Egzio

Narada przy ciepłym kominku (Egzio)

406 postów w tym temacie

Już miałem wrzucać coś odpowiedniego ale nie mogę. Mam podobno jakąś moralność... XD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Teraz, Dhagar napisał:

Już miałem wrzucać coś odpowiedniego ale nie mogę. Mam podobno jakąś moralność... XD

Tss.. a ja tak liczyłam że dasz się sprowokować jak berserk.no nic czekamy na @Red i możemy przejść do oględzin chociaż przydałby się jakaś instrukcja zachowań npc-ki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Obca sama się prosiłaś, ale żeby nie było jakichś niezgodnych z regulaminem...

Top-10-Sexiest-WWE-Divas-cover.jpg

Inne na PW, wszak nie można gorszyć młodszych :P

Edytowane przez Dhagar

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 minuty temu, Dhagar napisał:

@Obca sama się prosiłaś, ale żeby nie było jakichś niezgodnych z regulaminem... XD

Spoiler

Top-10-Sexiest-WWE-Divas-cover.jpg

Schowaj w spoiler to będzie ok, kurde nawet z kolorystyką trafiłeś.

Szacun

Edytowane przez Obca

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Obca, aż tak bardzo lubisz prowokować moją mroczną, old perv stronę ? :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Teraz, Dhagar napisał:

Obca, aż tak bardzo lubisz prowokować moją mroczną, old perv stronę ? :P

Ha! Ty nie zdajesz sobie sprawy z kim masz do czynienia! Ale żebyś się przekonał Red musi nas wywindować u siebie w przygodzie na drugi poziom instytutu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ha! Ty nie zdajesz sobie sprawy z kim masz do czynienia! Ale żebyś się przekonał Red musi nas wywindować u siebie w przygodzie na drugi poziom instytutu.

Ty chyba zdajesz się niedoceniać mnie moja droga. Ale wedle życzenia masz coś na zachętę w tym twoim "podpuszczaniu" mnie.

Spoiler

34a649169cfee06a8e279aadd8146c94.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, Dhagar napisał:

Ty chyba zdajesz się niedoceniać mnie moja droga. Ale wedle życzenia masz coś na zachętę w tym twoim "podpuszczaniu" mnie.

Pokaż ukrytą zawartość

34a649169cfee06a8e279aadd8146c94.jpg

I na końcu i tak wyjdzie żeś pozer co dużo gada ale mało robi :kekeke:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak ja uwielbiam takie wyzwania. Gdy taka osoba podpuszcza... ale sama nic ze swojej strony nie robi, nie pokazuje. A gdy osoba podpuszczana naprawdę podnosi rękawicę i podnosi stawkę, wtedy ta co podpuszcza nagle... się wycofuje, gdy zorientuje się że nie sprosta własnemu wyzwaniu XD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 minuty temu, Dhagar napisał:

Jak ja uwielbiam takie wyzwania. Gdy taka osoba podpuszcza... ale sama nic ze swojej strony nie robi, nie pokazuje. A gdy osoba podpuszczana naprawdę podnosi rękawicę i podnosi stawkę, wtedy ta co podpuszcza nagle... się wycofuje, gdy zorientuje się że nie sprosta własnemu wyzwaniu XD

Ja po prostu mam już dwa ostrzeżenia za łamanie regulaminu :-P wiec nie będę ci negliżu wrzucać.

Co do podnoszenia rękawicy, nie odbieraj pasywności mojej postaci jako wycofanie z wyzwania, nie każdy rzuca się do łóżka wszystkiemu co się rusza.

Edytowane przez Obca

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Spoiler

Ja po prostu mam już dwa ostrzeżenia za łamanie regulaminu :-P wiec nie będę ci negliżu wrzucać.

Co do podnoszenia rękawicy, nie odbieraj pasywności mojej postaci jako wycofanie z wyzwania, nie każdy rzuca się do łóżka wszystkiemu co się rusza.

Odnośnie pierwszego - wszak nikt cię do tego nie namawia. O pw uczciwie wspomniałem :)

Co do drugiego - jakoś nie zauważyłem by Frigga też wrzucała się każdemu do łóżka i nie licząc ciebie raz to jakoś z innymi nie baraszkowała... a co do pasywności postaci - zależy od chwili, czasu, okoliczności, ochoty....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Planowałem, to trochę inaczej rozwiązać i wciąż się zastanawiam jaka reakcja sierżanta byłaby najodpowiedniejsza.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
6 minut temu, Shartan napisał:

Planowałem, to trochę inaczej rozwiązać i wciąż się zastanawiam jaka reakcja sierżanta byłaby najodpowiedniejsza.

Oburzenie? Niedowierzanie? Reprymenda?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
7 minut temu, Shartan napisał:

Nie wiem czy mi jako MG wypada sugerować... :D Milczę. Zarzucę tylko niepozornie, zupełnie przypadkiem, wcale nie sugerującym jedynej słusznej opcji, obrazkiem z jakiejś chińskiej bajki

ef6.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wyświetla się

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Egzio, co za sugestie. Sierżant nie chce tracić żołnierzy. Jeśli miałby już kogoś zabić, to nie byłby to nikt z oddziału.

Oburzenie nie. W końcu zasłużyli. Nad pozostałą dwójką się zastanawiam.

Mi się wyświetla.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
7 minut temu, Obca napisał:

Nie wyświetla się

To może inaczej. Dokończ  zdanie ,,Metallica skończyła się na ........" To wcale nie jest żadna broń boże sugestia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Egzio, całkiem fajną przygodę wybrałeś, wątek z bandytami był dla mnie najciekawszy oprócz zdobycia Stanicy. W jednej chwili człowiek myślał: bandyci - zło, później - trochę zło, później - nie całkiem źli, później - dobra, można ich w sumie puścić, doszło do nieporozumienia, a na końcu - wredne skurczybyki, niech wiszą

podobało mi się to ;) jak następny rozdział jest lepszy, to już jestem ciekaw jak się to potoczy

Edytowane przez Kertiop

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Kertiop wielkie dzięki! Miód na serce <3 Akurat wątek z dezerterami, Hendrikiem i całą tą fabularną otoczką napisałem sam :D W przygodzie była tylko dwu zdaniowa bitka ze zwykłymi bandytami. 

Edytowane przez Egzio

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
31 minut temu, Kertiop napisał:

@Egzio, całkiem fajną przygodę wybrałeś, wątek z bandytami był dla mnie najciekawszy oprócz zdobycia Stanicy. W jednej chwili człowiek myślał: bandyci - zło, później - trochę zło, później - nie całkiem źli, później - dobra, można ich w sumie puścić, doszło do nieporozumienia, a na końcu - wredne skurczybyki, niech wiszą

Też uważam, że wątek z bandytami jest najciekawszy w tej przygodzie. I to jeszcze nie koniec sesji.

A jakie uczucia wobec wieśniaków?

Edytowane przez Shartan

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najpierw biedni, później podejrzani. Zobaczymy jak się potoczy fabuła z dziewczyną "chaosu"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Burn The witch !

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Apropo dziewczyny, wieśniacy którzy po bitce wyjdą na zewnątrz powiedzą wam tylko, że ,,jej dziecko miało łeb jak kundel". Z ich spójnej relacji można od razu wywnioskować, że było zmutowane.

Edytowane przez Egzio

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zaczęłam 'zimowym docu' scenkę z obdukcją tam nadal nie dostaliśmy wytycznych zachowania wiedźmy więc będziemy improwizować. @Red @Dhagar zapraszam link ten co ostatnio na PMce wysłałam albo piszcie że nie macie to wyśle wam jeszcze raz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Egzio poproszę o rzut na przeszukiwanie dezerterów, jeśli jest duży problem z nogą to kładę się powoli na zdrowej nodze i leżąc bokiem przeszukuje dezerterów, i biorę broń łucznika podczas wstawania proszę kogoś o pomoc. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz