Ego

Komentarze (Ego)

96 postów w tym temacie

Napisano (edytowane)

Cześć wszystkim! :) 

Nie gramy ze sobą pierwszy raz, ale warto przypomnieć zasady i sprawy techniczne (które pewnie i tak wszyscy znają):

• ja prowadzę narrację pierwszoosobową, jednak Wy piszecie w trzeciej osobie czasu przeszłego,
  • dialogi od myślnika i kursywą. Myśli kursywą i w cudzysłowiu. Jeśli odnosicie się w swoich postach do postaci innego gracza, proponuję pogrubić/podkreślić jego imię.
  • avatar i imię postaci na początku posta (wyśrodkowane), podpisy wyłączamy.
  • dwie nieusprawiedliwione nieobecności oznaczają pożegnanie się z grą. Warto więc pamiętać, żeby uprzedzić o ewentualnej nieobecności.
  • nie będę rzucał totalnie na wszystko, żeby zdynamizować sesję, jednak jeśli już będę, wyniki będą niejawne. Fabularnie opiszę obrażenia w sesji, mechanicznie podam tutaj, kto ile stracił PŻ.
  • długość postów nie ma tu większego znaczenia. Możecie się rozpisać lub wrzucić coś co jest na wysokość avatara. To nie wyścigi na najfajniejszy/najdłuższy post - gramy, żeby się dobrze bawić, więc piszcie tak, jak wam wygodniej i jak w danej chwili czujecie.
  • nie kłócimy się, dbając o miłą atmosferę. Niesnaski między postaciami nie są przenoszone do komentarzy i na odwrót,
  • gramy bez google doca - wszystkie dialogi piszecie w temacie sesyjnym, bądź załatwiacie własnymi kanałami,
  • tura: 3-4 dni dla Was, 1-2 dla mnie, w zależności od sytuacji. 

I to chyba tyle na tę chwilę, jak mi się coś jeszcze przypomni, to na pewno dopiszę. Acha, za moment pojawi się temat, gdzie proszę o wklejenie swoich postaci a post otwierający pojawi się najpewniej dopiero jutro rano (jak już będę mieć kartę Kertiopa), więc do tego czasu można sobie gadać w komentarzach, dopieszczać ekwipunek u postaci, czy co tam chcecie.

Tutaj macie avatarki, które wklejacie w temat z bohaterami i później używacie na sesji --> https://imgur.com/a/spbNUwG 
Kertiopowi zrobię, jak już podeśle mi avka.

Standardowo życzę nam wszystkim dobrej gry, a Wam szczęścia na kościach :) 

Avatarki 150pix do rozmów grupowych --> https://imgur.com/a/EBJNvqM

Edytowane przez Ego

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to czekamy na wprowadzenie :-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wprowadzenie już prawie napisane, czekam tylko na @Kertiop i będziemy mogli lecieć z przygodą. Póki co pojawił się temat na karty postaci, więc powklejajcie je tam w wolnej chwili razem z przyciętymi awatarkami.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zaraz wyślę @Ego dokańczam historię

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć, Załogo, o dobrą grę to się nie mamy co martwić w naszym gronie, więc nie będę nam tego życzyła :D Czekam na początek sesji, niedługo wrzucę KP.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kości mi nie sprzyjały przy statystykach :/ przynajmniej Wam się poszczęściło :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oficjalnie wystartowaliśmy. W pierwszych postach opiszcie wygląd swoich postaci i co tam uważacie za stosowne. Walczyliście wspólnie przez 9 dni z oddziałami Khazraka, więc co nieco już o sobie wiecie, a od kilku dni zasiadacie przy jednym stoliku co rano, więc znajomość się pogłębia ;) Na końcu popchnijcie bohaterów na Ackerplatz.

W razie pytań, śmiało.

CZAS NA ODPIS DO CZWARTKU, PÓŁNOCY.

Edytowane przez Ego

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to odpisałam XD

@Kertiop wybacz pytanie, ale czy Twój bohater zawsze będzie paradował w tym garnku na głowie? Czy gdzieś w poście pokażesz, jak wygląda jego twarz? ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"Zamaskowany Gladiator" !

Mój post za niedługo robię zawirowania czasowe w pojawieniu się na śniadanie:-P (bo nie chce zmieniać całego akapitu)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Mashiro wyślę w poście image gladiatora bez hełmu ;) czasem będzie w hełmie, czasem bez, avek bardziej mi pasował z hełmem

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No właśnie widzę XD Mamy zatem Madsa Mikkelsena, Russela Crowe i Rose Leslie. Na Lavinę pewnie też by się jakąś aktorkę znalazło, ale z krasiem Dhagara byłoby już ciężej XD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Kertiop dopisz sobie do posta bo nie chce na jedna zdanie przy 'wejściu' spamować dialogiem

"Lavina uniosła ramiona w niejasny geście. - Widzisz wielkoludzie nocowanie na mieście ma to do siebie że rano zamiast budzić się koło rozgrzanego ciała z którym masz ochotę zostać do wczesnych godzin popołudniowych, budzisz się z potrzebą zaspokojenia głodu za wszelką cenę - Zrobiła małą przerwę po czym z udawanym dramatyzmem dodała - może dzisiaj uda mi się wrócić na czas zamiast zwalić się w płytkim dole, koło sztywnego. "

@Mashiro poszukam kogoś choć w tym momencie każda filmowa zakapturzona postać by pasowała

Edytowane przez Obca

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ładnie, bardzo ładnie, jeszcze jakby @Dhagar dał radę dzisiaj jakimś cudem odpisać, to ode mnie na bank będziecie mieć posta jutro rano :) Oczywiście nie poganiam, bo wiem, że Dhagar ma ostatnio napięty grafik. A posty od Was palce lizać :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, Mashiro napisał:

No właśnie widzę XD Mamy zatem Madsa Mikkelsena, Russela Crowe i Rose Leslie. Na Lavinę pewnie też by się jakąś aktorkę znalazło, ale z krasiem Dhagara byłoby już ciężej XD

Spoiler. Plot twist: W ostatnim poście reżyser podniesie się z fotelika, i będzie kazał zejść ze sceny.

- Spieprzyliście! Kręcimy od nowa! Thomas, przynieś nową taśmę! 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Obca oj nie trzeba, przecież nasze postaci nie muszą mieć aktorskich odpowiedników :)

@Egzio tak by mogło być. Ale jakby reżyserem był Michael Bay, to nie byłoby z nas co zbierać. Zginęlibyśmy w jakimś wybuchu, bankowo :D

I tu coś na zachętę dla @Dhagar i żeby mu się przyjemniej pisało XD

giphy.gif

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Mashiro - dzięki za zachętę w wersji very light XD . Choć ja osobiście zdaje się być osobnikiem posiadającym jakąś tam moralność i odruchy rycerskie, to jednak snują się pomówienia jakobym był jakimś zbereźnikiem, starym perwersem i inne takie :P.

5dd48e2c1323a1bc6faffcfd7705e9ce.jpg

Jakkolwiek zdecydowanie bliżej mi do kogoś takiego:

990bef5d1496d1ec85dc2824cb774366-buffed.

A w rzeczywistości mogę być kimś pokroju tego osobnika...

Lelouch-Lamperouge-Zero-lelouch-lamperou

Prawdę jednak zna niewiele osób XD . Takie tam rozważania o północy zmęczonego ciut osobnika.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Dhagar ja na razie widzę tylko Gotreka pełną gębą :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jest post i pierwsza walka przed nami. Zawrzyjcie w postach warianty działań postaci, żeby potyczki nie ciągnąć przez kilka postów.

Tutaj mapka poglądowa, gdzie mniej więcej jesteście względem biegnących mutantów:

4rpumNg.png

CZAS NA ODPIS DO PIĄTKU, PÓŁNOCY. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak w spoilerze środkowa kropka (chociaż w poście brakuje mi opisu piątego folicztłam się czterech) albo tą której krasnolud nie rusza.

@Dhagar mam nadzieję że się nie obrazisz że już Cię pchnełam do przodu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki za zwrócenie uwagi, @Obca, w pośpiechu zapomniałem o piątym mutku, ale już go dopisałem ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiesz dla mnie 5ty mógł mieć zajebisty rzut na ukrywanie się.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U mnie akcje tak jak w poście, czyli strzała (albo strzały) w dziobaka, a potem wspieranie towarzyszy z dystansu. Nic odkrywczego XD

ED.

@Obca, Ingrid odpowiedziała Lavinie. Sorrka, jak pisałam posta to zupełnie mi wyleciało to z głowy.

Edytowane przez Mashiro

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"- Mmm przynajmniej nie jest tak źle by się oddać komuś za pasztecika. Chociaż gdyby ktoś mi zaproponował porządny gulasz z wołowiną to kto wie..- cicho zaeklarowała druga kobieta."

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz