Egzio

Narada przy ciepłym kominku (Egzio)

207 postów w tym temacie

11 minut temu, Obca napisał:

Jak nie dasz noże bedzie okazja odegrać swoją wersje "Hanibal początek" :-)

Najbardziej beznadziejny prequel w historii? Please, don't.... Nie na mojej sesji XD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przyznaję że nie jest to film najwyższych lotów to jako osoba gustująca ogólnie w złych filmach ręczę że mogłeś trafić gorzej.

I powiedziałabym ogólnie Hannibal ale tylko w tym filmie był wątek zimy i głodu w sensie w tej serii bo takich filmów było ogólnie więcej.

A jak nadal masz wątpliwości "we will małe it wiem XD"

Edytowane przez Obca

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
12 minut temu, Obca napisał:

Przyznaję że nie jest to film najwyższych lotów to jako osoba gustująca ogólnie w złych filmach ręczę że mogłeś trafić gorzej.

I powiedziałabym ogólnie Hannibal ale tylko w tym filmie był wątek zimy i głodu w sensie w tej serii bo takich filmów było ogólnie więcej.

A jak nadal masz wątpliwości "we will małe it wiem XD"

Bardziej miałem na myśli książkę Harrisa. Crapiszcze totalne, nie tyle słabe, co totalnie nie potrzebne. Film miał chyba inny tytuł, ale już nawet nie odważyłem się oglądać.

Z ekranizacji najbardziej podszedł mi serial Fullera z Mikkelsenem. :P 

Edytowane przez Egzio

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tam było wspomniane o tym zjedzeniu jego siostry w ziemię ale tylko jako uznanie chyba tego wątku bo to nierozwijali. 

Konie które się ostały: gniadosz, bułam i kaszanka.... chodziło oczywiście o kasztankę ale autokorekta najwidoczniej wie więcej od nas.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
25 minut temu, Obca napisał:

Konie które się ostały: gniadosz, bułam i kaszanka.... chodziło oczywiście o kasztankę ale autokorekta najwidoczniej wie więcej od nas.

Jak już ci tak kanibalizm w głowie, to odrobina czarnego humoru drużynie nie zaszkodzi, podziel się z gniadoszem, bułanem i kasztanką Karym :D 

Edytowane przez Egzio

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Teraz, Egzio napisał:

Jak już ci tak kanibalizm w głowie, to odrobina czarnego humoru drużynie nie zaszkodzi, podziel się z gniadoszem, bułanem i kasztanką Karym :D 

One mają co jeść. Jak co nauczymy je jeść naszych zmarłych cyrulików. żeby miały poczucie zemsty.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

5

Deadline 20.04.2018

Kolejny post gotowy. Dotarliście już do stanicy, po kolejnej ciężkiej nocy straciliście po 2 punkty żywotności. Zaś Ardern i Lindhu 3 punkty żywotności. Prawie wszyscy jesteście już od strony mechanicznej na skraju śmierci. Dotarliście w końcu do stanicy, ale sami zdecydujcie, czy to was satysfakcjonuje. Możecie w końcu odpocząć i zebrać siły, polepszyć stan zdrowotny swoich postaci. Wszystko zależy od działań jakie w tym kierunku podejmiecie ;)

Poniżej macie plan stanicy

Spoiler

0GB2y7z.jpg

gHpEQqN.png

Edytowane przez Egzio

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jej, mamy swój własny garnizon :P ciekawe co nas zaatakuje :P 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

yay ciekawe ilu z nas zostanie do tego momentu żywych

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak właściwie, to nie dużo nam tego Buranu zostało. Jeszcze kilka postów i koniec przygody :P Ale potem lecimy dalej, bo jeszcze trzy przed nami. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Teraz, Egzio napisał:

Tak właściwie, to nie dużo nam tego Buranu zostało. Jeszcze kilka postów i koniec przygody :P Ale potem lecimy dalej, bo jeszcze trzy przed nami. 

Czyli mamy tak naprawdę dwa posty żeby się wykurować do stanu używalności w walce wow, dużo czasu :-P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, Obca napisał:

Czyli mamy tak naprawdę dwa posty żeby się wykurować do stanu używalności w walce wow, dużo czasu :-P

Ja wcale nie mówiłem że w ogóle uda wam się wykurować do stanu używalności w walce :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Teraz, Egzio napisał:

Ja wcale nie mówiłem że w ogóle uda wam się wykurować do stanu używalności w walce :P

Znaczy szanse na to mieć powinniśmy..chyba ze sesja tego nie przewiduje z założenia ale w to wątpie :-D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Egzio ten kot jest z nami w forcie?

Edytowane przez Kertiop

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 minuty temu, Kertiop napisał:

Na 90% to zbiorowa halucynacja... 10% to demon żądający naszeh krwi

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 minuty temu, Kertiop napisał:

Nie ma. Do stanicy nie wszedł, jest w stosunku do waszych postaci nieufny, pewnie kręci się gdzieś w pobliżu. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ma szczęście, bo moja postać pewnie by zabiła dla kociej skóry, ponoć jest dobra na wszelakie choroby :P 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Frigga śpi jakzanita czy jest przytomna tylko nie ma siły się ruszzać? bo nie wiem czy je z nami trzeba ją karmić czy sama jest akurat to zrobić.

@Egzio ja robię ekperyment bo chyba wiem dlaczego nam tak tragicznie idzie.... oprócz tego ze wybrałeś sobie sesje dla masochistów :-P.

Moja teoria jest taka że jak nam piszesz koniec dnia i początek drugie to to my odpisując pomijamy ważne informację i działania które są istotne jak próbowałam teraz odpisać ciurkiem na cały to z notatek które zrobiłam co by należało zrobić w satnicy uchowała się mi 1/4 tego co chciałam napisać w tekście.

Więc teraz piszę pierwsza cześć a potem jak ktoś jeszcze odpiszę to napiszę druga cześć.

Edytowane przez Obca

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, Obca napisał:

oprócz tego ze wybrałeś sobie sesje dla masochistów :-P.

Ma trochę naleciałości niesławnej ,,Jesiennej Gawędy'', ale nie dziwota, Trzewiczek też nad ,,Władcą Zimy'' pracował :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Teraz, Egzio napisał:

Ma trochę naleciałości niesławnej ,,Jesiennej Gawędy'', ale nie dziwota, Trzewiczek też nad ,,Władcą Zimy'' pracował :D

nie no spoko, ale na wszelki wypadek robię zapasową postać

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wiem, że to bardzo na marginesie, ale stwierdziłem, że podzielę przy jakiej muzyce pisałem dzisiaj posta :P 

Spoiler

polecam, chociaż pewnie już ich nieraz słuchaliście

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
37 minut temu, Kertiop napisał:

wiem, że to bardzo na marginesie, ale stwierdziłem, że podzielę przy jakiej muzyce pisałem dzisiaj posta :P 

Pokaż ukrytą zawartość

polecam, chociaż pewnie już ich nieraz słuchaliście

Totalnie. Całkowicie. Kompletnie. Wybija mnie z klimatu. :D No ale post ładny. Jak cię inspiruje, to pisz przy tej nutce tak długo, aż ci się nie znudzi XD W sumie post @Obca też mi się podoba. Zachęcam wszystkich do takiego pisania, bo po ukończeniu przygody przy rozdzielaniu PD'ków będę brał też pod uwagę w jakim stopniu angażujecie w odgrywanie postaci. 

Żeby nie było, też piszę dzisiaj przy nieklimatycznej nucie, no ale prześladuje mnie od tygodnia. Nic na tego muzycznego stalkera nie poradzę :D

Spoiler

Edytowane przez Egzio

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ok dodałam fragment w strażnicy. Przedstawiłam plan, aleeee osobiście jako gracz nie ma całkowicie pomysłu jak poprawić sytuację postaci i zaczynam mieć podejrzenia że w przygodzie jest napisane “Cokolwiek zrobią postacie się im nie uda i giną pod koniec”.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Obcami się wydaję, że nie jest tak najgorzej. Pozamykać okna, nagrzać pomieszczenia i będzie git. Dowódce garnizonu wykończył głód i mróz, my mamy jeszcze koninę, a do paleniska możemy wykorzystać jakieś drewno, bo na pewno się coś znajdzie. Jeśli nie zaatakuje nas armia goblinów dzisiejszej nocy to myślę, że damy radę ;) dodatkowo w spoilerze wiemy, że dołączy niedługo @Red z jadłem, więc ja się cieszę, że przynajmniej doszliśmy do garnizonu :P 

@Egzio jak z gorączką Kenta? Nasiliła się czy też stopniowo opada po "wczorajszym dniu"? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

+ macie jeszcze mięso Karego. Jesteście chyba teraz w najlepszej możliwej sytuacji. A gorączka się nie nasila, będzie opadać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz