie i chce - niech pisze na PW czy na fejsie czy jakkolwiek niepublicznie ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z uwagi na mój pociąg to opisuje nad pójściem do okolicznego baru np Dubliner, fort Colombo, czeski pub Szwejk, rozlewni czy źródła.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
24 minut temu, Obca napisał:

Z uwagi na mój pociąg to opisuje nad pójściem do okolicznego baru np Dubliner, fort Colombo, czeski pub Szwejk, rozlewni czy źródła.

Raczej zostaniemy w Pyrkonowej strefie jedzeniowej biorąc pod uwagę, że wiele osób może mieć zaraz przed lub zaraz po jakieś punkty programowe. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 minuty temu, Jedi Master napisał:

Raczej zostaniemy w Pyrkonowej strefie jedzeniowej biorąc pod uwagę, że wiele osób może mieć zaraz przed lub zaraz po jakieś punkty programowe. 

Ano. Też uważam, że najwygodniej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
24 minut temu, Jedi Master napisał:

Second it. A jeśli chodzi o pociąg, to dworzec jest raptem po drugiej stronie ulicy od Pyrkonu. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiem ale po 20 to już nie będę miała po co tam siedzieć więc jasne podejdę do was pogadać ale potem wybywam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale, Obca, w sumie z Targów będziesz miała dużo bliżej na dworzec (jeżeli odjeżdżasz z głównego) niż ze Szwejka i Dublinera. W sumie też bliżej niż z Fortu, bo, jeśli wyjdziesz główną bramą z Targów to przechodzisz przez ulicę i jesteś na dworcu :) Z Fortu trzeba przejść przez przejście podziemne i obejść Avenidę. W zasadzie, jak tak kminię, to nie ma w okolicach bliższego miejsca niż alkostrefa pyrkonowa, który nie byłby dworcową żulernią :) 

W każdym razie, ja będę o ósmej! :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
17 minut temu, Marass napisał:

Ale, Obca, w sumie z Targów będziesz miała dużo bliżej na dworzec (jeżeli odjeżdżasz z głównego) niż ze Szwejka i Dublinera. W sumie też bliżej niż z Fortu, bo, jeśli wyjdziesz główną bramą z Targów to przechodzisz przez ulicę i jesteś na dworcu :) Z Fortu trzeba przejść przez przejście podziemne i obejść Avenidę. W zasadzie, jak tak kminię, to nie ma w okolicach bliższego miejsca niż alkostrefa pyrkonowa, który nie byłby dworcową żulernią :) 

W każdym razie, ja będę o ósmej! :) 

Owszem ale ja was trzymać do siedzenia ze mną do 1 w nocy nie zamierzam. Więc równie dobrze mogę sobie zrobić spacer po okolicy i wstąpić na dobre piwo jak się rozstaniemy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może spróbowałbym poznać innych... ale coś więcej niż "stoję i macham do pozostałych gdzie jesteśmy" można się spodziewać? Np wejście/pawilon?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
6 minut temu, NiBl napisał:

Może spróbowałbym poznać innych... ale coś więcej niż "stoję i macham do pozostałych gdzie jesteśmy" można się spodziewać? Np wejście/pawilon?

Na pewno jedzeniowy open space, ale to niewiele Ci pomoże bo... on jest po prostu duży. I na pewno będzie zatłoczony. Może pomóc kontakt do Nyx, ewentualnie wypatrywanie ludzi w koszulkach Strefowych, jeśli będą mieli (ja w sobotę pewnie będę miał). Jak będzie Marass, to wypatruj bardzo głośnej czerwonej czupryny. :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O tak, potwierdzam :D W razie potrzeby mogę nawet stanąć na krześle, rok temu to przerabiałam :D

Anyway, gdyby jakimś cudem było więcej mi podobnych, co oczywiście jest skandalicznym założeniem no ale, to najlepiej dzwonić/pisać do Nyx <3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No cóż... szukałem... wyglądałem... nie widziałem... Po godzinie się zmyłem...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dlaczego nie kontaktowałeś się z Nyx? :< 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, Deckard napisał:

Dlaczego nie kontaktowałeś się z Nyx? :< 

Właśnie! Jestem łączniczką pierwszej klasy, wszyscy się zawsze znajdują! 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Generalnie tak ciężko mi tak brać czyiś telefon (nawet jak raidleader z mojego mmo podrzucił mi telefon to nigdzie go nie zapisałem).

Sądziłem, że spotkanie będzie w dobrze widocznym miejscu... (Jak główne schody przy strefie z żarłem)...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 minuty temu, NiBl napisał:

w dobrze widocznym miejscu... (Jak główne schody przy strefie z żarłem)...

Śmiechłam, dobrze że JM-a spotkałam w kolejce po autografy bo bym nawet nie wiedziała które to były te główne schody, ani gdzie była strefa gastro, ani jak wyglądają inni ludzie ze strefy których w życiu nie widziałam. :-))

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W sumie znaleźć miejsce wśród setek ludzi w gastrostrefie to był i tak cud, więc nie celowaliśmy w specjalnie charakterystyczne miejsce, bo celowaliśmy w miejsce jakiekolwiek mogące pomieścić większą liczbę osob ;) Plus w tak barwnym tłumie odnaleźć kogoś bez dokładnych wytycznych graniczy z cudem nawet jeśli się wie kogo dokładnie się szuka :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 minuty temu, Obca napisał:

Śmiechłam, dobrze że JM-a spotkałam w kolejce po autografy bo bym nawet nie wiedziała które to były te główne schody, ani gdzie była strefa gastro, ani jak wyglądają inni ludzie ze strefy których w życiu nie widziałam. :-))

Ja zgubiłam @Marass w toalecie! :D bo myślałam że już wyszła i ruszyłam śladem jakiejś Meridy Walecznej :D

Więc @NiBl no to tak nie działa ;) mogłeś od biedy nawet na pw pisać że "ej gdzie jesteście?!" 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz