El_moue

powitania, zapoznania...

2476 postów w tym temacie

Witaj,

jak byłaś na LARPach to już w zasadzie jesteś obeznana w rpgach, tyle, że odrobinę innych i tyle.

Rozejrzyj się, zerknij w trwające rekrutacje - może coś złapie Twoje oko - no i, mam nadzieję, baw się dobrze :).

W razie pytań śmiało pisz - grupa Sidekicks (Nyx, Marta, Mroczek i ja) służy temu by pomagać w różnych kwestiach i problemach. które nie wymagają administratorów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej wszystkim :). Jestem tu nowy. Poszukuje tutaj nowych doświadzczeń w grach RPG. Grywałem w RPG systemu "Cearbannoga". Szukam nowych wrażeń i towarzyszy do grania. Chętnie poznam ciekawych mistrzów i graczy :).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej MarDurXXIII,

witaj na forum :).

Sugeruję od razu zerknąć do wątków z rekrutacjami -  kilka z jest wciąż otwartych i czeka na zgłoszenia.

W razie problemów czy pytań pisz śmiało do kogokolwiek z grupy Sidekicks (Marta, Mroczek, Nyx i ja).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam się ze wszystkimi i z każdym z osobna! :)

Mam nadzieję znaleźć tu kogoś z kim można popisać w rpga. Zajarałam się tym za późno i skończył mi się czas i człowieki na sesje kościane. Co do doświadczenia, mam je znikome kompletnie. Prowadziłam jako MG słownie kilka sesji, poza tym pisałam na kilku forach z kolegami sesyjki. I tyle jeśli o moje całe RPG...

Osobiście uwielbiam drowy i piszę opowiadania. Lubię poznawać nowe światy i jestem otwarta z moją wyobraźnią na resztę :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hello Pragon :).

Chcesz popisać w rpga to jesteś w odpowiednim miejscu :).

Doświadczenie się tu mniej liczy co wpasowanie się w wizję danego MG odnośnie jego sesji (stąd tak zwane konkursy kart w rekrutacjach).

Rozgość się, zerknij w FAQ, regulamin oraz trwające rekrutacje i jakby co to pisz do Sidekicks z pytaniami (Marta, Mroczek, Nyx i ja), ale prawdopodobnie kogokolwiek zapytasz to Ci odpowie :).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Bądźcie pozdrowieni grający i miłościwie nam mistrzujący!

Doświadczenie z RPG mam niewielkie (kilka sesji w D&D), pisuję opowiadania i jestem mocno zainteresowany uniwersum Gwiezdnych Wojen. Nie za bardzo wiem co mogę więcej o sobie napisać, obym nie zawiódł tutaj nikogo... :v

Edytowane przez Mercer

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Woah, dopiero co zdążyłem odpisać powyżej, a tu już kolejne powitanie :).

Hej Mercer, mógłbym w zasadzie zacytować się z posta nad Twoim... Ale podsumowując to co tam napisałem - witaj na forum, rozgość się, zerknij w aktywne rekrutacje, FAQ i regulamin, a w razie pytań pisz do Marty, Mroczek, Nyx lub mnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć Pragon, cześć Mercer :)

Mam nadzieję, że znajdziecie jakąś sesję dla siebie i będziecie się dobrze bawili :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam,

w pbfy grywam od jakiś 2 lat, z racji tego że grono z którym dokonywałem heroicznych czynów nieco się wykruszyło i stało nieco przewidywalne rozpocząłem poszukiwania jakiegoś miejsca gdzie doświadczę czegoś nowego i tak oto trafiam tutaj. Mam nadzieję, że uda mi się zapisać do jakiejś sesji i nie zginę tam po paru stronach:P Co więcej mogę dodać, lubię szeroko pojęte fantasy, trochę mniej sf oraz gry strategiczne.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hello Niemiłosierny.

Witamy i rozgość się jak u siebie. Aktywne rekrutacje jest łatwo znaleźć w wątkach z rekrutacjami właśnie ;P, a poznanie nowych ludzi z pewnością pomoże z problemem przewidywalności.

Jakbyś miał jakieś pytania tzw. formalne to śmiało pisz na PW do grupy Sidekicks, czyli Marty, Mroczek, Nyx lub mnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzień dobry wszystkim (dobra, nie pogryźli od razu, czyli jest dobrze...), na forum przybyłem w poszukiwaniu nowych doświadczeń i sprawdzeniu swoich sił w klimatach sesji fantasy i ewentualnie sesji strategicznych (szkoda, że nie są zbyt częstym widokiem). Doświadczenie w PBFach mam (nie wiem jak wielkie, bo trudno to wymierzyć), bo od dwóch lat (bez 7 dni) jestem aktywnym członkiem Mgławicy Mocy, a od roku na Galaxy PBF. To właśnie tam pierwszy raz miałem kontakt z typowo "erpegowym" systemem. Pierwszy i ostatni, ponieważ dotychczas przedkładałem storytelling nad system. No ale nadszedł moment, gdy naszła mnie chęć na poznanie tej drugiej, "mechanicznej" strony PBFa i dlatego się tutaj znalazłem. Mam nadzieję na przeżycie ciekawych przygód no i na wyrozumiałość, gdybym nie wyrabiał się z odpisami. Tutaj sprawa jest taka, że i druga klasa technikum, i inne fora dokładają swoją cegiełkę, przez co w zależności od wymagań sesji mógłbym klepać od 1 do 3 odpisów tygodniowo (chociaż kwestia jest otwarta). Na koniec odnotuję, że dotychczas miałem kontakt z pbfami wyłącznie Star Warsowymi i zielony jestem w klimatach fantasy. No to się rozpisałem. Mam nadzieję, że ktoś to przeczyta :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej Raphael,

witamy, witamy. Plus nie niedoceniaj się - odpisywanie 1-3 razy w tygodniu to wbrew pozorom całkiem często :).

Fantasy zawsze trochę u nas jest, choć czasami trzeba mieć trochę szczęścia by się wstrzelić w rekrutację.

Poznawanie mechanicznej strony rpgów jest fajne, choć zazwyczaj fajniejsze kiedy gra się przy stole ze znajomymi.

Tak czy inaczej rozgość się i mam nadzieję, że coś szybko sobie znajdziesz.

W razie pytań pisz do Sidekicks na PW (Marta, Mroczek, Nyx i ja).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej, Raphaelu, rozgość się :) Aktualnie nikt nie prowadzi co prawda żadnej star warsowej rekruty, ale to kwestia czasu, SW są jak bumerang (no i Rogue One niedługo, więc na pewno coś będzie :D ).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej wszystkim!

Nazywajcie mnie po prostu Cabey. powiem słów kilka o moim doświadczeniu w RPG. Przez długi czas grałem w coś ala to co się odbywa na tej grupie, tylko wyraziłbym się w sposób prymitywny. Wraz ze znajomymi graliśmy bez systemów tylko GM decydował czy nam się coś udało czy nie na podstawie tego co napisaliśmy w kartach postaci naszych bohaterów. Chcę to trochę zmienić, się ucywilizować. Z chęcią zagram w RP o jakimś bardzo prostym systemie. Lubuje się w klimatach fantasy i wojennym.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale Was ostatnio dużo przybywa :D Dobrze!

Anyway, rozgość się, rozejrzyj, w razie pytań pisz do sidekicków (ja, mroczek, L'riot i Nyx, chyba nikogo nie pominęłam ani nie dodałam :D ). Aktualnie chyba nie ma rekrut żadnych, ale to kwestia czasu, ORAZ zawsze można założyć własną, prawda ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Marto, wprowadzasz w błąd! Rekrutuje się Monastyr z oficjalnych mechanik i mamy sporo autorskich (Core, Karczma, Rescue Rangers, Bajka o Ludzkości, Perplexicon, Świat Viseria)! 

Ale rzeczywiście, coś w tym jest, że ostatnio był duuuży wysyp rekrutacji i teraz chwilowo ludzie zajęli się graniem. I myślę, że dobra jest też wskazówka, że popyt wciąż jest, więc warto samemu rekrutować :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć wszystkim! Jestem kompletnie nowy w tych klimatach ale chętnie podszkolę się w pisaniu czegoś co potem ktoś inny chętnie przeczyta. Jeśli macie jakieś wskazówki dla nowego forumowicza to melduję że chłonę i wykorzystuję każdy skrawek informacji.
Mam tylko jedno proste pytanie na początek. Czy opłaca się skoczyć bez jakiegoś przeszkolenia w nurt i na tej cyfrowej, głębokiej wodzie uczyć się pływać razem z wami?

Zbyt Oficjalnie...

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć Wiekowy Żółwiu!

Zacznę od końca: no ba ;) Szkolenia to pikuś, jak masz wyobraźnię i umiesz składać literki tak, że układają się w słowa, to masz już 95% umiejętności niezbędnych do grania w PBFy! Reszta to kwestia tego, czego sam oczekujesz od gry, jak lubi grać MG, jak współgracze. Do tego tutaj nikt nie gryzie, myślę, że jak zaczniesz grać, to zobaczysz, że większość rzeczy przychodzi intuicyjnie, a pewne nawyki po prostu się wyrabiają.

Wprawdzie nie jesteśmy specjalnie obrodzeni w rekrutacje, ale - jak pisał ktoś wyżej - możesz zawsze założyć swoją. Przeglądaj i nurkuj!

W razie jakichkolwiek pytań, pisz do dzielnego zespołu Sidekicks - Marty, mroczek Nyx, L'riota. Na pewno odpowiedzą na wszelkie pytania!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam Państwa.

Właśnie się zarejestrowałam za namową znajomej, z którą już nie mogę grać na żywo, a z którą zawsze sesje wychodziły ciekawe - ale wiem, że gdzie dużo ludzi zawsze znajdzie się jeszcze jakaś przyjazna dusza, albo i kilka. Dlatego z przyjemnością przyłączam się do tej społeczności :)

Gram w RPG od dawna, w sumie połowę życia... Jak nie kulaliśmy ze znajomymi kostek po stole to zawsze znajdowało się miejsce podobnego tego, gdzie można było odsapnąć od szarości dnia codziennego i... uratować jakiś świat, albo porobić coś mniej epickiego. 

Kilka słów o mnie - byle by się nie rozpisać do rozprawki ... Lubie kolor niebieski i truskawki i ubóstwiam wpust koty. Poza tym czasem rzeźbię, rysuję, piszę, nałogowo słucham muzyki trailerowej (najczęściej Two Steps From Hell), czytam książki ogólnorozwojowe albo literaturę tak zwaną fantasy. Ogólnie dysponuję małą ilością czasu wolnego (ale pewnie nie tylko ja), więc pewnie więcej jak dwa razy dziennie nie będę zaglądać - ale jak już się w coś zaangażuję to na 100 % bo zawsze kończę co zaczęłam (no w 90%, czasem niesprzyjające okoliczności ze mną zwyciężają). Ubieram się na czarno, fascynuje mnie kultura Japonii, a ostano zaczęło marzyć mi się mieszkanie w Edynburgu, chcę mieć czołg bo jest duży i fajny i można nim wjechać wszędzie  i ogólnie przepraszam za grafomanię. 

Ostanie co dodam, to mam pewnie doświadczenie z D&D, L5K, Młotkiem i dużo grałam w autorskim świecie ze współlokatorami na studiach. Piękne czasy :)

Jeszcze raz witam wszystkich serdecznie i mam nadzieję, że będziemy się wspólnie dobrze bawić, bo przyznam szczerze to moje jedyne uzależnienie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj Blue,

też chcę mieć czołg, ale jakoś sądzę, że mogłoby być kiepsko z parkowaniem ;).

Rozgość się, rozejrzyj w rekrutacjach, nawet jeśli nie teraz to z pewnością prędzej czy później pojawi się coś co przykuje Twoją uwagę.

Jest tu sporo osób mających mało czasu - na przykład ja - więc tym się nie martw.

Rokuganu u nas na forum mało, zdecydowanie za mało, no ale co poradzić. 

Na początek to chyba tyle. 

Jakby coś - jakieś pytania, wątpliwości itp. - to śmiało pisz do Sidekicks, czyli Marty, Mroczek, Nyx lub mnie. Jesteśmy własnie od tego :).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć ludzie
Jak nie trudno się domyślić przyszedłem tutaj grać w RPGi. W systemach i samych RPGach (wykluczając gry wideło) jestem prawie, że całkowicie zielony. Liczę na przyjazną atmosferę i przyjemną grę taktycznaemotaabyniebyćsztywnym.gif

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej Matijar, zapraszamy do naszego grona. :)

Rzuć okiem do Panelu by rozejrzeć się za aktywnymi rekrutacjami. Ewentualne pytania śmiało kieruj do strefowych Sidekicks (L'riot, Marta, mroczek i Nyx)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"Zostań na chwilę i posłuchaj"

Witajcie koledzy i koleżanki!

Zielona w sesjach nie jestem zarówno tych papierowych jak i internetowych, a że forum które służyło mi sesjami i opowieściami powoli gnije, zaczęłam poszukiwać miejsca tylko i wyłącznie z sesjami RPG/PBF. I bardzo mnie cieszy, że trafiłam tutaj.

Na co dzień rysuję, maluję, niestety do zestawu nie tańczę i nie recytuję. Interesuję się gotycką architekturą, biologią i popkulturą, no bo jak tu się nie interesować popkulturą?

Jeszcze raz witam i pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz