Witaj na Strefie Forumowych RPG!

Witaj na Strefie Forumowych RPG!
To miejsce, w którym zagrasz w RPG prowadzone na forum (PBF), zanurzysz się w niezwykłych przygodach i porozmawiasz z ludźmi, którzy mają podobne zainteresowania jak Ty! Wystarczy się zarejestrować, by stać się członkiem naszej społeczności. Spokojnie, to prosta rzecz i będzie wymagać od Ciebie podania niewielu informacji.
Dzięki rejestracji będziesz mógł:

•  Zaczynać nowe tematy i dodawać odpowiedzi do już istniejących.
  •  Otrzymywać powiadomienia o nowych treściach.
  •  Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.
  •  Założyć bloga, pisać artykuły, dodawać pliki i obrazy do galerii.

Dołącz do nas!

El_moue

powitania, zapoznania...

2360 postów w tym temacie

Nowo powstale forum, wiec trzeba sie poznac smile.gif

Ja osobiscie za duzo czasu nie mam ale postaram sie zagladac jak najczesciej, moze nawet kiedys w cos zagram, chociarz jak na razie nie mam wprawy w rpg i jednyny system z jakim jestem choc troche zapoznany to cyberpunk 2020.

P.s. moj avatar sie nie miesci, braklo 20 pikseli na wysokosc i troche go splaszczylo sad.gif bryndza...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hehe, witaj El_moue! biggrin.gif Naprawdę się ucieszyłam, że tu trafiłeś. Mam nadzieję, że będzie Ci się tu podobać, a o wprawę się nie martw - wszak ćwiczenie czyni mistrza 8)

EDIT: tak, ja tu sobie piszę, a sama się nie przedstawiłam tongue.gif. No więc jestem fanką fantastyki, czyli wszystkiego, filmów, książek, komiksów... czego jeszcze... tak, gier, jak mogłabym zapomnieć, sztuk walki i Internetu. I gdybym mogła, stale siedziałabym na forach smile.gif

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"Drzwi otwierają sie raptownie i do pomieszczenia wchodzi przeciętnego wzrostu brunet. W ręku trzyma, sięgający ziemi, czarny parasol. Rozgląda się po obecnych i spokojnie zajmuje strategiczne miejsce przy ladzie".

Nom, wypadało by się przywitać ^^. Witam wszystkich - troszkę zawalony jestem pracą przy doglądaniu Impa tłumaczącego język forum na Wspólną Mowę, ale cieszę się, że powoli zaczynają schodzić się wędrowcy z najróżniejszych światów.

Ja osobiście zaznajomiony jestem (generalnie prowadziłem, albo grałem w) z systemami: WFRP, MERP, AD&D, ZC, DP, Earthdawn, KC, Wilkołak i pare autorskich :-).

___

El_moue - max wymiary to 100x100 - myślę, że to optymalna wielkość ^^.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a ja nie wiem tak do konca co tu robie....najprawdopodobniej siedze.. smile.gif i mam nadzieje, ze sie odnajde...i moze zagram...zobacze...ale obi sie tu sympatycznie, nie powiem..tylko wiecej uzytkownikow by sie przydalo smile.gif

pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cytując Pratchetta:

"Jestem twardy i zły i jestem twardy i zły i jestem twardy i zły!!! I mogę razem z kolegami zachodzić was znienacka z kapeluszami włożonymi tyłem do przodu, bardzo groźnie YO!!!"

Dziemkuje...

Ale oprócz tego jestem także wrazliwy i delikatny. Na pewno znajdziesz we mnie to, czego oczekujesz po dobrym adminie. Stan: Kawaler. Wzrost: 180 cm, Oczy: Maślane, Znaki szczególne: Nieprzeciętnie urodziwy. Dziewczyny, dzwońcie: 0-700...

A tak naprawdę to jestem po prostu Matoos. Pozdrawiam biggrin.gif

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tja... Jak zapoznanie to zapoznanie tongue.gif

Urodziłam się 3 czerwca 1986 roku <głos iskry przechodzi w stłumiony monotonny szept "opowiadający"> [bla bla bla bla bla... ] No... I pewnego dnia trafiłam tutaj tongue.gif

Aha, a imię moje brzmi... [TADAM!!!] Iskra - zemsta piromanoof vel Lady of the Fire wink.gif

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O! Iskierka! smile.gif Jak milo zobaczyc kolejny znajomy nick, choc ten nick mnie nie kojarzy smile.gif

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Agniesha, zdziwiłabyś się jak wielu ten nick kojarzy wink.gif

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witajcie. Pozdrawia was Lord Yoggurth. Ave! Trafiłem na to forum przypadkiem, zwiedzając znajome strony o ogródkach warzywnych. Jak wy to robicie, że ten link wyskakuje mi na wszystkich stronach, na których jestem? Jestem pod wrażeniem. Pozdrowienia dla całej ekipy!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Właśnie przeżyłam deja vu.... :¿e co?: Hehe, zdarza się.

Ogródki warzywne, co? tongue.gif. Warzywek tu nie uświadczysz, przynajmniej na razie, bo nigdy nie wiadomo co Mistrzom Gry może przyjść do głowy tongue.gif, ale póki co witam, dziękuję za podrowionka (czuj się pozdrowiony smile.gif) i życzę dobrej zabawy!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żadnych warzywek? Trudno. Ale grałem kiedyś w taką grę SimFarm - może ktoś przewiduje napisanie takiego systemu autorskiego?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ciekawe, że o to pytasz, bo właśnie nosiłem się z zaprojektowaniem właśnie takiego systemu biggrin.gif

Witamy na forum!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam!

Jestem Mokuren, a jako że na razie nie grałam w żadne RPG to chwilowo tylko popatrzę, ale może i włącze się do gry biggrin.gif

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"Jam jest tą siłą ftalna która wiecznie zło czyniąc, wiecznie dobro czyni "

czy jakos tak Goethe powiedzial.

TimmY.

Dwarrim, krasnolud.

Fan fantasy, Jakuba W., Lovecrafta. Gra w rpg. Gral juz w wampira i wiedzmina. GRa w MUDy. Fajny czlowiek. Dziwny. Lubi wilki. Wolf's Rain tez lubi.

Jest ciemnobrodym dumnym krasnoludem, znanym jako:

Dwarrim, krasnolud.

Jest niewtajemniczonym adeptem kunsztu wojennego.

Wyglada na podroznika poznajacego swiat.

Jego fryzure przeslania stalowy szpiczasty helm. Twarz przyozdabiaja mu

zgestniale, sredniej dlugosci, ciemne wasy i majestatyczna, dluga broda o

brazowym kolorze.

Jest niski i lekko otyly jak na krasnoluda.

Wyglada przyjemnie.

Jest w swietnej kondycji.

Trzyma lsniacy stalowy sztylet w prawej rece.

Ma na sobie stalowy szpiczasty helm, pare dlugich skorzanych nogawic i

wytrzymala misterna kolczuge.

Oceniasz, ze Dwarrim wazy 120 kilogramow, zas jego objetosc wynosi 100 litrow biggrin.gif

niech ci co mnie znaja sie wypowiedza ;d

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z Doliny Muminków przybywam, by chronić was w imieniu księżyca. Jam Momo z ONYCH, więc bójcie się. Strach i szacunek, albo raczej szacunek bo strach. 0,(9)=1. A tak pozatym to akualnie zaLiczam, więc póki nie zaliczę, to będę zdeka rzadko. Dzieńdobrywieczórsiękończydzieciidąspaćpobajceałóżkojestmiękkiedlatego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

iskra- ups, az tak mnie tam nie lubicie? conf36.gif

mokuren- no to chyba witam w klubie....moze sie zaczne orientowac..po jakims roku tongue.gif nie no, moze jednak wczesniej?

muminki? nie lubie muminkow tongue.gif zawsze sie ich balaaaam smile.gif

ciebie chyba tez sie bede bala? czy nie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Yay! Momo wreszcie jesteś! No aż się nie mogłam doczekać! biggrin.gif

Wiecie, fajnie że tak tu znane twarze trafiły wink.gif

Mam oczywiście nadzieję, że nieznani podróżnicy też odwiedzą te skromne progi i zrobi się FORUM wink.gif

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hi hi - witamy serdecznie ONEGO ^^. zaLiczaj spokojnie, ale jak już zaLiczysz... i to jest groźba tongue.gif.

Witamy też serdecznie Yoggurtha - czy lorda - to się dopiero okaże tongue.gif, za jakiś tydzień-dwa powinny być pierwsze jaskółki w postaci linków dostępnych w przeglądarkach (bo dopiero w sobotę bodajże je zgłosiłem tongue.gif), a na razie - trzeba rozgłaszać własnoustnie biggrin.gif. No, chyba, że tak jak Yoggurthowi linki pojawiają się wszędzie, gdzie spojrzy... Swoją drogą ciekawy fenomen ^^ conf36.gifbiggrin.gif

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ahhh... megami-sama! nowy, nowy świat...

witajcie =)

jestem Empire, duch opiekuńczy mojej postaci, czarodziejki... ale ją poznacie kiedy indziej.

powoli mam nadzieję wkręcić się tu...

chodź ostatnio brak mi czasu na wszystko =/

wogule to miło widzieć parę znajomych osób z Magicznego =)))

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
"Jam jest tą siłą ftalna która wiecznie zło czyniąc, wiecznie dobro czyni "

czy jakos tak Goethe powiedzial.

" Jam tej siły cząstka mała, która wiecznie zła pragnąc, wciąż dobro czyni"

Johan Wolfgang Goethe "Faust"; inny cytat tego autora, z "Cierpien młodego Wertera":

"Czym jest człowiek, ten wysławiony półbóg? Czyż nie brak mu sił właśnie tam, gdzie mu ich najbardziej potrzeba? I kiedy wzlatuje w radości lub tonie w cierpieniu, czyż w obu wypadkach nie wtedy właśnie zatrzymać się musi, nie wtedy powrócić do tępej, zimnej świadomości, gdy pragnął zatracić się w pełni nieskończoności?"

A wracajac do teamtu, milo mi powitac wszystkich nowych uzytkownikow, widze ze rozkreca sie to szybciej niz myslalem; groove cool.gif

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiam niewitnych (i kogos w szegolnosci tongue.gif ) ...

Agniesha: bez wyimaginowanych stwierdzen prosze. To ze kojarze nie znaczy, ze oceniam. the end...

Mokuren: Czy Twój nick był inspirowany jakimś konkretnym anime? happy.gif

Ładne cytaty... Skąd ja je znam? tongue.gif

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jeśli ktoś nie czytał Narrenturm, to mu przytocze pewnien cytat, Ci co czytali zapewne będą wiedzieć od kogo to ściągnąłem:

Oczy Avellacha, ogniste jak słońce, były bardzo dziwne.

Gdy się w nie spojrzało, dłoń machinalnie sprawdzała,

czy sakiewka jest na miejscu , a pierścień na palcu. Myśl

z niepokojem biegła ku pozostawionym w domu żonie

i córkach, a wiara w cnotę niewieścią obnażała całą swą

naiwność. Nagle traciło się wszelkie nadzieje na zwrot

pożyczonych pieniędzy, pięć asów w talii do pikiety przestawało

dziwić, autentyczna pieczęć pod dokumentem zaczynała

wyglądać cholernie nieautentyczne, a drogo kupionemu

koniowi zaczynało dziwnie rzęzić w płucach.

To właśnie się czuło, gdy patrzyło się w ognisto czerwone

oczy Avellacha. Na jego oblicze w którym zdecydowanie więcej

było z Mystry niźli Helma

of coz mała przeróbka i już do mnie pasuje ^.^

Anyway, interesuje sie D&D, Fantasy RPG wszelkiego rodzaju? ;]]]

noi słucham Metalu, więc nie mówcie do mnie "ziomie" plz;]

Edytowane przez Avellach

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to ja jestem Karol=Xanadan. Urodziłem się 13.01.1986. Słucham metalu lubię ksziążki, gry, Fantasy, zwierzęta, uczęszczm na siłownię. Może do najmądżejszych to ja nie należe i popełniam błędy ortograficzne ale jestem miłym chłopakiem i jak mogę ręczę pomocą.

No ja pisze a nie opisałem się. A więc mam 180 cm, ciemnby bląd włosy sięgające do brody, ubieram się normalnie, nie wszystko czarne. Oczy błękitne. Mimo opisu przystojny zbytnio nie jestem więc nie wyobrażajcie sobie za wiele. Mam nadzieje że mnie przyjmą do grona graczy i spędze tu "niezapomniane chwile".

I grałem w Warhammera, oraz tylko w gry AD&D. A teraz ide jeździć na rowerze bo piękna pogoda za oknem.

Edytowane przez Xanadan

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam.

Jak każdy widzi mój nick to Nadril Frelanndin. Lubię elfy i łowców. Grałem i prowadziłem w D&D 3ed. AD&D Warhammer Starcraft Star Wars d20 Wiedźmin Earthdawn. Gram w pbem-y rpg i strategiczne lubię dobrą książkę(Sapkowski Eddings Pilipiuk) no i lubię smoki wszelkiej maści i rodzaju

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

(Do sali wpada wkurzona postac z ciemnymi wlosami do ramion i zlowieszczo plonacymi oczami [czyt. Abaska])

Wyrzucili mnie!!! Te zule mnie wyrzucily!! Mojego posta i historie (nie dluga, ale zawsze ^^) mego wejscia do tej sali pochlonely piekielne czelusci mad.gif No coosh... Sie trudno mowi... Widam ponownie i po raz ostatni =) Jezusicq, ale sie ludzi z forum HP zebralo =) Milo jest ujrzec znajome twarze (czyt. avatarki/posty ^^).

Ja nie wim, czy sie tak szybko wkrencem w towarzystwo, bo w takim seryjnym rpg z jakimis punktami, silami itepe nigdy udzialu nie bralam... Ale poczekamy, zobaczymy =) A na razie sionde sobie na krzeselku, zamowie pifko i porozglondam sie po okolicy biggrin.gif

Ave!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz