Ego

[RF] WFRP 2ed. - Ścieżki Przeklętych (Ego)

34 postów w tym temacie

No jakby @Kertiop podesłał, to jutro pewnie sobie zaczniemy :) Dzisiaj wieczorem zamknę rekrutę i wyślę prośbę o dział dla nas.

Jeszcze pytanko do Was: jaką długość tury byście preferowali? 4 dni dla Was, czy wolicie 5? Ja osobiście byłbym za czterodniowymi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, Ego napisał:

No jakby @Kertiop podesłał, to jutro pewnie sobie zaczniemy :) Dzisiaj wieczorem zamknę rekrutę i wyślę prośbę o dział dla nas.

Jeszcze pytanko do Was: jaką długość tury byście preferowali? 4 dni dla Was, czy wolicie 5? Ja osobiście byłbym za czterodniowymi.

Trzydniowe

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też bym dała radę odpisywać w trzy dni, ale jak ktoś nie może tak szybko, to się dostosuję do ogółu ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Niech się @Dhagar wypowie bo z nas to on chyba zarobiony jnajbardziej chwilowo jest. 

Ja bym dała 4 ty żebyśmy  się nie wypalił i jak ostatnio. A jak odpisy się pojawia w ciągu 48h ni cóż....

Edit: 

A jest też problem że jak masz ustawione powiadomienia o nowych postach ustawione to potrafią Ci przyjść z opóźnieniem np od 2 h do 4 dni.

Edytowane przez Obca

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem za 3 dniowymi, chyba że MG będzie chciał 4dni, żaden problem. KP wyślę do wieczora, będzie w drużynie mrukliwy gladiator:P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja przed chwilą wysłałem prośbę o podforum. Czekam na KP, Kert.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

XrdI7yc.jpg

3 dni plus dzień na MG myślę że wystarczy XD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to głosem ludu będzie 3+1 ;) zobaczymy, czy uda nam się takie tempo utrzymać, no i czy przypadkiem się nie "zajedziemy" po drodze. Zawsze będzie można trochę zwolnić, jak ktoś poczuje, że za szybko to idzie, chociaż sam osobiście nie jestem za zamulającym tempem, zwłaszcza, że nie będę oczekiwać epistołów od Was :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sorrka, że post pod postem ale mamy już dział i komentarze. Zapraszam tam! :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz