Egzio

Narada przy ciepłym kominku (Egzio)

205 postów w tym temacie

Skąd ty wiesz że red z żarciem przyjedzie. 

Plus jedno to zatrzymać trafienie żywotności druga sprawa to ją odzyskać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nawet jakby miała jakąś żywność, to takiego żarcia na sześciu wygłodzonych by nie starczyło :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Obca jestem optymistą :P ale racja, może przyjść wygłodzony jak my i bez żarcia, to wtedy się zastanowimy czy bierzemy do fortu jeszcze jedną gębę do wykarmienia, przynajmniej zostanie więcej koniny dla nas:P 

Spoiler

mgxit.jpg

Edytowane przez Kertiop

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ok mimo wszystko moznabybyło postacią gorącą kąpiel skomponować. Przynajmniej wyjdzie ktoilepalcy w amputacji traci.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No skąd takie czarnowidztwo.;) Może jak MG da to "ruda"

przyjedzie w glori chwały na dużym i tłustym rumaku o apetycznie rozbudowanym zadzie i nogach uginającymi się pod ciężarem zapasów po czym... w zwolnionym tempie zdejmie chełm i wdzięcznie zarzuci włosami  tak że słońce przebije się z za chmur i padnie na nią snop światła który w mgnieniu oka rozszerzy się na całą okolice by w chwili później stopić wszelki śnieg. A potem to już wiecie... kwiatki, ptaszki, motylki.;D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakby tak się skońzyła tą przygoda na99% nasze postacie pomyslałyby że umarły.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
9 godzin temu, Egzio napisał:

Nawet jakby miała jakąś żywność, to takiego żarcia na sześciu wygłodzonych by nie starczyło :D

Mamy jeszcze chyba koninę. Do tego może znajdziemy zamarźniete szczury.  Po za tym łucznik może postrzelić kota na mięso. A i to jeszcze nie jest ostatnia możliwość... Po za tym można zapolować na wiliki... 

Już dopisuję to do swoich sugestii w poście.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wow, komplet. I to w dodatku pięć znakomitych, długich i treściwych postów :D Super. Ode mnie odpis jutro. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
9 godzin temu, Red napisał:

No skąd takie czarnowidztwo.;) Może jak MG da to "ruda"

przyjedzie w glori chwały na dużym i tłustym rumaku o apetycznie rozbudowanym zadzie i nogach uginającymi się pod ciężarem zapasów po czym... w zwolnionym tempie zdejmie chełm i wdzięcznie zarzuci włosami  tak że słońce przebije się z za chmur i padnie na nią snop światła który w mgnieniu oka rozszerzy się na całą okolice by w chwili później stopić wszelki śnieg. A potem to już wiecie... kwiatki, ptaszki, motylki.;D

To by było zbyt piękna by było prawdziwe. Sesje Młotka zwykle się kończą wręcz przeciwnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Egzio chęć zyskania dodatkowych PD tak działa :P i słusznie, bo to dobry motywator. Jeśli chodzi o rozkazy sierżanta: wystarczy jak wypiszemy tutaj w deklaracjach co robimy, czy z automatu przyjmujesz, że robimy to, co rozkazał dowódca? 

Edytowane przez Kertiop

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja wkoncu weszłam w tryb niepiesz tak jak ty chcesz odgrywać postać ale jak MG chce żebyś ja odgrywał.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, Kertiop napisał:

@Egzio chęć zyskania dodatkowych PD tak działa :P i słusznie, bo to dobry motywator. Jeśli chodzi o rozkazy sierżanta: wystarczy jak wypiszemy tutaj w deklaracjach co robimy, czy z automatu przyjmujesz, że robimy to, co rozkazał dowódca? 

Możesz napisać tutaj. Natomiast sam widzisz, wszystko sprowadza się do stworzenia odpowiednich warunków. Więc myślę że będziecie próbowali zrealizować wszystkie plany... Ale jeśli się mylę, dajcie znać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@franekfrog@EgzioDeklaracja: Kent popatrzyl na Dietgera i odpowiedział medykowi: 

- Wilki rzadko wchodzą w takie pułapki, ale spróbować można. Jutro, jeśli nie będzie przeszkód to pójdę zapolować.

Wysłuchał rozkazów sierżanta, kiwnął głową, że zrozumiał i ruszył czym prędzej wykonać powierzone zadanie. Im szybciej skończy tym lepiej dla niego. Będzie mógł wreszcie się położyć na pryczy i opatulić w dodatkowe koce. Do rozwalania mebli wykorzysta siekierę (jeśli takową znajdzie w pokoju z narzędziami) lub swój topór.

Edytowane przez Kertiop

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

6

Deadline 22.04.2018

Post już jest. Wszyscy odzyskujecie po 6 punktów żywotności. Wreszcie po ciężkiej podróży wasze postacie mogły wypocząć, należało im się. Możecie potraktować też post jako post typowo integracyjny, macie teraz okazję porozmawiać, podzielić się spostrzeżeniami. Piątego dnia z kolei wszyscy muszą zdecydować, co dalej. Zielonoskórzy nie dadzą o sobie łatwo zapomnieć. 

Edytowane przez Egzio

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co z końmi? W sensie były przesłanki że jeden zaczyna wyglądać kiepsko

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, Obca napisał:

Co z końmi? W sensie były przesłanki że jeden zaczyna wyglądać kiepsko

Był osowiały i dalej jest osowiały, ale jego stan w żaden sposób się nie pogorszył. Ani też specjalnie nie poprawił. 

Edytowane przez Egzio

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, Kertiop napisał:

@Egzioile, tak na oko jest tych zielonych?

W ch*j, i jeszcze trochę

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Egzioa tak cyfrowo? :P 

Edytowane przez Kertiop

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 minuty temu, Kertiop napisał:

On Ci daje do zrozumienia że mamy uciekać i wolnej woli niema XP

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sporo przybyło tych goblinów. Na początku sesji mieliśmy tylko 10, a teraz mamy całą chmarę. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
26 minut temu, Kertiop napisał:

Nie było czasu wyliczyć, Dietger wszedł na wieże, a one wyłaniały się jeden po drugim. Na pewno było ich znacznie więcej niż dziesięciu, a i to nie wiadomo, czy wszyscy.

Edytowane przez Egzio

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ok, Scenariusz nam jasno sugeruje że powinniśmy się zwijać.

Moje pytanie do reszty @Dhagar @Shartan @franekfrog@Kertiop Co robimy?

Osobiście jak pisałam w poście ja bym została i spróbowała zaplanować obronę i korzystając z broni strzeleckiej i pułapek wybić jak najwięcej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przyznam, że też skłaniałem ku temu by zostać i się bronić, ale w stronę stanicy zmierza taka ilość goblinów, że wynik tego starcia można już z góry przewiedzieć. Dlatego moja postać będzie za ucieczką ze strażnicy. Zwłaszcza, że ostatnio jak mieliśmy wybór między walką, a względnym bezpieczeństwem, to wybranie walki okazało się jednak złą decyzją. I tak odnoszę wrażenie, że przynajmniej w tej części "Władcy" chodzi o unikanie walk. Może w kolejnej części będzie odwrotnie.

Edytowane przez Shartan

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja bym zostal i bronil, jesli nie bedzie ich zbyt duzo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz